Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By regned

HBO GO на Самсунг c750

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #1

    Question HBO GO на Самсунг c750?

    Здравейте, имам самсунг C750, който е поколение за което официално не се поддържа hbo go. Има ли начин да го инсталирам (HBO GO) и на моя верен, но явно за някой стар телевизор???

    - - - - - - - - - -

    Никой ли няма идея? Не може ли да се намери изтеглен за по-нова версия телевизори и да се инсталира през флашка на моя? Някакъв вариант? Идейка?
    Този пост е редактиран от regned; 09-06-14 в 17:31.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #2

    Отговор: HBO GO на Самсунг c750

    Само да ти кажа че дорш и да не успееш да го подкараш не е драма.Избора на филми не е много голям и не е нещо повече от торентите.

    Аз също не мога да го гледам през телевизора и за това го гледах през HDMI. Преди месиц спрях услугата, според мен не си заслужава парите.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #3

    Отговор: HBO GO на Самсунг c750

    Избора на филми със сигурност не е голям, но аз го искам по скоро за наличието на многото сериали и наличието на БГ субтитри. Ползването на торенти в никакъв случай не отпада...
    Иначе единственото до което се добрах като HBO Go на телевизора беше като смениш локацията на интернет@тв на САЩ, но първо не ми го зареждаше и като върна на БГ и го деинсталира... Страшно тъпо, при положение че телевизора няма никакъв проблем да подкара апликацията ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #4

    Отговор: HBO GO на Самсунг c750

    HBOGo Bulgaria върви на някои Андроид тв боксове с DRM (моя Привилег не го поддържа). За съжаление, обаче съдържанието в HBOGo е само в стандартна резолюция.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #5

    Отговор: HBO GO на Самсунг c750

    Това за sd-сигнала не го очаквах и си мислех че е поне 720п... а звука? DD5.1?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #6

    Отговор: HBO GO на Самсунг c750

    Цитат Първоначално публикувано от regned Виж публикацията
    Това за sd-сигнала не го очаквах и си мислех че е поне 720п... а звука? DD5.1?
    Предполагам, че е двуканален. Това, че нямат HD версия е наистина тъпо. NETFLIX например имат и HD версия, но дали някога ще го пуснат и по нашите ширини, божа работа...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #7

    Отговор: HBO GO на Самсунг c750

    То за нашите ширини ако има нещо от нормалния свят, то винаги е мега орязано ... Ние нали сме индианци за тях и едва ли ще направим разлика ...
    podredko одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung c750 мнения
    От plkochev във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-10-11, 23:52
  2. самсунг
    От d_v_j във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-10, 11:58
  3. 40 C750 vs 40C6510
    От potenza във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 15-07-10, 11:26
  4. Самсунг с 2 СИМ карти?
    От stekyman във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 10-01-08, 15:12
  5. Пак за Самсунг X 680 :(
    От lorryaz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-07, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе