Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27
Like Tree11Одобрявам

3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    4
    #1

    3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Здравейте, колеги!

    Интересуваме, някой може ли да даде мнение от първа ръка за гореспоменатия телевизор? Очевидно се търси най - доброто цена/качество и затова погледнах при малко по - старите модели на Самсунг. Ще се използва най - вече за игри (Playstation 4) и гледане на футбол. Всякакви екстри, като 3D, са само бонус, а не търсени такива.

    Поздрави!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #2

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    От къде мислиш да го вземеш? Гледам, че в ТМ и ТП има само по няколко бройки, най-вероятно мостри.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от Николай Стамов Виж публикацията
    Здравейте, колеги!

    Интересуваме, някой може ли да даде мнение от първа ръка за гореспоменатия телевизор? Очевидно се търси най - доброто цена/качество и затова погледнах при малко по - старите модели на Самсунг. Ще се използва най - вече за игри (Playstation 4) и гледане на футбол. Всякакви екстри, като 3D, са само бонус, а не търсени такива.

    Поздрави!
    Здравейте! Препоръчвам Ви от F6500 нагоре!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    50F6100 това е 50F5500, но в корпус на 6-та серия...
    Както ти е написал колегата потърси F6500

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Да разбирам, че не си заслужава покупката на по - стар модел? Липса на поддръжка или?

    v140, видях, че го имат в ТМ Габрово, което ми е сравнително близо, но може да си прав, че са останали само мостри.

    hristoslav2, 6500, значително надвишава бюджета за телевизор, който е максимум 1 500 лв.

    Евентуално, оправдано ли е да се насоча към Сони и по - специално
    KDL-50W706BSAE2, макар, че не ми се искаше да бягам от марката Самсунг?







  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #6

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Сигурен съм на 99.99%, че са останали само мостри... Ако искаш качествена картина Самсунг не е марката

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #7

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    сонито става -50W706
    а ето ти още едно предложение
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...8AS640E-3D-LED

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от v140 Виж публикацията
    Сигурен съм на 99.99%, че са останали само мостри... Ако искаш качествена картина Самсунг не е марката
    You made my day...., точно обратното!!!
    podredko одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    4
    #9

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    сонито става -50W706
    а ето ти още едно предложение
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...8AS640E-3D-LED
    Христослав, много благодаря за предложението, но не ми се иска да правя компромис с инчовете. Други хора, също ми похвалиха Сони, като прекрасна марка при телевизорите и вероятно към него ще се насоча, макар и с леки съмнения, че е овърпрайснат.

    dominator, случайно да си Алекс или просто съвпадение на никове?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #10

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    You made my day...., точно обратното!!!
    Сравнявал съм много пъти Сони и Самсунг, на един и същ сигнал, един до друг. Резултата винаги е един и същ - ужасна картина на Самсунга. Отиди в някой магазин, помоли консултантите да ти извадят два телевизора и после ни сподели резултата

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #11

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от v140 Виж публикацията
    Сравнявал съм много пъти Сони и Самсунг, на един и същ сигнал, един до друг. Резултата винаги е един и същ - ужасна картина на Самсунга. Отиди в някой магазин, помоли консултантите да ти извадят два телевизора и после ни сподели резултата
    То щото Сони и Самсунг правят само по 1 модел тв и менюто за настройки на картината е само за красота ...

    - - - - - - - - - -

    Николай Стамов ,
    освен споменатото Сони може да полгеднете и -

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...50H6400-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...48H6400-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-50W815-3D-LED
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-10-14 в 23:01.
    podredko и Dominator харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #12

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    OMG!! Ти сериозно ли мислиш, че сравнявам Самсунг за 500 лв и Сони за 2500 лв? Наистина ли го мислиш? Пак казвам, който твърди, че Самсунг има по-хубава картина, да отиде в произволен магазин, да помоли да му сложат един до друг Самсунг и Сони долу-горе за едни и същи пари, на един и същи сигнал и да види кой е по-добрият. Какви настройки, какви 5 лева? Нима твърдиш, че ТИ можеш да настроиш телевизора по-добре от производителя? :D :D :D И ако да - с каква апаратура го правиш? Самсунг може да са много функционални, но ако говорим за хубава картина са супер зле. Работил съм 2 години в ТМ-3 и сме сравнявали много пъти телевизори - и ниски и високи класове. Сони предлагат най-добрата картина.

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #13

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от Николай Стамов Виж публикацията
    Христослав, много благодаря за предложението, но не ми се иска да правя компромис с инчовете. Други хора, също ми похвалиха Сони, като прекрасна марка при телевизорите и вероятно към него ще се насоча, макар и с леки съмнения, че е овърпрайснат.

    dominator, случайно да си Алекс или просто съвпадение на никове?
    Съвпадение, от кой форум?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от v140 Виж публикацията
    Сравнявал съм много пъти Сони и Самсунг, на един и същ сигнал, един до друг. Резултата винаги е един и същ - ужасна картина на Самсунга. Отиди в някой магазин, помоли консултантите да ти извадят два телевизора и после ни сподели резултата
    Благодаря, няма нужда ти като че ли "падаш" от небето..., нали знаеш как са напупени яко на максимален контраст, яркост, динамичен контраст... Аз в нас сравнявам LG IPS и Samsung SPVA, при добри настройки, картината е в полза на Samsung, а предвид това, че новите модели на Sony са с IPS..., малко ми е трудно да си представя да вадят по-добра картина от Samsung!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    То щото Сони и Самсунг правят само по 1 модел тв и менюто за настройки на картината е само за красота ...

    - - - - - - - - - -

    Николай Стамов ,
    освен споменатото Сони може да полгеднете и -
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/12087/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-50H6400-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/12085/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-48H6400-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/16004/P11090104/Televizor-SONY-KDL-50W815-3D-LED
    +1, Взе ми думите!;-) То ако човек само така определя избора на телевизор, като отиде в магазина като вижда картината на даден телевизор до друг...., ясно ми е колко разбира!;-)

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #14

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от v140 Виж публикацията
    OMG!! Ти сериозно ли мислиш, че сравнявам Самсунг за 500 лв и Сони за 2500 лв? Наистина ли го мислиш? Пак казвам, който твърди, че Самсунг има по-хубава картина, да отиде в произволен магазин, да помоли да му сложат един до друг Самсунг и Сони долу-горе за едни и същи пари, на един и същи сигнал и да види кой е по-добрият. Какви настройки, какви 5 лева? Нима твърдиш, че ТИ можеш да настроиш телевизора по-добре от производителя? :D :D :D И ако да - с каква апаратура го правиш? Самсунг може да са много функционални, но ако говорим за хубава картина са супер зле. Работил съм 2 години в ТМ-3 и сме сравнявали много пъти телевизори - и ниски и високи класове. Сони предлагат най-добрата картина.
    Пич ти разби мечтите на много фенове и караш тези дето са си взели ширпотреба да се замислят...

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #15

    Отговор: 3D FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-50F6100 мнения и критики

    Цитат Първоначално публикувано от v140 Виж публикацията
    OMG!! Ти сериозно ли мислиш, че сравнявам Самсунг за 500 лв и Сони за 2500 лв? Наистина ли го мислиш? Пак казвам, който твърди, че Самсунг има по-хубава картина, да отиде в произволен магазин, да помоли да му сложат един до друг Самсунг и Сони долу-горе за едни и същи пари, на един и същи сигнал и да види кой е по-добрият. Какви настройки, какви 5 лева? Нима твърдиш, че ТИ можеш да настроиш телевизора по-добре от производителя? :D :D :D И ако да - с каква апаратура го правиш? Самсунг може да са много функционални, но ако говорим за хубава картина са супер зле. Работил съм 2 години в ТМ-3 и сме сравнявали много пъти телевизори - и ниски и високи класове. Сони предлагат най-добрата картина.

    Това, че си работил нищо не означава, а сега хептен се излагаш с извинение като... Какво значи производителя настройва най-добре картината..., че стандартно от завода излизат със едни присетнати настройки, които са стандартни и това е.... Да не мислиш, че всеки един телевизор се калибрира специално...?!?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-10-14 в 23:04.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Питане за 60"(152см) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG UE-60F6300
    От stingray във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-14, 18:05
  3. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  4. Телевизор Samsung LED FULL HD 32 инча ползван 4 месеца!
    От balinoff във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 24-03-13, 09:01
  5. 3D Телевизор LG 47LW5500 - 3D, 2D->3D, Smart, FULL LED, FULL HD
    От dstanoev във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 11-03-12, 00:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе