Страница 28 от 75 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #406

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    @blue1, и за последно моля те снимай информацията от служебното меню и качи снимка за сверяване какво показва панела ти.
    Интересна работа уж еднакви самсунг матрици, а тези които са инфо на външната лепенка: version 01 видимо по-добро черно и контраст. Не знам в какво е разликата, но има нещо. Благодаря на отзовалите се!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    29
    #407

    Отговор: Samsung LCD Телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Kosme Виж публикацията
    Здравейте колеги, от около два месеца имам Самсунг 55H6410, закупен от Зора! Телевизора си работеше нормално до днес, когато се върнах от работа и го пуснах и видях следният проблем:
    хоризонтални линии по цялата матрица/екран все едно едно целият екран се гледа през мрежа. Проблема се получава на всички канали хд и сд. Подавам сигнал от два източника кабелна телевизия и по хдми кабел чрез сателитна антена. Проблема го има и от двата източника.
    Какви проби направих:
    1. Гасих тв от контакта за 10 мин
    2. Връщане на фабрични настройки
    3. Сложен е последният firmware 2604
    4. Пусках и филми от Allshare - източник от компютър.
    Хоризонталните линиий си ги има винаги
    Прилагам и снимки дано се виждат ясно линиите по матрицата. Всички останали функции на телевизора си работят нормално.
    Според Вас какъв може да е проблема. Тв е в гаранция, да го нося ли в Зора?
    Прикачен файл 16503 Прикачен файл 16504
    Здравейте колеги в събота ми се обадиха от Зора, че телевизора ми е готов. Попитах още по телефона какъв е бил проблема, но те ми отговориха, че само в сервиза знаели. Отидохме ние в Зора гр. Плевен с един приятел, извадиха ни тв-то и в гранционната карта пишеше сменен lcd панел. Ремонта бе извършен за една седмица - доста бързо! Дисплея на тв-то си беше с найлоните, все едно нов телевизор. За сега всичко с матрицата е наред и ми се струва, че е една идея по качествена от старата въпреки, че потъмняванията по четирите ъгли и си ги има (характерно за този модел на самсунг). Добри думи от мен за Зора и специално сертифицираният сервиза на Самсунг за гр. Плевен.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #408

    Отговор: Samsung LCD Телевизори


  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    21
    #409

    Exclamation Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Да Ви питам за модела eu32h6400... Въпроса ми е следния: Като запиша нещо на флашка това нещо не може да се прочете никъде другаде освен на телевизора. Вижда си папката на флашката и файловете, но на персонален комп и лаптоп показва, че е празна флашката... Идеи ?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #410

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Пробвай с друга флашка.

  7. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #411

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от imitev Виж публикацията
    Да Ви питам за модела eu32h6400... Въпроса ми е следния: Като запиша нещо на флашка това нещо не може да се прочете никъде другаде освен на телевизора. Вижда си папката на флашката и файловете, но на персонален комп и лаптоп показва, че е празна флашката... Идеи ?
    - Да. Защита на авторски права. Прочети си упътването. Защитеното съдържание не може да се гледа на други устройства. Ако платката на телевизора изгори, няма да можеш да гледаш записаното, даже ако я заменят с нова.

    Бащата има един китайски кабелен тунер за 60 лева и с него свободно могат да се записват HD програми на юсб без защити. После могат да се гледат на всякакви устройства.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    21
    #412

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    От съппорт центъра ми казаха, че са така направени за защита на съдържанието ...

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #413

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul Виж публикацията
    Здравейте, в петък ми идва Evolusion kit SEK 2000 за 55F8000. Гледах видео с инструкция на монтаж и инсталация но имам 1 въпрос; Какво печеля и какво губя от ъпдейта със SEK 2000 и трябва ли да внимавам с нещо?
    Никой не ползвал SEK 2000?!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Мездра
    Мнения
    25
    #414

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Имам 55Н6670, може ли да подкарам динамични субтитри от флашка на 3Д филм?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #415

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от imitev Виж публикацията
    Да Ви питам за модела eu32h6400... Въпроса ми е следния: Като запиша нещо на флашка това нещо не може да се прочете никъде другаде освен на телевизора. Вижда си папката на флашката и файловете, но на персонален комп и лаптоп показва, че е празна флашката... Идеи ?
    Ами то се знае, че записаното на ТВ се възпроизвежда само от СЪЩИЯТ телевизор, на който е направен записа. На друг, дори от същата марка и модел, не става. Не е виновна флашката. Току-що проверих на компа флашка със запис от Самсунга. Не я показва празна, но иска да я форматира и ми дава непознат файлов формат. Все тая. Ти се радвай, че самсунга записва на флашка, защото моето ЛГ записва само на външен хард. Флашката, която ползваш за запис от Самсунг, се прежалва и тя си стои само там, защото ТВто си я форматира и "засекретява" само за него.
    Ама тези неща са писани много пъти. Попрочети по-назад, ще научиш и други неща.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #416

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от shapala Виж публикацията
    Имам 55Н6670, може ли да подкарам динамични субтитри от флашка на 3Д филм?
    Не и от вграденият медия плейър. Няма телевизор поддържащ динамични субтитри - .idx.
    За целта използвай компа и DLNA сървър.

    Допълних втори пост..
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-03-15 в 18:21.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #417

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Край на дилемата за H6400!
    Панелите с обозначение на външен стикер с Version:01 (с видимо до 5 пъти по-качествена картина) спрямо другите с Version:02 (зле, ама фалш от всякъде). Ох, отървах родата!!! Боже, пази клиентите от лотарията на Самсунг! Още веднъж благодарим за всеотдайните съфорумци!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #418

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Момчета, имам следния лек проблем
    Онзи ден си ъпдейтнах приложението на Спортал и след ъпдейта не мога да гледам клиповете от приложението. Изтрих го и пак го сложих, но положението е същото!
    Телевизора е H6670, някой има ли подобен проблем или нещата идват така от самите Спортал?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    28
    #419

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    @blue1, и за последно моля те снимай информацията от служебното меню и качи снимка за сверяване какво показва панела ти.
    Интересна работа уж еднакви самсунг матрици, а тези които са инфо на външната лепенка: version 01 видимо по-добро черно и контраст. Не знам в какво е разликата, но има нещо. Благодаря на отзовалите се!
    Soon, би ли ми казал къде се намира външната лепенката с версията на 6400 серията? Тези дни вероятно ще купувам 48H6400 и да знам къде да погледна за да търся бройка с version 01? Благодаря :-)

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #420

    Отговор: Samsung LCD Телевизори

    Лепенката е на видно място, няма как да я пропуснеш.

    На мен ми се струва малко преувеличено това.
    bagerista9 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 75 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе