Страница 31 от 75 ПърваПърва ... 21293031323341 ... ПоследноПоследно
Резултати от 451 до 465 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #451

    Отговор: Samsung LCD Телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от aryman Виж публикацията
    Няма чалъм звука от плеъра да мине през скарта, както звука от телевизията! Или поне аз не съм открил начин!
    Това ще ти свърши работа ! Има цифров вход и коаксиален SPDIF изход.
    Free shipping HDMI Audio Extractor Decoder Digital to Analog Audio Converter 3.5mm & SPDIF Out with power adapter-in HDMI from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    Реших си проблема с този конвертор от дигитален отпичен към дигитален коаксиален сигнал. Сега вече пращам аудио 5.1 към домашното кино.

    ImageUploadedByTapatalk1428223556.408621.jpg

    Иначе за проблемите с филмите на писалите последно, мога да споделя моята настройка. Телевизора и компютъра ми са вързани с кабел към рутера, за да е стабилна връзката и защото може. След това със Samsung Link. Не знам какъв е проблемът с достъпа. Влизаш в Смарт хъб-а и се отварят филмите от папката, която си задал. Със същия успех флашката може да е забучена в компютъра и папката да е на нея. Грижи с филмите съм нямал.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #452

    Отговор: Samsung Телевизори

    "checho_85" говори за гледане на филми от USB порта през сървъра на рутера, а не през рутера на компютъра. Връзката между компютър и телевизор директно или през рутер е елементарна. Проблема е когато искаш да включиш устройство към рутера и то да е видимо от всички телевизори (ако са повече от един) по мрежата - там субтитри не излизат! Не знам защо голяма фирма като TP LINK още не са решили проблема.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #453

    Samsung Телевизори

    Компютъра не е ли видим от всички телевизори? Питам, защото имам само един вързан?

    Рутера ми е TP-LINK TL-WR1043ND и въпреки, че не е нисък клас, знам, че подкарването на USB порта му си е мъка. Затова и не съм се опитвал да си закача външния хард и да ползвам рутера като сървър.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #454

    Отговор: Samsung Телевизори

    Видим е, но трябва да седи постоянно включен - всъщност това е минуса.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #455

    Отговор: Samsung Телевизори

    Имам 3 тв самсунг у дома в мрежа са и плейвам със субтитри на кирилица. За целта използвам следния NAS: ZyXEL NSA310S и Twonky Media Server - инсталиран си е по подразбиране на НАС у-вото... Конфигурирането е елементарно да не кажа всичко си тръгва автоматично само трябва да си направиш необходимото споделяне на външни дискове ако свързваш такива към НАС-а.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #456

    Отговор: Samsung Телевизори

    Медия плейър в модели 2015

    Models Compatible 3D Video
    ----------------------
    Video File Extensions
    ----------------------
    Formats/Containers Video
    ----------------------
    Video codecs
    ----------------------
    Codecs Audio / Video
    ----------------------
    Audio Files Extensions
    ----------------------
    Formats / Audio Containers
    ----------------------
    Audio Codecs
    ----------------------
    File Formats Images
    ----------------------
    File extensions Subtitles
    ----------------------
    External Subtitle formats
    ----------------------
    Internal codecs Subtitles
    ----------------------
    JU7500
    JU7000
    yes (SVAF (Side by Side / Top and Bottom) and BD MVC) 3GP • ASF • AVI • DIVX • FLV • M2TS • MKV • MOV • MP4 • MPEG • MPG • MTS • SVI • TP • TRP • TS • VOB • VRO • WEBM • WMV 3GP • ASF • AVI • FLV • MKV • MOV • MP4 • PS • SVAF • TS • VOB • VRO • WEBM DIVX 3/5/4/6 • H.263 SORRENSON • H.264 BP/MP/HP • HEVC (H.265) • MICROSOFT MPEG-4 V1/V2/V3 • MOTION JPEG • MPEG1 • MPEG2 • MPEG4 SP/ASP • MVC • VC-1 • VP6 • VP8 • VP9 • WINDOWS MEDIA VIDEO 7/8/9 AAC • ADPCM (IMA/MS) • DOLBY DIGITAL • DOLBY DIGITAL PLUS • DTS (CORE/LBR) • G.711 (A-LAW/U-LAW) • HE-AAC • LPCM • MPEG (MP3) • VORBIS • WMA AAC • AIF • AIFF • APE • FLAC • M4A • MID • MIDI • MP3 • MPA • OGG • WAV • WMA AIFF • ALAC • APE • FLAC • MIDI • MPEG • MPEG4 • OGG • WAV • WMA • WMA PRO AAC • AIFF • ALAC • APE • FLAC • MIDI • MPEG 1 AUDIO LAYER 3 • VORBIS • WAV • WMA BMP • JPEG • JPG • MPO • PNG ASS • PSB • SMI • SRT • SSA • SUB • TTXT • TXT • XML Advanced SubStation Alpha • Micro DVD • Powerdivx • SAMI • SubRip • SubStation Alpha • SubViewer • Texte MPEG-4 synchronisé • Texte SMPTE-TT Advanced SubStation Alpha (MKV) • PNG SMPTE-TT (MP4) • SubRip (MKV) • SubStation Alpha (MKV) • Texte MPEG-4 synchronisé (MP4) • TEXTE SMPTE-TT (MP4) • TTML (MP4) • VobSub (MKV) • Xsub (AVI)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    15
    #457
    Цитат Първоначално публикувано от analgina Виж публикацията
    Иначе за проблемите с филмите на писалите последно, мога да споделя моята настройка. Телевизора и компютъра ми са вързани с кабел към рутера, за да е стабилна връзката и защото може. След това със Samsung Link. Не знам какъв е проблемът с достъпа. Влизаш в Смарт хъб-а и се отварят филмите от папката, която си задал.
    Как си задал папката от компа. При мене тв-то вижда компа, но папката която съм шернал не се вижда. Има ли нещо специално или просто шерваш папката.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #458

    Отговор: Samsung Телевизори

    40H6400 поддържа ли 5,1 звук през HDMI ARC ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #459

    Отговор: Samsung Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от anchor Виж публикацията
    Как си задал папката от компа. При мене тв-то вижда компа, но папката която съм шернал не се вижда. Има ли нещо специално или просто шерваш папката.
    Отваряш от компютъра Samsung Link и там има поле за избор на папка. Можеш да добавяш и други папки, ако не да ти на едно място филмите. Като се прибера от работа ще снимам.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    15
    #460

    Отговор: Samsung Телевизори

    Това го намерих впоследствие, благодаря. Но и при мене не излизат субтитрите засега.

    ПП. Субтитри просто трябва да се прекодират (презапишат) файловете със субтитри в Unicode- което е елементарно(Отваряте файла с Notepad, File save as/Encoding - Unicode - Save и сте готов)! -Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    Този пост е редактиран от anchor; 06-04-15 в 16:19.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #461

    Отговор: Samsung Телевизори

    Досега не съм попадал на субтитри, които да не тръгнат.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #462

    Отговор: Samsung Телевизори

    Нисък клас ти е рутерът, както и моя. Висок клас е Арчър 7. Абе като пишете за тези неща, пишете с какви телевизори сте, защото аз изобщо нямам нужда от разни прекодирания - било на субтитри или каквото и да е там. Явно плеърите на ТВтата от една-две години се справят без усилие с тези проблеми. Но и аз не успях да си пусна външния хард през рутера, май от чист мързел. Защото трябва да се влиза в настройките на сайта на ТP-LINK. А, и още нещо. Като пишете кой какво е направил, ако може малко по-последователно и по-просто, защото не всички сме големи ИT специалисти. Това разбира се, ако имате желание. Please.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    29
    #463

    Отговор: Samsung Телевизори

    Колеги да споделя и аз моето решение със субтитрите понеже съм с 55Н6410. Инсталирал съм си и синхронизирал си plex media server на двете места (PC и TV). Всякакъв вид субтитри си тръгват без всякаква настройка плекса си разпознава всичко без проблем.


    И да попитам - разбирам, че мястото не е тук, как и къде се слага подпис в настройките на акаунта на форума голямо търсене и не можах да се ориентирам?

    Настройки(гореБез име.jpg в дясно) -> колонката в ляво -> моите настройки -> редактирай подпис
    Христославе, нещо не виждам "редактирай подпис"> ? Нещо аз вероятно не виждам...правилно?
    Този пост е редактиран от Kosme; 06-04-15 в 19:00.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #464

    Samsung Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от komet Виж публикацията
    Нисък клас ти е рутерът, както и моя. Висок клас е Арчър 7. Абе като пишете за тези неща, пишете с какви телевизори сте, защото аз изобщо нямам нужда от разни прекодирания - било на субтитри или каквото и да е там. Явно плеърите на ТВтата от една-две години се справят без усилие с тези проблеми. Но и аз не успях да си пусна външния хард през рутера, май от чист мързел. Защото трябва да се влиза в настройките на сайта на ТP-LINK. А, и още нещо. Като пишете кой какво е направил, ако може малко по-последователно и по-просто, защото не всички сме големи ИT специалисти. Това разбира се, ако имате желание. Please.
    Не съм се изразил правилно. Исках да кажа, че рутерът ми не е от най-нисък клас. В никой случай не е висок. Средна хубост. Телевизора е Samsung 46F8000. Работи и през WiFi, но предпочитам кабела, за да е сигурна връзката.
    Не съм се опитвал да закачам хард за рутера. Ползвам компютъра. Не ме притеснява, че трябва да е включен, защото винаги мога да го изключа от телефона през Teamviewer.
    Този пост е редактиран от analgina; 06-04-15 в 21:07.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #465

    Отговор: Samsung Телевизори

    Здравейте, някой може ли да ми разшифрова на ето това
    20150406_153229.jpg
    с каква матрица е, че нещо не мога да се оправя. Благодаря предварително!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 07-04-15 в 16:34.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 31 от 75 ПърваПърва ... 21293031323341 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе