Страница 65 от 75 ПърваПърва ... 15556364656667 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    96
    #961

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Някой с закупен модел ju6800 да сподели отзиви,на кой е матрицата и номера на версията показан на етикета.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #962

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Такааа, телевизора е Samsung UE40H6400, вчера си свалих един филм на флашката пускам го, тръгва но излиза съобщение; Този файлов формат не се поддържа. Аудио кодек FLAC.
    И естествено няма звук. Поразгледах характеристиките на телевизора и доколкото разбрах би трябвало да поддържа този файлов формат. Някой да сподели знания?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #963

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Ами аз се сещам единствено да свалиш друг релийз на филма. Най-вероятно е от него.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #964

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Аз така и направих, но ми е интересно защо при този релийз звука не излезна на моят телевизор при условие, че уж поддържа flac=

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #965

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Може да поддържа flac само като отделен файл (песен) , а не като част от mkv-то ...
    blue1 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,462
    #966

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Превод от френски
    Мултимедия TV SAMSUNG UE40H6400
    Източници: Ethernet (кабелна) мрежа • Wifi (безжичен) • USB • Cloud (чрез интернет) свързан с TV.
    Видео
    • File Extensions: • 3GP • AVI • ASF DIVX • FLV • M2TS MKV • MPEG MP4 MOV • MPG MTS СВИ • TP TRP • TS • VOB •
    VRO • WMV • WebM
    • формати / Container: • ASF 3GP FLV AVI • MP4 MOV MKV • PS TS SVAF • VOB VRO • WebM
    • Codecs видео: DivX 3/5/4/6 • H.264 BP / MP / HP • MICROSOFT MPEG-4 V1 / V2 / V3 • MOTION JPEG • MPEG1 • MPEG2 • MPEG4 SP / ASP MVC • • VC-1 VP6 • • • VP8 Windows Media Video 7/8/9
    • Codecs Audio: AAC • ADPCM (IMA / MS) • DOLBY DIGITAL PLUS • Dolby Digital DTS (CORE / LBR) • G.711 (A-LAW / U-LAW) • HE-AAC LPCM • • MPEG (MP3) • WMA • Vorbis
    • News HD / 4K / 3D: Codecs HD видео поддържа видео в 3D, поддържа (SVAF (рамо до рамо / Top и Bottom) и BD MVC)
    • Друга информация: Допълнителна информация за видеото:
    -. Поддържа до H.264 Level 4.1 (няма поддръжка за стандартите FMO / ASO /
    RS). - Стандарти VC1 / AP L4 не се поддържат
    - Всички видео кодеци, с изключение WMV7 / 8 msmpeg4 v3, MVC и VP6:
    => по-малко от 1280 х 720 @ 60 кадъра (. макс)
    (. макс) => по-голяма от 1280 х 720 @ 30 кадъра
    - GMC 2 или по-късно не се поддържа.
    Аудио
    • File Extensions: • AAC • ФАИ AIFF • APE • FLAC • M4A • MID • MIDI • MP3 • WAV • OGG • MPA • WMA
    • формати / Container: AIFF • ALAC APE • FLAC • MIDI OGG • MPEG • MPEG4 • WMA WAV • WMA PRO
    • Codecs: AAC AIFF • ALAC • APE • FLAC • MIDI • MPEG 1 Audio Layer 3 • WAV • WMA • Vorbis
    Снимки:
    • File Extensions: JPEG • BMP • JPG • MPO • PNG
    • Формати: JPEG • BMP • MPO • PNG
    Субтитри:
    • Файлове: SSA • PSB • SMI • SRT • SUB • SSA • TTXT • TXT • XML
    • Външни формати: Advanced Micro подстанция Alpha DVD • Powerdivx SAMI SubRip • Alpha подстанция SubViewer • Текст синхронизирано MPEG-4 • SMPTE-TT Текст
    • Вътрешни формати: Advanced подстанция Alpha (MKV) • PNG SMPTE-TT (MP4) • SubRip (MKV) • подстанция Alpha (MKV) • Текст синхронизирано MPEG-4 (MP4) • SMPTE-TT ТЕКСТ (MP4) • TTML (MP4) • VobSub ( MKV) • XSUB (AVI)
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-10-15 в 17:40.
    soon одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #967

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    + H265!!!

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    99
    #968

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Имам 55H6400, но цветовете му са някак си размити, спрямо стария ми 40" Philips. Пускам един и същ сигнал SD и HD, но на Самсунга цетовете не изглеждат изобщо реални. Размазана картина, изкривени нюанси на цветове и картината стои някак си бледа. Не е наситена и плътна, ако мога така да се изразя. Пробвах какви ли не калибрации, но нищо не помага.

    Eто и 2 снимки:

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от israeliBG; 12-10-15 в 21:36.
    soon одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #969

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Предлагам на всички собственици на SAMSUNG модела от 2014: H6400 да идат и да си върнат тоя боклук в магазините от където са ги купили. Има нещо яко сгрешено изобщо напоследък при телевизорите SAMSUNG. Толкова са далече от истината за правилна и ВЯРНА картина, че няма накъде. Търсете си правата и обещетение с връщане на пари или замяна с истински телевизори за калпава стока. Тия печелят от незнанието на 99% от хората за правилна картина и ситуация!!! Обикновения купувач отива в магазина и гледа там нещо ярко и цветно се джурка с някакъв си уж модерен дизайн и до там. Жената казала, че тоя телевизор много и харесвал и щял да отива на холовата гарнитура и цвета по стените. Бля=Бля!!! Хайде сега някой от защитниците на марката да настрои този модел така, че картината му да заприлича на Philips, Sony или Panasonic и ще му кажем БРАВО!!! Да, ама не ... настройва се нещо, което има нещо вътре в кутията.
    Този пост е редактиран от soon; 13-10-15 в 10:22.
    KING-T, karambam и Swon харесват това.

  12. Banned
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    99
    #970

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    И как точно ще убедиш консултант продавачите, че продават калпава стока, за да претендираш за връщане на пари или замяна с истински телевизор?
    Като отидеш в магазина и започнеш да им обясняваш, ще те помислят за луд.
    Просто аз лично, никога повече няма да купя телевизор от тази марка!
    soon, KING-T и karambam харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #971

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Аз също съм разочарован. Моят ходи вече на сервиз.Имам двама познати и те също имат проблеми със техните телевизори от същата марка. Повече и аз няма никога да си купя Самсунг.
    soon и karambam харесват това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    6
    #972

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от raij Виж публикацията
    Някой с закупен модел ju6800 да сподели отзиви,на кой е матрицата и номера на версията показан на етикета.
    Здраве колега, имам такъв моел 50JU6800 от една седмица на етикета на гърба пише следното:
    UE50JU6800WXX
    Version: No: 01
    S/N 0C453HGG700038R
    MADE IN HUNGAGRY

    Като гледам екрана от страни >45 градуса, образът червенее това нормално ли е !!!

  16. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #973

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Вие тествате ли си телевизорите преди да ги купите?Телевизор се избира според вкуса и потребностите,марки и модели на пазара бол.israeliBG и при мене е мазаляк нова тв ,на булсат съм,SD си е гадна работа,за HD нямам никакви забележки-картината ми е перфектна.

  17. Banned
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    99
    #974

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Разбира се, че тествах телевизора преди да го закупя. Тествах го съпоставен до един 55AS640. Двата телевизора показваха сходна картина, като единствената разлика в картината бе в ъглите на видимост в полза на Панасоника. Иначе смарт менюто на Samsunga смазваше Панасоника и това ме отказа от него.

    В интерес на истината картината не е чак толкова черна, колкото я представяме. На HD каналите картината е задоволителна и "почти" перфектна. Аз съм и със стария ъпдейт, който мисля че се води софтуер 2606, та се чудя дали ако ъпдейтна, нещата ще се подобрят?

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #975

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    soon ,
    редно е все пак да казваш ,че основните ти забележки са за 40"-я вариант и основно за картината от вградения тунер . Моите наблюдения са върху по-големите (основно 48Н6400/6410) и бих казал , че почти нямам забежки .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 75 ПърваПърва ... 15556364656667 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе