Резултати от 1 до 7 от общо 7

samsung ue40H7000 проблем с 3D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    3
    #1

    samsung ue40H7000 проблем с 3D

    Привет колеги.Поздравления за форума първо,искам да споделя за моят проблем.Скоро си закупих 40H7000 но се оказа че има проблем с 3D.При първоначално пускане на филм е добре но при рестарт или спиране и след минути пускане отново, образите после стават като с двоини сянки.От сервиза към Техномаркет признаха проблема и предложиха замяна.Оказа се обаче че проблем има в цялата 7 ма серия ,даже и 46 инчовите.Техниците в София запознали представители на Самсунг и чакали за софтуер,които не се знае кога ще е.Бихте ли ми дали съвет с какъв телевизор да заменя моят Самсунг 40H7000 или да чакам софта.Благодаря ви.
    Този пост е редактиран от united; 12-02-15 в 21:25.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,247
    #2

    Отговор: samsung ue40H7000 проблем с 3D

    Аз не бих чакал нищо повече за моделите 2015. По-добре вземи нещо друго.
    Аз за съжаление не мога да те посъветвам за нищо конкретно. Може би Samsung 40H6670, нека и колегите споделят своите мнения.
    Успех!

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #3

    Отговор: samsung ue40H7000 проблем с 3D

    Според мен пък ако си доволен от всичко останало в тв - не се занимавай с глупости ами си го остави - 3Д я гледаш един път месечно , а след време и изобщо . А и най-вероятно е софтуерен (решим) проблем , така че с ъпдейт ще го фикснат - пък и казваш при непрекъснато гледане проблем няма ...

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: samsung ue40H7000 проблем с 3D

    Благодаря за съвета,надявам се и други да се включат.От магазина бяха добри и ми дадоха време за решението ми.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #5

    Отговор: samsung ue40H7000 проблем с 3D

    Цитат Първоначално публикувано от united Виж публикацията
    Привет колеги.Поздравления за форума първо,искам да споделя за моят проблем.Скоро си закупих 40H7000 но се оказа че има проблем с 3D.При първоначално пускане на филм е добре но при рестарт или спиране и след минути пускане отново, образите после стават като с двоини сянки.
    При спиране и нов старт телевизора, автоматично преминава в 2D режим, Поради това, имаш двойни контури. За целта е нужно, да влезеш в менюто и да избереш съответният 3D режим.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: samsung ue40H7000 проблем с 3D

    Телевизорът дори да е в 3D режим образите си остават с сянка или отражение около тях.Пак казвам че проблема бил софтуерен и съм пред дилемата,замяна за друга марка или за същият модел и чакане на софт.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #7

    Отговор: samsung ue40H7000 проблем с 3D

    Ако е преминал в 2D режим би трябвало да покаже две отделни изображения. При мен някои филми ги засича автоматично и преминава сам в 3D режим, други си тръгват като две отделни изображения и трябва аз да активирам 3D-то. Друга разлика е, че ако телевизорът е засякал автоматично 3D и е в него режим, и след това аз превключа в 2D, филмът си става нормален т.е. ми показва само Left-eye изображението. Докато същото нещо го направя при филм, който не е автоматично засечен като 3D, картината пак се връща на двете отделни изображения. Така че и според мен е проблем в софтуера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с LED TV Samsung
    От zyklon666 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-10-11, 18:07
  2. LCD Samsung проблем
    От avoid във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-05-11, 17:52
  3. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  4. Проблем със Samsung YP-P2
    От enzoferarri1 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-10, 12:12
  5. Проблем със samsung U 600
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-02-09, 20:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе