Резултати от 1 до 14 от общо 14
Like Tree7Одобрявам
  • 4 Post By soon
  • 1 Post By Огито
  • 2 Post By hristoslav2

Samsung, Извит, 48JU6670

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    11
    #1

    Question Samsung, Извит, 48JU6670

    Здравейте, на косъм съм да добавя това Телевизор Smart LED Samsung, Извит, 48JU6670, 48" (121 см), Ultra HD - eMAG.bg в количката моля за съвет за цена и качество. Заслужава ли си? Нищо не разбирам от серии и модели. Всичко е копи пейст и не виждам някакви разлики в превютата Може ли да ми обясните това JU6670 добро ли е? Какво НЯМА като екстри? Какви херцове е?
    Благодаря ви предварително за отделеното време

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Далече от тоя прашоляк!!! Виж 6-тите серии на Panasonic, Philips, Sony!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    11
    #3

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Далече от тоя прашоляк!!! Виж 6-тите серии на Panasonic, Philips, Sony!
    Благодаря ти за бързия отговор, ама защо така го отряза? Те пишат че едва ли не ще ме събужда с целувка, а пък ти го прати на боклука Толкова ли е зле? Аз в момента съм с една плазма на Panasonic от 2008г и още си бачка като нова, само някакви лентички /уплътнения/ увиснаха между екрана и външното стъкло и не мога да ги разкарам и много ме дразнят , За това викам да взема нещо съвременно ама ти сега ми разби мечтите. Би ли ми казал поне какво означават тея серии?
    Този пост е редактиран от Огито; 20-10-15 в 15:41.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #4

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Иди, не бързай и спокойно си направи лично запознаване с качеството на картината при HD/SD сигнали на серията 6, може и 7 при тези марки и пак сподели, какво са видели очите ти.
    Спрямо парите и размера който си избрал сам ще прецениш кой ще новият ти телевизор. За Samsung или лошо или нищо, последните 2 години мнооооого лъжат с това какво слагат вътре в кутиите.
    УСПЕХ!!!
    hristobotev, karambam, burbeng и 1 други харесват това.

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #5

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    • 4 - стартов модел
    • 5 - бюджетен клас
    • 6 - среден клас
    • 7 - среден клас
    • 8 - висша серия
    • 9 - флагманска серия

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #6

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Вечното правило на златната СРЕДА и златния БАЛАНС на качеството.
    Който го спазва, винаги печели! Който гони голямото и малкото не стига (тибетска мъдрост).
    Успех!!!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #7

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Цитат Първоначално публикувано от Огито Виж публикацията
    Здравейте, на косъм съм да добавя това Телевизор Smart LED Samsung, Извит, 48JU6670, 48" (121 см), Ultra HD - eMAG.bg в количката моля за съвет за цена и качество. Заслужава ли си? Нищо не разбирам от серии и модели. Всичко е копи пейст и не виждам някакви разлики в превютата Може ли да ми обясните това JU6670 добро ли е? Какво НЯМА като екстри? Какви херцове е?
    Благодаря ви предварително за отделеното време
    1-во. Телевизорът е с извит екран, а това означава че се гледа само фронтално!
    2-ро. Моделът е 100hz
    3-то. Ето ти сравнителна таблица по спецификации
    http://s5.postimg.org/69e4m49xj/Line...es_7_8_y_9.jpg
    http://s5.postimg.org/krbbu418n/Line...ries_6_UHD.jpg
    http://s5.postimg.org/svjfyunnr/Line..._5_y_6_FHD.jpg

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    11
    #8

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Така, първо благодаря на всички за отговорите! Второ идвам от магазина и искам да ви кажа, че почти няма разлики между сериите освен 9. В смисъл еднакво отвратително се вижда SD съдържание. HD се вижда чудесно на всички серии. Единствено на 9 серия ми включиха някакъв подобрител за 4К и SD започна да изглежда като HD. Също гледах демо футбол 4К и топката също мига при движение, както и краката на футболистите.
    В отговор на христослав искам да кажа, че извитият екран предлага по-добра картина от различни ъгли на гледане /мое мнение/ плоските от всички серии дават разлики /почти незабелижими за мен/ дори само на крачка в страни. Това е за сега. Нищо не купих, защото изборът на марка и модел е наистина труден. Смятам да си направя собствена флашка с демо клипове на различни дефиниции и да си ги пускам аз на ТВ-тата. Просто номера с "колега дай твоята флашка, че тоя не ми я чете" го гледах на живо докато чаках "експертите" да демонстрират перфектните си продукти
    До скоро angel
    Swon одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #9

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    UltraHD телевизорите не са предназначени за гледане на SD сигнал.
    Цитат Първоначално публикувано от Огито Виж публикацията
    В отговор на христослав искам да кажа, че извитият екран предлага по-добра картина от различни ъгли на гледане /мое мнение/ плоските от всички серии дават разлики /почти незабелижими за мен/ дори само на крачка в страни. Това е за сега.
    В контра-отговор: гледането под ъгъл на телевизор с извит екран, води до изкривяване образа по краищата на картината - затова се гледа фронтално.
    Има още ползи от фронталното гледане на извитият - липсва color shifting(от който се оплакваш при плоските) + така контрастът е еднакъв по цялата площ на екрана + така покрива по-голямо зрително поле.

    Друго да обяснявам ли

    https://forum.setcombg.com/samsung-%...B8-2015-a.html
    dodo_pv и Огито харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    11
    #10

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Точно така, прочетох всичко за "кривите" екрани и съм съгласен. Просто по-горе коментирах какво съм видял със собствените си очи. Само да уточня, че в технополис няма как да застана на повече от 2 метра фронтално, а в къщи ще го гледам на 3 - 5 метра от 3 различни ъгъла. Пак споделям, че между 6,7 и 8 серия нямаше никаква разлика в изображението на SD. Беше еднакво гадно!!! На 9 серия обаче натисна нещо и образа се изчисти почти като HD или по-скоро като новините от студиото Нова ТВ. За това реших да си сваля няколко клипа с различни резолюции и пак да отида до магазина и да разгледам всички интересни марки и модели между 1600 и 2300 лв.
    Благодаря ви за съветите момчета и до скоро

    П.С.
    Някой може ли да сподели линк за сваляне на един и същ клип с различни резолюции?
    Или е по-добре да си сваля някой 4к демо и да си го конвертирам с различни резолюции?
    Този пост е редактиран от Огито; 21-10-15 в 10:37.

  13. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #11

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    За какво ти е демо клип на 4К ? За да разбереш, че предава в магазина и после в къщи да си скубеш косите.
    Ето това ти трябва, заставаш и си гледаш без да бързаш за динамика, цветове , блур и т.н.:

    DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    11
    #12

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Благодаря ти hristibotev, това е всичко което търся накуп много скоро на продавачите ще им се дореве

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #13

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    Цитат Първоначално публикувано от Огито Виж публикацията
    Някой може ли да сподели линк за сваляне на един и същ клип с различни резолюции?
    Или е по-добре да си сваля някой 4к демо и да си го конвертирам с различни резолюции?
    4k видео торрент на ultrahdvideo.ru

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    Варна/Шумен
    Мнения
    30
    #14

    Отговор: Samsung, Извит, 48JU6670

    И все пак няма никакви впечатления от този модел.Някой закупил ли го е ? Доволни ли сте ? Ако ли не какъв по-добър избор 40 инчово и с 4к ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 23-02-18, 13:40
  2. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 21:57
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе