Страница 42 от 55 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 822
Like Tree136Одобрявам

Samsung телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    501
    #616

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Ами моя има още година и 9 месеца гаранция.Вече като включвам устройство не го детектва и не преминава на неговия вход.Днес за сега 1 път ми е преминал от пц на другия вход.Мисля че от както ми изписва че са ми слаби батериите на дистанционното почна да го прави но може и да бъркам.Ще купя утре и ще пробвам.Мисля че за сега ще си го гледам така ако не стане по зле че не ми се разкарва по сервизите и да ми го върнат и да кажат че нищо му няма.И аз предполагам че ще става по зле.Яд ме е ново тв но отново издърпах късата пръчка явно.Предния ц6000 поне издържа 6 години.Още си бачка де но само че като го включа първите 1 2 мин дава на черти всичко и после се оправя.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #617

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Пробва ли (че не четох по-назад) с изключване от захранване за 5-10 мин. като преди това си разкачил всички присъединени кабели ?
    Сигурен ли си в картата на компютъра и в един контакт/разклонител ли са включени РС и тв?
    Като има компютър намесен и винаги имам едно на ум - на племенника Самсунг-а преди време също така загуби внезапно всякаква картина от РС-то , а отчиташе какво има свързано ... и отиде за гаранционна смяна на дъно . после се установи , че и видеокартата не е съвсем наред , когато тя се спомена няколко седмици по-късно ...

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    501
    #618

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Оставих го преди няколко дена цяла вечер изключен само че не изключих кабелите.Има ли такова значение?Всичко е в един контакт и в било така и с предния тв 6 години само смених тв то и всичко е както преди.Три месеца гледах и проблемите почнаха преди седмица.Опитах се да гледам филм през плеара на тв то но за един час два пъти премина на телевизионния приемник а не на пц то.Нещо може и да го бърка но не знам какво.Единия ден си бачка ок на другия като включвам приемника или пц то не преминава на техните входове.На другия ден примерно като ги включа преминава но в един момент ако е на пц преминава на приемник.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #619

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Пробвай и с изкарани кабели . Също виж в настройките на HDMI (CEC) (Anynet+ ли беше при Самсунг?) и ги изключи за входа от компютъра примерно ...

  6. 182
    182 е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    6
    #620

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    В списъка явно са всички серии от EH5200....5300...5400...6100 до EH6200

    https://www.iskysoft.com/online-vide...amsung-tv.html

    https://support.google.com/youtube#topic=4355266
    Благодаря за инфото, много гадно. Странното е, че не излиза надпис като в линка, а ме кара да пробвам по-късно. Youtube беше едно от малкото неща, за които използвах интернет на телевизора, повечето приложения са големи тъпизми.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #621

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Приз 2012 година имаше серии E, EH, ES като според някои слухове, серия EH е била базирана на шасита и софтуер от модели 2011 година. Вероятно проблема се крие в софтуера който не поддържа HTML5.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    501
    #622

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Изключих сателитния приемник и вързах фюжън устройство и втори ден уж всичко е добре.Ще погледам още някои друг ден и ще вържа сателита да видя как ще се държи.Ако е пак така какво да правя приемника?Какво да обяснявам по сервизите Малко се съмнявам че ще могат да го оправят.Предполагам няма вариант нещо да не се разбират а и си бачкаше 3 месеца така.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #623

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Пробва ли с изключено управление по HDMI (CEC) как е - може от там да се шашка - виж и по форумите дали имиджа , който ползваш на сат. ресивъра няма такива проблеми ?

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #624

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Samsung са патентовали гъвкав дисплей за телевизори
    Scrollable TV: Samsung Applies for Patent on Scrollable TV | BusinessKorea

    http://news.mydrivers.com/1/507/507127.htm

    Преди време компанията патентова такива за смартфони и таблети, но сега за първи път прави това за телевизори.
    Samsung Patents reveal a new Foldable Smartphone Mechanism and a new Scrollable TV - Patently Mobile

    Добре е да помним, че патентът не е обещание за продукт...

    Още по-интересен ще е патент номер 2 (USPTO) - на холографски телевизор.
    Samsung sets their Eyes on a Revolutionary Holographic TV - Patently Mobile
    Патентът включва използването на, наред с другото, източник на лазерна светлина. Ефектът на структурата от следната графика ще бъде триизмерен образ, който ще бъде много реалистичен и не изисква поставянето на слънчеви очила. Това звучи добре, но като в предишния случай, за сега ние трябва да бъдем търпеливи.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #625

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Макар, че тази новина е по-малко свързана с телевизорите---> Samsung замисля да купи Harman International Industries(собственик на бранда Harman Kardon).

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #626

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Те вече ги купиха и почнаха спекулациите, че в следващия Галакси 8 аудиото ще е поверено на тях .
    само не знам как ще се разберат с вътрешната конкуренция при тв (ЛГ) , че не върви да им правиш аудиото пък твоето да издиша

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    501
    #627

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    При тв то беше изключен CEC .Днес пуснах приемника но чак след сва часа тв то го разпозна и имах картина от него.Влязох в неговите настройки и там не беше изключено.Изключих го и от там и сега пак ще го наблюдавам Три месеца всичко бачкаше и явно сега нещо дава фира но кое точно още не ясно

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #628

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Хм, ако в тв е бил изключен CEC, как тогава ти е превключвало на съответния вход до сега ? Май има нещо осрано и може да пробваш връщане на заводски след като преди това е бил изключен от захранване с разкачени кабели(ако вече не си го пробвал) Или да чакаш ъпдейт и тогава да го направиш , препоръчват го да се прави след всеки ъпдейт макар аз лично никога да не съм го правил на моите тв . На Сони-то сега обаче мисля да направя точно това като пуснат Андроид6 .

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    501
    #629

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Изключен е но дори и сега като пусна компа преминава на неговия вход или двд то като включа и преминава не него.Приемника обаче включа ли в повечето случай не го намира.Или както е в последно време не го показва като активно устройство и пише че няма сигнал.Днес всичко работи да видим до кога.Като изключим че като изключа и включа приемника не преминава на неговия вход.Също и сега като го изключа ми го показва като активно устройство

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #630

    Отговор: Samsung телевизори 2016

    Това показва, че проблема е в приемника.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 55 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  3. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00
  4. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе