Samsung 55JS8000 остатъчно изображение
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #16
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Като цяло какво значение има от къде е купен?
  3. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,027
    #17
  4. Senior Member
    Aug 2011
    3,319
    #18
  5. Senior Member Аватара на Frost
    May 2007
    #19
  6. Senior Member
    Aug 2011
    #20
  7. Senior Member Аватара на Frost
    #21
  9. Member Аватара на Сидеров
    Feb 2016
    709
    #22
    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Пробвай според мен да искаш замяна със същия...
  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    #23
    65" - AMVA3 AUO
    65" - SVA Samsung
    55" - AMVA3 AUO
    55" - SVA Samsung
    48" - SVA Samsung
    Samsung Panel Version Thread - AVS Forum | Home Theater Discussions And Reviews
  11. Senior Member Аватара на Frost
    #24
    Ходих до магазин на ТМ, но без телевизора. Казаха ми, че трябва да го занеса при тях да се провери дали наистина има дефект и ако се установи, че има ще го заменят със същия или друг. Попитах при замяна ако е с друга марка и/или модел кой критерий се гледа, жената каза, че или на същата цена, или на по-висока (не ми изглеждаше много сигурна), но трябвало да се консултират с онлайн отдела след като вече е установен дефектът. Та, ако се стигне до подмяна, според мен, най-вероятно ще го заменят с телевизор на същата горе-долу цена, която е 2699, нищо че сега е 3499. Но ако мога да си избера сходен по сегашната му цена, бихте ли препоръчали да е друга марка, или този е най-добър за класа си, примерно, гледам че има LG 60" за същите пари. Блазни ме, че има и 65" Sony, но не е 4K...