Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 51

Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #31

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Така е, даже не знам как изглежда... Ползвам много вградения плеър на самсунга, в това отношение как е сонито, а и въобще като цяло в сравнение със самсунга? Знам, че темата се отклонява вече...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #32

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Щом си свикнал със Самсунг взимай Сонито (Х8505С) или Филипс (55PUS7600) http://www.technomarket.bg/televizor...s7600-09143981

    Матрицата на LG определено няма да ти хареса. Медия възможностите на Андроид ТВ са повече, включително видео със субтитри през мрежата по SMB протокол без нужда от DLNA сървър (Kodi, Archos video player, MX player).
    Този пост е редактиран от podredko; 10-03-16 в 08:52.

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #33

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    В крайна сметка в магазина и по-точно в сервиза им нищо не помогнаха. Искаха да го приемат, да правят снимки, да ги пращат до София, от там на Самсунг България... и те вече да кажели дали дали да се ремонтира или сменя с друг. Веднага след това се обадих отново на централния телефон, но избрах да говоря с онлайн отдела, защото преди това звънях и избрах сервизен отдел и от там ми казаха или в магазин да ходя, или в сервиз. А от онлайн отдела директно ми искаха номера на поръчката и ме питаха - дали искам парите или да ми го заменят със същия модел. Избрах замяна, дойде още същия ден куриер и го взе. Днес ми се обадиха от магазина да ме питат какъв е проблемът и защо го връщам, че да го проверят, обясних им и казаха, че ще се обадят по-късно. Обади се, каза че правили тестове и проверки, но не видели описания от мен проблем и след това ме пита отново дали желая замяна и аз отново потвърдих и той каза, че ще проверят за наличност, тъй като имало много малко бройки. Звънна по-късно и ми каза, че има запечана бройка и ще е при мен във вторник. Иначе върнатата се намира в магазина в Русе, имам снимка и на серийния номер... и няма да се учудя ако от утре го изложат за продажба, след като не са видели проблем.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #34

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Няма да го изложат. Ще бъде запечатка. В нашите технота е така.

  6. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #35
    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Няма да го изложат. Ще бъде запечатка. В нашите технота е така.
    Как отворен телевизор става запечатка? -_-

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #36

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    С тиксо, гюдория и финес! Няма запечатки от високия клас из технотата на тази територия. Проверил съм.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #37
    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    С тиксо, гюдория и финес! Няма запечатки от високия клас из технотата на тази територия. Проверил съм.
    Ха ха ха :D проверил нашия :D Аз мога да ти гарантирам, че 80% от не изложените телевизори са запечатки! Ще отбележа и какво не можеш да запечаташ фабрично!

    Първо тиксото на производителя е по-широко
    И второ за да изложиш телевизор трябва да отвориш чантата с аксесоарите... Няма кой да ти даде нова д ане говоря за найлони по стойки и пакети за болчета...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    13
    #38

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    А като е на стена за какви стойки и найлони говорим. Всичко става запечатка- лично съм говорил с човек / шеф/ в технополюциите. Даже когато взимах ТВ ми каза - имаш късмет че си приятел, иначе мострата ти я давам за нов- всичко се чисти до блясък, връщат се и часове. Като не сте наясно не пишете глупости и не спорете с хората, в случая dodo_pv, че ми писна от ,,разбирачи,,

    Вслушвайте се малко какво ви говорят, тия тикви на рамената не ви са само за равновесие. Не се обиждайте

  11. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #39
    Цитат Първоначално публикувано от shame Виж публикацията
    А като е на стена за какви стойки и найлони говорим. Всичко става запечатка- лично съм говорил с човек / шеф/ в технополюциите. Даже когато взимах ТВ ми каза - имаш късмет че си приятел, иначе мострата ти я давам за нов- всичко се чисти до блясък, връщат се и часове. Като не сте наясно не пишете глупости и не спорете с хората, в случая dodo_pv, че ми писна от ,,разбирачи,,

    Вслушвайте се малко какво ви говорят, тия тикви на рамената не ви са само за равновесие. Не се обиждайте
    Тя затва и цялата ни държава е такава. Всеки да прецака, да пробута, а в същото време всеки като мрънка за нередностите е най-невинният...

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #40

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Втрещих се, когато ми пристигна телевизора, преди 2 години. 55F8000. Исках да го пробвам, преди да го кача на ТИР-а, за у нас и ударих на камък! Оставете тиксото и найлоните на страна, нямаше изобщо възможност да свържа кабел към корпуса, без да го обеля, като банан! Първата ми работа, като се прибрах, беше да видя как изглеждат запечатките в различните технота у нас. НИЩО ОБЩО! Уж и те били словашки

  13. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #41

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Shame не, че нещо ама... в момента това го казвам не от страната на потребител, щом го казвам значи има нещо вярно. А за какво ми служи главата моя работа.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    13
    #42

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Kaто ти служи главата за нещо, прочети внимателно какво сме писали с dodo_pv над теб.

    Всички знаят че има запечатки. От завода не идват мостри
    Този пост е редактиран от shame; 20-03-16 в 00:23.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #43

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Мострен и работил телевизор не мирише на ново изваден от кашона,ако ме разбирате за какво говоря.Иначе магариите на нашите търговци край нямат.Нямаш ли познат продавач има голям шанс да си тръгнеш с мостра.Найлоновите пликчета с батериите и дистанционните отдавна не ги отварят , а работят само с едно за всички телевизори от дадена марка. Колкото и старателно да се избърше от зад прахта си личи.Просто трябва да сте внимателни и наблюдателни и няма как да ви "оженят"

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #44

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Тук не коментирам мострени или ползвани телевизори, а такива, които са отремонтирани като нови (работили само няколко часа) и в последствие повторно продадени като нови. Включих се в темата, тъй като имам голям опит за споделяне. Преди години си купих висок клас Tошиба 40WL768G. Janssen design, със защитно стъкло пред матрицата. Телевизорът имаше проблем с включването и го върнах на втория ден. По указание на сервиза му бях ъпдейтнал преди това фърмуера, но не се реши проблема. Дадоха ми втора "запечатка", като ми направи впечатление наличието на втори слой тиксо върху оригинално брандираното TDSHIBA. Вътре, обаче, всичко си беше перфектно опаковано в найлончета и защитно фолио. Пробвахме модела на място, с дистанционното от мострата. У нас забелязах наличието на прах и пръстови отпечатъци между матрицата и защитното стъкло. Реших, че ги е оставил някой пиян поляк във фабриката. После забелязах, че е ъпдейтнат и фърмуера, който не е бил наличен по време на производството (сглобяването) на съкровището в Полша. Тогава започнах да се интересувам по-подробно от нещата и да събирам информация за различните търговски практики. Открих пазар в интернет на преопаковани телевизори, които се предлагат на много по-ниска цена, със същата гаранция, но означени от търговеца като преопаковани. В България, по технотата, се внасят и разпространяват предимно такива, заради по-добрата цена. Проверих съмненията си, разглеждайки няколко български "запечатки". Тогава реших, че не е желателно от българска техноверига да се купува скъпа техника. Самобръсначки, вибратори, епилатори и т.н. са подходящите за покупка артикули, според мен. Другото си е компютърно тото, т.е. предварително нагласено в ущърб на клиента.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #45

    Отговор: Samsung 55JS8000 остатъчно изображение

    Именно всичко от горния пост ме накара да си закупя телевизор от Германия, наистина чисто нов а не в кавички. Не само ,че не беше отварян, но според мен и качеството на влаганите материали е друго. Явно има модели за балканските държави и за западна европа. Абсолютно равномерна подсветка , без петна и високи нива на черното, Имат си европейска гаранция 2 години и от сервиза на Самсунг откликват подобаващо .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Image Retention Прегаряне на изображение на LCD монитор DELL
    От KillingTime във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-02-12, 21:29
  2. Отговори: 9
    Последно: 01-01-12, 16:56
  3. Търсене с изображение вместо текст ?
    От shutdawn във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 11-09-07, 16:37
  4. Черно-бяло изображение с Elite PV-371X и Sang TV?
    От svetlik във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 5
    Последно: 22-07-06, 15:06
  5. C++, MFC и Бутони с изображение !
    От ganch във форум Програмиране
    Отговори: 2
    Последно: 16-03-06, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе