Резултати от 1 до 10 от общо 10

SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    2
    #1

    SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Телевизорът е така от нов. Интернета върви 5-10 мин и спира. Изписва провери настойките, грешка 110 и не иска повторно да се свърже. Като го изключа и включа отново, връзката е добре и след 5-10 мин пак спира. Всички настройки на мрежата са правилни. Имам още два тв свързани към същия рутер и нямат никакви проблеми. Не мога да разбера причината вече две години.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #2

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Цитат Първоначално публикувано от ivayloru Виж публикацията
    Телевизорът е така от нов. Интернета върви 5-10 мин и спира. Изписва провери настойките, грешка 110 и не иска повторно да се свърже. Като го изключа и включа отново, връзката е добре и след 5-10 мин пак спира. Всички настройки на мрежата са правилни. Имам още два тв свързани към същия рутер и нямат никакви проблеми. Не мога да разбера причината вече две години.
    Като цяло ако му е изтекла гаранцията си изтървал влака. Иначе опитай да му върнеш фабричните настройки, ако се е омазал софтуера може и да се оправи.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Няма резултат при връщането на фабричните настройки. Не е в гаранция,отначало не ползвах интернет и подцених проблема

  5. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #4

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Цитат Първоначално публикувано от ivayloru Виж публикацията
    Няма резултат при връщането на фабричните настройки. Не е в гаранция,отначало не ползвах интернет и подцених проблема
    Обади се на самсунг, може да са на ясно с проблема

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #5

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Свържи го с Lan кабел към рутера.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    58
    #6

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Възможно е проблема да идва от рутера. Допреди няколко месеца бях с TP-Link и често се случваше след 30-40 мин гледане връзката през WIFI да забие, след близо 1 месец дразнене и четене по форуми стигнах до извода, че проблема е в рутера, а не в ТВ. Смених го с ASUS и се родих!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #7

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Цитат Първоначално публикувано от Kill-op Виж публикацията
    Възможно е проблема да идва от рутера. Допреди няколко месеца бях с TP-Link и често се случваше след 30-40 мин гледане връзката през WIFI да забие, след близо 1 месец дразнене и четене по форуми стигнах до извода, че проблема е в рутера, а не в ТВ. Смених го с ASUS и се родих!
    ====================================================================================================
    А би ли написал какъв беше TP-Link и с какъв Асус го смени?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    58
    #8

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Беше N741 или N841, Сменях ми софта няколко пъти и след време все забиваше. Имал съм 4-5 ТП-линк от тях само първия беше железен, всичко друго свърши в кофата. Сега АСУСа е RN12, от четири месеца не съм го рестартирал дори. Малкия пердаши тубата по цял ден и нито един път не е забивал.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #9

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Не е до марката а до модела... С трици маймуни не става да ловиш И аз ползвам оборудване на Тп-линк ама най евтиния ми суич е 60-70 лв. А рутера е WR1043ND - не че е върха на сладоледа, ама за 3-4 години от как го имам не съм го видял забил, а рестарт...не знам вързан е на UPS, така че и дори като спира тока пак не се рестартира. А колко неща има навързани 24/7 към него направо не ми се изброява.... гледането на филм от компа на телевизора даже не го броя..... Но в интерес на истината повечето неща са свързани с кабел а не безжично.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    58
    #10

    Отговор: SAMSUNG40H6670 прекъсва интернет връзката след 5 мин.

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Не е до марката а до модела... С трици маймуни не става да ловиш И аз ползвам оборудване на Тп-линк ама най евтиния ми суич е 60-70 лв. А рутера е WR1043ND - не че е върха на сладоледа, ама за 3-4 години от как го имам не съм го видял забил, а рестарт...не знам вързан е на UPS, така че и дори като спира тока пак не се рестартира. А колко неща има навързани 24/7 към него направо не ми се изброява.... гледането на филм от компа на телевизора даже не го броя..... Но в интерес на истината повечето неща са свързани с кабел а не безжично.

    То е ясно, че за 30-40 лв не мога да очаквам да съм си купил Мерцедес, който да ми служи до края на живота . При мен проблема беше само за WIFI, кабел нямаше проблем. В Интерес на истината за парите си покритието му беше убийствено, от 6тия етаж хващах сигнала чак пред блока! Но с ТВ и ПЦ увисваше нета през WIFI. :/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с интернет връзката.
    От Angel Svalqcha във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-13, 20:29
  2. Отговори: 11
    Последно: 25-10-06, 13:22
  3. програма за ускоряване на интернет връзката
    От ru4kata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-01-05, 23:17
  4. Отговори: 11
    Последно: 11-01-05, 10:35
  5. Отговори: 35
    Последно: 02-09-03, 01:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе