Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By stenly

4K SUHD и Youtube?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    32
    #1

    4K SUHD и Youtube?

    Здравйте, имам Samsung SUHD 55KS8002, но имам проблем с Youtube, не мога да накарам клиповете да тръгнат на 4К всичките са на HD, а са 4K клипове и нови и стари клипове пак не тръгват на 4К...Пробвах и със спиране на видеото да зареди, но без резултат?Някой да знае решение?
    Фърмуер: 1201

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: 4K SUHD и Youtube?

    Здравей. А как разбираш, че клипа е с по-ниска резолюция ? Ако е през "статистиката за умници" да знаеш, че там резолюцията играе в зависимост от скороста на интернет доставчика ти. При мен повечето пъти тръгват на FHD и след секуднда-две минават в 4К резолюция.
    bobkatagaz одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    69
    #3

    Отговор: 4K SUHD и Youtube?

    При мен , мога да избирам резолюция, телевизорът ми е 4к , но ю-тюб не ми дава да избера такава резолюция(по висока от FHD на някой даже е само HD+)...това един от вариантите да разбереш, на каква резолюция гледаш. Имах подобен проблем и на компютъра, но там излезе че vp6 (във Firefox)мисля бе кодека бе забранен и след неговото пускане тръгна опцията за 4к. Пробвай през външен интернет експлорер дали ще имаш успех. Като цяло ограничението е от ю-тюб (за ТВ), но защо ...от 10-15 клипа (4к) който пробвах имаше само един който тръгна на 4к.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    24
    #4

    Отговор: 4K SUHD и Youtube?

    Имах подобен проблем на компютъра с браузър Firefox, но след като заредих съответното съдържание от Youtube чрез Google Chrome, получих достъп до 4К резолюцията на видеоклиповете.
    Този пост е редактиран от Seaburn; 14-11-17 в 11:41.

  6. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #5

    Отговор: 4K SUHD и Youtube?

    По принцип няма абсолютно нищо каквото да е необходимо да правиш. Предполагам имаш добра скорост на интернет, пробвай да вържеш директно с кабел и съответно за да си сигурен в съдържанието пробвай този канал- всичко 4К и HDR.
    https://www.youtube.com/channel/UCve...FNipzeAGBI5t9g

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    32
    #6

    Отговор: 4K SUHD и Youtube?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Asen Виж публикацията
    Благодаря за отговорите!А как разбирам дали е FHD?то като пуснеш клип винаги си пише горе HD а не 4К даже, както споменах изчаквам поне 30сек. И пак не става на 4К...Гледах клип в Ютюб и там един показа как като изчака няколко секунди клипа да зареди стана на 4К даже пусках същите клипове, но нищо.
    Пробвах и линка, който ми даде пуснах няколко клипа но пише само HD HDR и това е дава ми Viewport 1920x804*2. Current/optimal resolution 2560x1072@24 / 3840x1608@24
    Този пост е редактиран от Asen; 15-11-17 в 00:56.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #7

    Отговор: 4K SUHD и Youtube?

    Значи нещо в интернета - скорост, настройки - не е в ред , аз на мойте с ADSL (10-12мб) на Виваком пускам без насичане до 1440р ...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    32
    #8

    Отговор: 4K SUHD и Youtube?

    Update
    Значи зарежда на 4К само като влеза в YouTube през браузъра иначе най-много до 1440p е зареждало от приложението.Бавен ми е нета, защото като пусна 4К в браузъра и едвам зарежда!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения за SUHD Quantum Dot технологията?
    От Asen във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 14-11-17, 01:00
  2. Samsung SUHD 55" препоръки
    От zarkomortala във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-03-17, 19:35
  3. Продавам НОВ! 60" SUHD Samsung KS7002 4K HDR SMART телевизор
    От Frost във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 19-03-17, 14:23
  4. Проблем с Youtube
    От UserBG1234 във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-02-17, 21:03
  5. LG 49UF850 YouTube
    От sinbad0 във форум LG телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 12-01-17, 13:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе