Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21
Like Tree4Одобрявам

ue50mu6172 няколко въпроса

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #16

    Отговор: ue50mu6172 няколко въпроса

    Ама поне ще си му е сиво накъдето и да мръдне. [emoji14]

    Затова тия работи се гледат предварително според предвижданата употреба - на мен цветовете са ми важни централно докато играя. Като пусна да зяпам нещо, съм се излегнал под ъгъл и въпреки че има разлика в цвета, за мен си е ОК. Синьо не съм забелязал, ама съм диагностициран далтонист и не ми се полага да коментирам. :D

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    62
    #17

    Отговор: ue50mu6172 няколко въпроса

    Проблеми с черното не съм имал.Даже ми харесваше коллко е черно, дори на тъмно.
    С цветовете също не съм имал проблем, но при мен беше точно срещу спалнята, така че няма къде да мърдам , за да му избягат цветовете.
    Върнах го след около 1 седмица.И в оригиналната опаковака.Ако не ти е проблем да се разделиш с още 300-400лв.си вземи6472 той няма проблем с подсвтката и има по-хубава картина.
    Този пост е редактиран от raptor1987; 20-06-18 в 13:41.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    14
    #18

    Отговор: ue50mu6172 няколко въпроса

    Цитат Първоначално публикувано от hadean Виж публикацията
    Ама поне ще си му е сиво накъдето и да мръдне. [emoji14]

    Затова тия работи се гледат предварително според предвижданата употреба - на мен цветовете са ми важни централно докато играя. Като пусна да зяпам нещо, съм се излегнал под ъгъл и въпреки че има разлика в цвета, за мен си е ОК. Синьо не съм забелязал, ама съм диагностициран далтонист и не ми се полага да коментирам. :D
    А какво е черното?Пусни си филм, изгаси лампите и виж лентите горе и долу..Абе за 1000 лева не е толкова чак толкова зле телевизора, но това с подсветката ми идва в повече.Ужасно зле е.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от raptor1987 Виж публикацията
    Моя също беше купен от технополис.
    Това за мен не е нормално.
    Знам, че няма как да е нпълно равномерна подсвткта, ама това е дефект!!!
    Още повече, че като отидох да го върна дори не си и помислиха да ме баламосват.Момчетата много добре знаеха за какво става съпрос.Като им казах, че искам да се смени и те казаха, че този модел всички били така.Дори те се съгласиха, че не е нормално.Другите модели(не олед)си бяха със съвсем нормална подсветка.
    @Probaproba123 Аз моя го върнах, и не е имало никкви разправии, всичко мина както е писано в ЗЗП.Предявих си рекламация, тъй като е дефект, който не подлежи на ремонт ми направиха отстъпка за друг модел тв.За съжаление не бях готов да се разделя с още х пари, че бая се охарчих последните месеци, и ми въстановиха сумата.
    Иначе има супер картина, 4к-то е трепач.30 минути гледах няккво произволно безмислено кипче от тубата.
    Другия месец ще се оглеждам за някакъв тв, че стойка на стената има, а тв няма.
    Ходих до Технополис и стана точно това, от което се опасявах.Казаха ми да занеса телевизора и ще го пратят.Момчетата бяха некомпетентни и идея нямаха за какво иде реч...Мен ме притеснява, че един месец ще седя без телевизор в спалнята и накрая няма да го оправят.Сега се чудя какво да правя..
    Искрено ти завиждам, колега..
    Този пост е редактиран от probaproba123; 21-06-18 в 12:42.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    21
    #19

    Отговор: ue50mu6172 няколко въпроса

    Някой знае ли лан картата колко мегабита е? Нещо не можеш да намеря инфо.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    62
    #20

    Отговор: ue50mu6172 няколко въпроса

    Цитат Първоначално публикувано от probaproba123 Виж публикацията
    - - - - - - - - - -
    Това в кой технополис е?
    Трябвало е да поискаш да ти го заменят с нив, и така щяха да видят, че е дефект, а не да го пращат на ремонт.Езвали подлежи на ремонт щом всички са така.
    Просто сега трябва да се въоражиш с търпение, и да го чакаш.Минат ли повече от 30 дни "влизай с танака" и си взимай парите, това си е по закон.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    14
    #21

    Отговор: ue50mu6172 няколко въпроса

    @raptor1987 Технополис Добрич.Показах снимка от телефона и поисках да го заменят с нов и ми казаха, че не може и че ще го пратят на сервиз..Тъжното е, че писах на поддръжка на Самсунг и ми казаха, че е нормално..Кое му е нормалното..
    То щом са ми писали, че е нормално, значи ще го пратя и ще ми го върнат, без да са правили нищо.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Няколко въпроса за S40 SUB
    От vencifcl във форум Тонколони
    Отговори: 9
    Последно: 19-09-13, 18:03
  2. Няколко въпроса за LG 42 LW5590
    От Pronto във форум LG телевизори
    Отговори: 22
    Последно: 11-10-12, 17:17
  3. няколко въпроса за С++ ?
    От brankod във форум Програмиране
    Отговори: 5
    Последно: 07-03-07, 15:46
  4. Няколко въпроса за LVM
    От fori във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 09-11-03, 18:12
  5. Няколко въпроса...
    От Stealth във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 44
    Последно: 03-06-02, 15:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе