Страница 16 от 81 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1214
Like Tree237Одобрявам

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #226

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Имам странен проблем със Samsung 32B650. Вече 10 год. работи ( между другото картината му е брилянтна за годините и технологията) . Вече е при родителите ми от 5-6 год. и от около 2-3 мес. наблюдават странен проблем. Телевизора сам се включва - през различни интервали през цялото денонощие. Вързан е с коаксиален кабел към кабелна телевизия. ТВ-то не е смарт и няма нищо друго включено към него. Проверих дали не са включени таймерите или еко режим - няма. Родителите ми казват , че през нощта ги събужда и сега са принудени да го изключват от контакта да не ги стряска. Няма други телевизори наоколо за да приема сигнал от друго дистанционно. Всичко останало при телевизора е без проблеми. Чакам предложения и насоки. Благодаря!
    P.S. Между другото пиша тука , защото не намерих от къде да пусна нова тема.
    Виж там в Auto Tuning -> Standby Auto Tuning дали е on и ако да го изключи....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #227

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Several reports have all but confirmed that Samsung will launch its first Mini LED(backlight)TV among its 2021 QLED TV lineup. The first is an online presentation given by Mr Bob O'Brien, Co-Founder & President of DSCC (Display Supply Chain Consultants), at the OLED World Summit 2020 earlier this week.

    The second report came from market research firm Trendforce:
    https://www.trendforce.com/presscent...928-10494.html



    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-10-20 в 20:34.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #228

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Samsung QA65Q80T (sample) review
    https://www.lcdtvthailand.com/review...ng_65Q80T.html


    Забележете печатите SAMPLE и малкият надпис - PR Not For Sale.. Вероятно бройката е преминала допълнитеен качествен контрол и калибриране преди да бъде предоставена за тестове.



    QA65Q80T: SDR table
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-10-20 в 18:13.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #229

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Mоже ли малко инфо за този модел Samsung ue55ks7080uxzg

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #230

    Отговор: Samsung телевизори 2020


  7. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #231

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Моят QE-65Q90R от май месец миналата година се скапа. Рестартира се постоянно и базкрайно. Надявах се да е уан конекта, но го носих в Технополис и пробвах на друг телевизор - работи. Явно е панела. Сервиза в Стара Загора казаха да им го нося, а е голям и е трудно. Вече втори самсунг ми върти подoбен номер, предишния ми плазма PS64E8000, му изгоря захранването след година и нещо. Много ме е яд, върхова серия, ала-бала. Чудно работеше иначе, много бях доволен, досега!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #232

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Добре че си в гаранция, иначе е лошо. Всички марки и модели имат дефектни бройки.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #233

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Понеделник ще го нося, че нямало смисъл да се търкаля там почивните дни. За плазмата им бях занесъл и бутилка уиски, за два дни го оправиха. Мисля и сега да направя така! Хем да са по-внимателни, че ми се свиди още!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #234

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    С една дума за 800 лв заслужава ли си този модел

    Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #235

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Днес, реших да се разходя, да си купя нещо, за заместител на моя кютук, докато е развален! Зора ми е първия магазин по пътя, никога не съм купувал нищо от там, освен една готварска печка на майка ми Краун, мисля! Гледам Samsung 43TU8502, цената на онлайн промоцията, за която питах, дали важи при директна покупка и ми казаха не, та реших да взема един, попитах за неразпечатка, имало, пробваме, купувам! Отивам си у нас, вадя монтирам, връзвам, черти на матрицата, събирам обратно всичко, връшам в магазина, казват ми натиснал съм я, счупена! Вече 100 телевизора Сансунг съм монтирал, нито един не съм натиснал! Те са прави и аз съм прав! Сега сме на компромис, ще го дадат на сервиз за оценка, все едно не ми е ясно какво ще каже сервиза, на мен или на магазина ще легне! По-лошото е, че аз в понеделник в същия сервиз ще нося моя голямия, тоест пак съм без телевизор дотогава! Големия ми се свиди и немога да го наритам току-така, но малкия ще им го туря пред Зора и ше мина през него с колата, верно! Още по-лошо ще е в сервиза, човека без това ми викаше да не купувам Самсунг, никога повече и за нишо на света! Как ще му обясня, че и този на по-малко от два часа е мой, също? Адски много съм ядосан, но какво да се прави, гледам да се разсейвам, доколкото мога, добре, че са само телевизори, а не хора, примерно! Май ще скъсам окончателно с марката Самсунг, обаче!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #236

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    samara69
    След като при теста в магазина е бил наред, то следва, че е повреден след това.
    Разпитай подробно сервизният техник, какво има против марката.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #237

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    samara69

    Провери си ел. мрежа у дома за всеки случай, също и кабелната телевизия.
    Този пост е редактиран от sony 1; 10-10-20 в 21:48.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #238

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Човекът на първо четене, каза че не му харесва гасненето, при рестартиране, заподозря матрица направо, Помолих го, ако е така да пише протокол за подмяна на панела! Той каза, че Самсунг вече не действали така, щели да му пратя матрица и всичко, което му трябва, той до последно да се бърника вътре, като давали само месец гаранция после, по принцип! Казах му и за другия от Зора, каза ми, че явно съм тъп и си заслужавам съдбата, след като вече веднъж ме е предупредил. Не са му го занесли още, но по симптомите ме помоли да го прежаля, заедно с парите за него! До сега не бях имал подобен случай, поне 20 телевизора Самсунг съм купил и инсталирал, за всичките ми роднини и приятели, за 20 години! Всички още работят, прочее! Дреме ми за малкия, но големия ми се свиди, помолох го за специално отношение, за което обещах да му се отблагодаря! Мисля да изразя писмено, крайното си недоволство директно към Самсунг, ако нещата тръгнат на зле! Засега се въздържам, но съм бесен направо! Най-вероятно ще прекратя взимоотношенията си с тази марка, както изглежда! Надявам се да съм лош пророк!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #239

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)


  18. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #240

    Отговор: Samsung телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    Отрязоха ме за гаранцията на малкия! Матрицата е увредена физически, което искаха от магазина да потвърди сервиза! Взех си го и на свой ред го отворих! Цялото това нещо няма нито едно винтче като хората, всичко е на скоби, пластмасови при това, парченце такава скоба, беше влязло между рамката и матрицата, матрицата е нарушена физически, което и трябваше да потвърди сервиза, дори не го е отварял, така като гледам, с всичките тези жила, дето се вадят и после слагат, само е видял отвън нарушение на матрицата, най-веротно е счупена при монтажа, скобата това и докато съм го возил или носил, а после монтирал да се е преместило там, което е отдолу, а той дори не се хваща там, а острани, не е моя вина по принцип, че се бях притеснил, че бъркам някъде, верно! Отива в коша директно, но се притеснявам за големия, ако отношението и там е същото! Изгорял съм! Вече се заядох със Самсунг. за подмяна! Срамота, при толкова висок клас и цена телевизор, да ми се занимават с ремонти, като те дори не са предвидени за това с тези скоби, както изглежда! Те не били там сега, благодарят ми за обаждането!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-10-20 в 17:02.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 81 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 05:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе