Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Приложението HBO max блокира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #1

    Приложението HBO max блокира

    От известно време приложението HBO Max блокира на началния екран. Става въпрос за телевизор UE49KS7002. За да го използвам все пак, го преинсталирам, но реално мога да го ползвам само еднократно. След известно време, като искам пак да влезна, отново зависва.
    Пуснах оплакване към HBO, но все едно си комуникирам с бот. Освен стандартните рестартирай, актуализирай, изключи от контакта за мин. 15мин., преинсталирай приложението, смарт-хъба и т.н., нищо конкретно.
    Разбира се това го направих , с ясното съзнание, че си губя времето, но както и да е (повечето от нещата ги бях пробвал без да се налага да ме "светват").
    Някой има ли подобен проблем и да се надявам да го е решил?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #2

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Проблема може да е временен може и причината да е заради това че телевизора е стар и не искат да го подрържат.
    Бих ти препоръчал да вземеш някой сертифициран андроид бокс, за да ги нямаш тия драми.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #3

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Имам същия телевизор. Всяка вечер се приспивам с приятели от хбомакс, и нямам проблеми. Когато някое приложение ми е зацикляло,съм включвал телевизора от бутона до диода. Това прави някакъв софтуерен рестарт. Телевизора мисля че трябва да е поне две минути изключен, и тогава да го включите от там. Ако изпише SUHD значи е станало. Пишете дали е проработило.

  5. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #4

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Благодаря за бързата реакция!
    Доколкото видях в нета (но не на официалния сайт) се поддържат телевизори след 2016г. Моя е 2017. Но дори и така да е нелепо. Телевизора е 4К, поддържа 5GHz Wi-Fi, какво му е старото?!
    Ама то с това може ли да се борим, както и да е, това е друга тема.
    Пробвал съм и рестарт, но с дистанционното (задържа се бутона за изключване докато се изключи телевизора и докато се включи отново, изписва SHUD...) .
    Единственото, което не съм пробвал е да изчистя кеша, но така и не го намерих къде е тази опция в менюто.
    Иначе до "вчера" и аз всяка вечер заспивах с някой сериал. Този проблем ми е буквално от няколко дена!

    П.С. Пробвах с изключване и от бутона на ТВ-то, но без резултат.
    Този пост е редактиран от lrn; 25-01-23 в 08:20.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #5

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Току що пробвах. При мен няма проблем, всичко работи нормално!
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 24-01-23 в 23:45.

  7. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #6

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Току що пробвах. При мен няма проблем, всичко работи нормално!
    Здравей, може ли да провериш на нашия телевизор може ли и къде точно се изчиства кеша на приложенията? Всички хелпове в интернет явно са за малко по-нови версии и там където посочват просто нямам такава опция.
    А и още нещо, аз съм с версия 1260, която се явява последна, би ли погледнал твоята коя е?

    Благодаря!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #7

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Каквото и да правите, изходът е неизбежен, пичове - ще спре да работи. Имам h6400 в спалнята и абсолютно по същия начин Хбо един ден просто спря да работи. Лекува се с инвестиция във външен бокс, за съжаление.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 25-01-23 в 14:13.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #8

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    В един момент приложенията ще спрат, но аз си ползвахм плекс,хбо и до скоро можех да гледам онлайн филми на него. нещо обаче направиха по страницата и вече вървят само от компютър .Не съм видял едно приложение да е спряло на този тв. Да вече работат малко по бавно това си е факт. Иначе и з съм с 1260,но и аз не намирам от къде се трие кеша. Опитайте да му дадете master reset на целия телевизор.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #9

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Просто от ХБО спират да поддържат по-стари тв. При мен се получи, когато смениха HBO на HBO Max. Сега вероятно е дошъл реда на K серията.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #10

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Цитат Първоначално публикувано от lrn Виж публикацията
    Благодаря за бързата реакция!
    Доколкото видях в нета (но не на официалния сайт) се поддържат телевизори след 2016г. Моя е 2017. Но дори и така да е нелепо. Телевизора е 4К, поддържа 5GHz Wi-Fi, какво му е старото?!
    Ама то с това може ли да се борим, както и да е, това е друга тема.
    Пробвал съм и рестарт, но с дистанционното (задържа се бутона за изключване докато се изключи телевизора и докато се включи отново, изписва SHUD...) .
    Единственото, което не съм пробвал е да изчистя кеша, но така и не го намерих къде е тази опция в менюто.
    Иначе до "вчера" и аз всяка вечер заспивах с някой сериал. Този проблем ми е буквално от няколко дена!

    П.С. Пробвах с изключване и от бутона на ТВ-то, но без резултат.
    Модела е 2016г. явно си го купил през 2017г и оттам ти идва объркването.
    https://www.displayspecifications.com/en/model/5f42432
    Дали телевизора е 4К 8К и т.н. производителя не го интересува. Те трябва да си продават новите телевизори.

  13. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #11

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Модела е 2016г. явно си го купил през 2017г и оттам ти идва объркването.
    https://www.displayspecifications.com/en/model/5f42432
    Дали телевизора е 4К 8К и т.н. производителя не го интересува. Те трябва да си продават новите телевизори.

    Благодаря за инфото! Изобщо не се сетих да погледна в този сайт, въпреки, че доста често го ползвам.
    От HBO засега не са ме отрязали, последно писаха, че са препратили проблема "по-нагоре", но това не пречи да ме отрежат, ще видим.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #12

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Пробва ли с пълен ресет? Също има ли много други приложения (освен тези по подразбиране, които не могат да се трият), които са инсталирани в момента?

  16. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #13

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Пробва ли с пълен ресет? Също има ли много други приложения (освен тези по подразбиране, които не могат да се трият), които са инсталирани в момента?
    Пълен ресет ще е последното нещо, което ще пробвам, но ще изчакам да видим какво ще ми кажат от поддръжката на HBO. Просто нямам толкова време, а след това са акаунти верификациии...
    Инсталираните по подразбиране приложения са точно 11 вкл. Youtube, Browser, e-manual. Покрай този проблем забелязах че имам инсталирано EON (не съм качвал лично), което не мога да махна но работи до частта въведи код. Има и Spotify, което мога да махна, но се самоинсталирва предполага при следващото включване на ТВ-то.
    При преглед на приложение изписва, че свободната памет 2.6GB.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #14

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Като го включихте от бутона на телевизора задържахте ли го докато изпише SUHD? И какво точно ви изписва като влезете в приложението?

  18. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #15

    Отговор: Приложението HBO max блокира

    Задържах го, да. Но според мен е същото като задържиш бутона за изключване на дистанционното. Този рестарт и аз го правя от време на време като блокира браузера.
    Изписва зареждане на HBO Max за секунда, две и после зависва на виолетовия стартов екран.
    Факта, че при теб няма проблем е обнадеждаващ, че не е нещо генерално омазано, но да видим.

    - - - - - - - - - -

    Вчера получих нова порция съвети от HBO...
    Има нова версия на приложението, но и с нея не стана въпреки изключване на телевизора за половин час преди качване на новата версия.
    След това пробвах и с ръчно въвеждане на DNS-и и пак не стана.
    Вероятно последната стълка преди за затвоярт тикета и да ми кажат "сори", е да ресетна изцяло ТВ-то, но хванах се на това хоро, ще се "забавлявам".
    Sasho1bs, може ли да погледнеш коя версия ти е приложението - намира се в сетингите му в секция "Информация" и още нещо, безжично или с кабел ти е вързан телевизора в мрежата?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 99
    Последно: 26-05-22, 23:03
  2. Wi Fi сензор за врата - не иска да се върже към приложението
    От nqmapa във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 10
    Последно: 02-09-21, 00:16
  3. YouTube приложението не стартира WebOS 2.0
    От Gena_bs във форум LG телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 08-04-20, 15:54
  4. Приложението Булсат липсва?
    От pulsedriverbg във форум Samsung телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 15-05-17, 08:30
  5. Приложението Vbox 7
    От rossan във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 08-05-16, 23:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе