Страница 12 от 38 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 556
Like Tree98Одобрявам

Sharp Телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #166

    Отговор: Sharp Телевизори

    Сега прегледах инструкцията..няма нищо по въпроса със субтитрите.
    USB. Съдържанието ще бъде разделено на Снимки, Музика, Филми и
    Текстово в зависимост от типа файлове.
    1. Можете да управлявате менюто, използвайки бутоните ▲/▼/◄/►.
    Натиснете бутон [OK], за да потвърдите елемента, който желаете да
    възпроизведете/прегледате.
    2. Изберете устройството, от което желаете да възпроизведете файл.
    (Ако устройството Ви има само един дял, ще видите само един
    елемент).
    3. Вече имате достъп до елемента. Натиснете ОК за преглед.
    4. По време на преглеждането можете да управлявате режимите
    на възпроизвеждане на елемента с помощта на бутоните на
    дистанционното управление или като изведете менюто за
    навигиране и изберете бутоните на екрана ▲/▼/◄/► и [OK]
    ЗАБЕЛЕЖКА: Използването на USB кабели за удължаване не
    се препоръчва, тъй като това може да доведе до намаляване
    на качеството на картината/звука и прекъсвания по
    време на възпроизвеждането на USB съдържание.
    http://www.sharp.eu/av/sha-man-0051_ver3_web/
    има таблица с възпроизвежданите формати

    попитай на съпорта..прави впечатление, че на сайта са само модели от серии 5, 6 и 7
    Support – Sharp
    или направо "производителя"
    Contact form | UMC


    Цитат Първоначално публикувано от Георги Табаков Виж публикацията
    Здрвейте,

    Дайте малко инфо за това www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SHARP-LC-32CFE6242E/p/14982

    Заслужава ли си парите?

    32" ми е ОК има fullHD бонус sat тунер
    Модел от среден клас с орязани настройки. Виж в магазина SAMSUNG UE-32J5100 и си прецени, кой ти допада повече като картина.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    16
    #167

    Отговор: Sharp Телевизори

    Здравейте отново. Та вече понаправих малко тестове по новия телевизор Sharp LC-49SFE7451E 3D Smart LED телевизор Sharp LC-49SFE7451E - Телевизорът Sharp Aquos LC-49SFE7451E от новата серия на Японския лидер и производител Sharp е модел с голям набор от функции на атрактивна цена, но без компромис по отношение на звук и качество на картина

    Определено е доооста куц смарт и черното не е от най-черните.
    Уж телевизора поддържа

    • DTS 2.0+Digital Out
    • DTS Studio Sound™

    но явно това е различно от кодека DTS защото видео кодирано с този кодек е без звук. Настройката за DTS TrueSurround е включена!
    Правилно ли разбирам, че този проблем няма решение с този телевизор.

    Втория проблем е със субтитрите. Уж поддържа български субтитри, поне така пише в ликна който съм поставил по-горе.
    Излизат само пунктуациите на субтитрите но не и букви. Пробвах с конвертиране в UTF-8, но без успех.
    Единствено тръгват субтитрите когато са сградени във файла. Конкретно филма редиректед на който успях, има 7 езика на субтитри вградени във файла и си избирам кой език да пусне.
    Та как да направя външния файл на субтитрите да работят на този телевизор.
    Иначе чрез тази програма MKVToolnix 8.8.0 успях да добавям субитри в контейнера на видеото и на компютъра вървят, но не и на телевизора.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #168

    Отговор: Sharp Телевизори

    при толкова много изписано за ЯПОНСКИТЕ шарп и пак да си купи човек...........

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    3
    #169
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Сега прегледах инструкцията..няма нищо по въпроса със субтитрите.

    http://www.sharp.eu/av/sha-man-0051_ver3_web/
    има таблица с възпроизвежданите формати

    попитай на съпорта..прави впечатление, че на сайта са само модели от серии 5, 6 и 7
    Support – Sharp
    или направо "производителя"
    Contact form | UMC




    Модел от среден клас с орязани настройки. Виж в магазина SAMSUNG UE-32J5100 и си прецени, кой ти допада повече като картина.
    Моля да кажеш ако знаеш кое му е орязано.....

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #170

    Отговор: Sharp Телевизори

    Не помня точно, но беше доста постно откъм възможности за настройки. По коледа миналата година, в Технополис Варна поисках дистанционното и го разгледах подробно.
    Нека колегата ivomyankov ако може да снима и постне страниците от менюто.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-02-16 в 20:24.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    18
    #171

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    при толкова много изписано за ЯПОНСКИТЕ шарп и пак да си купи човек...........
    Ти пък къде видя японски Sharp. LC-49SFE7451E е словашки UMC Slovakia, с надпис Sharp. Hitachi-тата пък друга верига, различна от "любимата ти" Интерсервиз Узунови, също рекламираше като Японски, а бяха най-обикновени Vestel-и.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #172

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Valfa Виж публикацията
    Ти пък къде видя японски Sharp. LC-49SFE7451E е словашки UMC Slovakia, с надпис Sharp. Hitachi-тата пък друга верига, различна от "любимата ти" Интерсервиз Узунови, също рекламираше като Японски, а бяха най-обикновени Vestel-и.
    да си чувал за ИРОНИЯ

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    13
    #173

    Отговор: Sharp Телевизори

    Субтутрите ги запишете в Unicode формат е тръгват. Ама по-добре не си взимайте такъв телевизор. Аз купих един от емаг и след седмица го върнах - правеше проблеми при всяко включване, а смарт функциите са абсолютно неизползваеми
    DUNDURMA одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    16
    #174

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Нека колегата ivomyankov ако може да снима и постне страниците от менюто.
    Тази вечер мога да направя снимки, само да кажете какво по-подробно искате да покажа.

    Иначе проблема със субтитрите е решен. С ноутпад и запазване като уникод. Проблема ми беше, че си мислех, че този ноутпад вече го няма в уин 10, а той си бил там.

    Относно DTSа който уж има този телевизор.... други неща с ДТС били, но не и аудио кодека. Тоест филми с този кодек нямат звук.
    Но тук ДТСа бил за мултиканалния звук. Свързал съм оптичния изход на телевизора с тонколоните ( logitech z5500 5.1) и съм доста очарован от приятното озвучаване. До сега само веднъж ми заби и рестартира телевизора за седмица от колкото го ползвам и то защото натисках копчета и се шашна.
    Менюто наистина е бавнно и е тъпо.

    И все пак, единственото което ме интересуваше е панела да е 100Hz и черното да е колкото се може по-черно и на тъмно да няма петна и различно осветени участъци. За съжаление има такива и не са болка за умиране, но ме дразнят. Но как да го сменя за друг като най-вероятно ще е или същото или по-зле. До колкото разбирам, тук единственто спасение е ОЛЕД, а то не ми е по джоба.

    Вярно тук смарта е доста стюпид, но и друг телевизор да беше с по-добри смарт функции, пак са си орязани и не е като на компютър.
    Като цяло бих казал, че разочарованията които имам от този телевизор, бих ги имал и с други за цена до 1500лв, а този е за 880лв ( върнат от други).

    Относно Мартин Атанасов, писах му един имел с няколко въпроса и получих бърз и изчерпателен отговор.
    Този пост е редактиран от ivomyankov; 17-02-16 в 19:06.
    marinov111 и hristoslav2 харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    18
    #175

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    да си чувал за ИРОНИЯ
    Чувал съм, ама твоето от доста време бие на Какофония.

    Знам за случай, при който човек 3 пъти сменя телевизор Samsung, еди какъв си модел за над 3000 лева (да не казвам още по-голяма сума). И трите пъти телевизора умира след регулярен update, който сам си иска при връзка с интернет. Ама нещо не съм го видял да оревава форум с постоянно викане (главни букви).

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    16
    #176

    Отговор: Sharp Телевизори

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    hristoslav2 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #177

    Отговор: Sharp Телевизори

    ВАЛФА ,сигурно ще се попетя,но ако си чел постовете ще разбереш,че проблема е в заблудата на клиента,липсата на отношение,невъзможността да ползваш това за което си платил и да,такива търговци и тази марка ще бъдат ПОСТОЯННО оплювани от мен.а повече ,които са си купили шарп са го направили заради цената..............целта ми е по-малко набутани и по-малко клиенти за тез нещастници
    mgagov одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #178

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от ivomyankov Виж публикацията
    Като цяло бих казал, че разочарованията които имам от този телевизор, бих ги имал и с други за цена до 1500лв
    В голяма заблуда си да ти кажа
    DUNDURMA и tanatos харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    18
    #179

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    ВАЛФА ,сигурно ще се попетя,но ако си чел постовете ще разбереш,че проблема е в заблудата на клиента,липсата на отношение,невъзможността да ползваш това за което си платил и да,такива търговци и тази марка ще бъдат ПОСТОЯННО оплювани от мен.а повече ,които са си купили шарп са го направили заради цената..............целта ми е по-малко набутани и по-малко клиенти за тез нещастници
    Цената в каква посока. Защото, телевизорите на Sharp са едни от най-скъпите спрямо другите производители. Имам в предвид истинските им японски телевизори. Но дори и тези, сглобени в заводите им в Полша и Испания, също са по-скъпи от другите. Словашките са съвсем друга бира.

    Например аз преди година и половина вместо да си купя 39-40 инча еди какъв си телевизор, си пупих 32LE154V. Който тогава беше вече стар модел, без особени екстри. И го взех само заради супер изчистения и готин дизайн, готината картина, USB, задължителното наличие на On/Off двуцветен диод. И си търсих Sharp, защото имам един 21” телевизор от 1993-1994 г. Японско производство с кристална картина. Изобщо не съм се интересувал от 3D, Lan, Wifi, Smart и т.н. лично за мен безмислени екстри.

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #180

    Отговор: Sharp Телевизори

    японски са 60 и нагоре инчовите,а казвам цената щот за тез инчове и ЕКСТРИ са по-евтини от другите като цяло(поне бяха преди)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 38 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  2. Телевизори DSM???
    От dimex във форум Други телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-02-13, 15:23
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе