Страница 10 от 37 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 555
Like Tree98Одобрявам

Sharp Телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #136

    Отговор: Sharp Телевизори

    ДА.поне на моя има бели петна тъмен екран.и аз като теб се полъгах от цената 50 инча-1300 лв.ЯПОНСКИ ТЕЛЕВИЗОР...............послушай ме НЕДЕЙ.върни се назад в темата и прочети сагата ми.а за отношението или по-точно липса на такова от ИНТЕРСЕРВИЗ УЗУНОВИ-ДА НЕ ИДЕ РЕЧ.мен ако ме бяха осрали някъде така,ВЕДНАГА щях да се свържа с клиенТИТЕ,ма техния управител ли солташак ли е е голям ВЕЛИКАН ,че даже и за лъжите си не се извини

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #137

    Отговор: Sharp Телевизори

    ами колега утре трябва да ми го докарат от ЕМАГ набързо ще го тествам и ако не ми хареса ще го върна имам 14 дневен срок А как се справя с четенето на различни формати от преносим хард диск имам предвит филми , Blue ray rip , mkv,h264 codec имал ли си такива грешки

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #138

    Отговор: Sharp Телевизори

    НЕ ЗНАМ,защото моя е вързан към компа.ма ти ПЪРВО си го поръчал и сега пита???????

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #139

    Отговор: Sharp Телевизори

    колега аз видях по малкия телевизор и ми хареса 43 инчовия във технополис , затова го поръчах.Мисля си ще задоволява мойте изисквания

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #140

    Отговор: Sharp Телевизори

    Моделът е с IPS панел. Дават го 100Хц и директ подсветка. За 900лв. си е оферта. Пиши отзиви.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #141

    Отговор: Sharp Телевизори

    Ще пиша утре колеги .... все пак да не забряваме ,че сравняваме една машина спрямо цена и качество , естествено ,че телевизор за 1500 лв със същите характеристики ще е по - добър в някой аспекти.
    Искам да ви споделя мнение вече този модел го сравних Smart 3D LED Sharp, 43" (125 cм), LC-43SFE7451E, Full HD нямаше го 49 инчовия в технополис беше продаден за 1250 лв преди 2 часа :Д
    Сравних го с този LED Philips 49PUH4900/88, 49" (124 см), 4K Ultra HD ушким 4к.... обаче изобщо не ми хареса каква картина вади , Шарпа 43 инча го биеше от всякъде






  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    10
    #142

    Отговор: Sharp Телевизори

    И аз обмислям дали да не рискувам с Sharp LC-49SFE7451E .
    Прочетох темата, видях и негативните мнения, но не можах да разбера за 3D-то какъв е проблема и дали съществува при този модел. Пише, че има DTS...

    Ако държа да e поне 43" и да има 3D, 100 Hz панел и безжична мрежа с Miracast, какви други алтернативи бихте ми препоръчали да разгледам в ниския ценови клас /до 1000 лв/ ?

    Разглеждах и Panasonic TX-50CS630E и Panasonic TX-40CX700E, но не съм сигурен дали ще си заслужават компромисите или разликата в цената.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #143

    Отговор: Sharp Телевизори

    Какви са компромисите на Панасониците? DTS или 5г. гаранция?

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #144

    Отговор: Sharp Телевизори

    Всеки си знае положението и възможностите, но трябва да си мазохист след всичко писано за марката да рискуваш да те боли глава всеки ден. Ако имаш възможност смятам, че е по-добър варианта да се вземе нещо на изплащане. Всеки си решава, но само от прочетеното за качеството и отношението на търговеца, никога не бих рискувал, напатил съм се от компромиси.
    Този пост е редактиран от dnedkov; 20-01-16 в 20:32.
    DUNDURMA и Swon харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #145

    Отговор: Sharp Телевизори

    Колеги телевизора от емаг днес пристигна , сега ще публикувам в ЕМАГ видео ревю . Smart 3D LED Sharp, 49" (125 cм), LC-49SFE7451E, Full HD рискувах с да го закупя с отваряна опаковка и финни надрасквания така го квалифицират. от 899 лв на промоция го взех за 809лв . За тази цена телевизора си заслужава от всякъде според мен , но ако е 1300 лв и нагоре бих избрал друг телевизор . Качеството на картината ми харесва ! Смарт функциите пробвах единствено youtobe зарежда , бързо и вървят добре клипчетата. 3Д режима не съм го пробвал , но няма и да го ползвам.Това са мойте отзиви за продукта, доволен съм от покупката.
    някой формати през USB четеца не ги поддържа , но така или иначе ще стой постоянно свързан към компа , пък и с един blue ray player за 100 лв работата заспива.



  13. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #146

    Отговор: Sharp Телевизори

    А честито за избора си колега. Дано си доволен и след ,като свикнеш с него, да не забравиш да споделяш тук.
    За 3д- не знам как е , и на моя не сьм пробвал/нямам цайси / а и не ми се дават по-80/90лв за бр.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #147

    Отговор: Sharp Телевизори

    аз имам 4 броя оригинални очила към комплекта , никога няма да ги ползвам , даже не съм ги разопаковал още :D ще ги пускам в продавалника за 100 лв 4-те броя
    Даже няма да си правя труда да пробвам 3Д , просто не обичам да нося очила като гледам ТВ

  16. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #148

    Отговор: Sharp Телевизори

    Кой модел са очилата. Как се синхронизират чрез блутут или инфраред-ако знаеш де.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #149

    Отговор: Sharp Телевизори

    нямам си на идея какви са това ми пратиха с телевизора :
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #150

    Отговор: Sharp Телевизори

    49" - вероятно IPS панел и пасивно 3Д , то и затова дават 4 бр. 3Д очила ... Е , някои производители пък ги икономисват в 3 пъти по-скъпи телевизори
    espace, podredko и polet харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 37 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  2. Телевизори DSM???
    От dimex във форум Други телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-02-13, 16:23
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 13:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе