Страница 205 от 570 ПърваПърва ... 155195203204205206207215255 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,061 до 3,075 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #3061

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    над бюджета ти е..
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...la-p408224947/

    SKYWORTH е китайски производител на модели от средният до низкият бюджетен клас
    www.skyworth-ce.eu
    в избраният от теб модeл не виждам режим game mode
    E2000_TV_www.skyworth-ce.eu

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #3062

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    чалгакилър, за 500 лева можеш да си купиш или една перфектна 32ка или една 40/43ка от ниския клас. Какъв размер търсиш?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #3063

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,
    ще купувам на родителите ми LCD телевизор с размер от 32 до към 40 инча максимум. Ще бъде бюджетен, но все пак ми се иска да взема възможно най-доброто за съответния бюджет, който да речем ще бъде до към 350, а сега около черните петъци се надявам да излезе някоя и друга промоцийка и да успея да падна и под него. Не държа на почти никакви екстри просто да не е някаква куча марка и ако е Full HD и с тунер DVB-T2 (заради сръбските тв) би било добре. Ориентирал съм се към някоя от следните марки понеже и като цени имат по-евтини модели, а именно:
    PHILIPS, HiTACHI, SHARP, ORION, JVC, TOSHIBA. Питането ми е кои от марките са по-малко китайски (ако има такива) или по-точно казано кои към днешна дата са по "качествени", защото знаем, че марките не са това, което бяха. Ако може да ги класирате по някакъв начин и с две думи да ми кажете по нещо за тях като плюсове и минуси за да отсея по лошите или пък да ми дадете други по-добри предложения, а защо не и конкретен модел тв или пък магазин откъдето да се закупи (за София).

    Другото, което ме интересува е този модел: SHARP 43CFE4142E дали има DVB-Т2 тунер, защото по описание го дават, че има а пък аз не открих да има?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #3064

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr Виж публикацията
    Другото, което ме интересува е този модел: SHARP 43CFE4142E дали има DVB-Т2 тунер, защото по описание го дават, че има а пък аз не открих да има?
    https://www.sharpconsumer.eu/product...lc-43cfe4142e/
    https://www.sharpconsumer.eu/file/lc-43cfe4142e-2/
    TV system ATV PAL, SECAM
    DTV DVB-T/T2/C/S/S2 + H.265/HEVC

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #3065

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    tihogr, 40 инча за този бюджет... Няма да намериш качествен телевизор. От марките, които си изписал, Филипс са най-качествени. Въпреки че, за жалост, и те са китайски. От 32ките мога да ти препоръчам Филипс 32pfs4132. FHD е и има страхотна картина. А и, Филипс без Интернет е безсмъртен телевизор.
    40 инча - Sang 40z11. Няма нужда да казвам, че е китайски, но предава добре.
    В момента и двата са над 350 лева, но на петъка трябва да ти влязат в бюджета. За жалост нямат Т2 тунери

  7. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #3066

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    На кой от двата бихте заложили
    Sony KD-55XF9005B
    или
    Philips 55POS9002
    Цената на двата е близка, Сонито е ясно но Олед Филипс нищо не ми говори.
    https://www.displayspecifications.co...ison/b08154fed

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3067

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ako си нямаш проблеми и ти е скучно си вземи Филипса.

    Тва е мойто мнение.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    25
    #3068

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здpaвeйтe, мoжe ли мнeниe зa cлeднитe тeлeвизopи и ĸoй cпopeд вac e пo-дoбъp избop. Щe ce глeдa oт oĸoлo 3м в xoл c нopмaлнo ĸoличecтвo cвeтлинa. Щe ce ĸлeдa ĸaбeлapĸa + филми oт Πлeĸc cъc НD и тyĸ тaм фyл НD ĸaчecтвo... He знaм 49-тe инчe дaли нямa дa ca мнoгo зa тeзи 3м. Дo мoмeнтa ce глeдa нa 37 инчa.
    LG 49UК6300МLВ - 690лв.
    LG UК6470РLС - 710лв.
    РНІLІРЅ 43РUЅ6503 ~ 700лв

    Aĸo имa нeщo дpyгo в тoзи цeнoви ĸлac, което е по-добро от изброените, мoля дa cпoдeлитe.
    Ще изчакам до петък за някоя добра оферта, макар че в момента при унгарците има доста добри предложения...
    Πoздpaви!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #3069

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    За 3 метра 49 инча изобщо няма да са ти много. От тези трите стреляй към 49uk6470

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    18
    #3070

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от ok'google'muhfakka Виж публикацията
    чалгакилър, за 500 лева можеш да си купиш или една перфектна 32ка или една 40/43ка от ниския клас. Какъв размер търсиш?
    Около 40 инча. Благодаря за информацията за марките Ще се радвам на още някое предложение, за да мога да следя промоциите в петък. Иначе ми препоръчаха като марки LG и Panasonic.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #3071

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Надявам се за игрите да си планирал по-близка дистанция от 3-4 метра, че с тоя размер хич няма да е добре.

    Аз направих грешката да си взема 40" вместо 50" за игри и в момента се мъча от 2-2.20 метра. Днес разглеждах 50 и 55-инчовите в близкия Техно-магазин, ама нищо не можа да ми хареса в бюджета, който съм си определил.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    25
    #3072
    Цитат Първоначално публикувано от ok'google'muhfakka Виж публикацията
    За 3 метра 49 инча изобщо няма да са ти много. От тези трите стреляй към 49uk6470
    Извинявам се, но този е 43 инчовият вариант.
    43UK6470
    49-ката е 100+лв нагоре, а трябва да се вместя в бюджет.
    Има ли друг модел 49-ка, който да е по подходящ?
    Доколкото прочетох ниския клас на Самсунг от 2018 не поддържат ДТС. Това проблем ли ще е за Плекса, или само ако пускам филми от флашка?

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    26
    #3073

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


    В крайна сметка, една друга препоръка от този форум ме насочи към LG 49SK8500PLA. Препоръчахте 65 инчовия вариант, затова разгледах 49-ката, сравних и прецених, че отговаря на всичките ми изисквания (Има и google assistant интеграция). Днес го взех от Tech Mart и като за 2 часа гледане сум много доволен. Като намеря статия или клипче от някой спец как се настройва съм сигурен, че дори още повече ще ми допадне.

    Искам да благодаря за отговорите и помощта на всички в този форум. Мненията и линковете, които ми дадохде бяха безценни.

    Между другото - в Tech Mart имат адски добри цени. Не намерих по-ниска цена за моя телевизор, а един колега си взе Sony KD-65VF8596, който също беше на непобедима цена.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    4
    #3074

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Телевизор LED LG Smart, 43" (108 см), 43UK6200PLA, 4K Ultra HD - какво ви е мнението за този модел? Подходящ ли е за спалня и гледане от 2-3 метра?

    Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    15
    #3075

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от CynepMEH Виж публикацията
    В крайна сметка, една друга препоръка от този форум ме насочи към LG 49SK8500PLA. Препоръчахте 65 инчовия вариант, затова разгледах 49-ката, сравних и прецених, че отговаря на всичките ми изисквания (Има и google assistant интеграция). Днес го взех от Tech Mart и като за 2 часа гледане сум много доволен. Като намеря статия или клипче от някой спец как се настройва съм сигурен, че дори още повече ще ми допадне.

    Искам да благодаря за отговорите и помощта на всички в този форум. Мненията и линковете, които ми дадохде бяха безценни.

    Между другото - в Tech Mart имат адски добри цени. Не намерих по-ниска цена за моя телевизор, а един колега си взе Sony KD-65VF8596, който също беше на непобедима цена.
    А в тех март сигурно ли е че не са отваряни бройки , изполвани в магазина като мостра ? Иначе цената наистина е хубава и се замислям и аз да отскоча за ЛГ модела.

    - - - - - - - - - -

    Ей тия емаг са пуснали 55 ЛГ Оледа на 2200 лева.... големи размисли ще са до сутринта.....
    pyrat одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе