Страница 118 от 119 ПърваПърва ... 68108116117118119 ПоследноПоследно
Резултати от 1,756 до 1,770 от общо 1781
Like Tree398Одобрявам

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на stasiof
    Тук е от
    Apr 2024
    Мнения
    4
    #1756

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от TODD Виж публикацията
    Вчера ъпдейтнах моя P735 с V999 OTA (Test Version #2) за сега е ок. Коментарите xdaforums са положителни. Свалих го от тука: https://xdaforums.com/t/tcl-2023-goo.../post-89444252 от поста на stasiof .
    Аз също използвам същата версия, засега няма проблем.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    362
    #1757

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Темата на първа страница започва с това, че марката има проблеми със софтуера. Има ли подобрение от тогава или са останали на същото ниво? Как са като марка цялостно?

  4. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    996
    #1758

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от drecolli Виж публикацията
    Темата на първа страница започва с това, че марката има проблеми със софтуера. Има ли подобрение от тогава или са останали на същото ниво? Как са като марка цялостно?
    Не мога да коментирам за други модели, но C805 се справя доста добре като "бързодействие" в Android-a и Youtube приложението. Не го ползвам за видео стрийминг или IPTV.
    Трябва някой път да му конфигурирам KODI и да му тествам добавките.
    Сравнявам го със външния ми TV Box, който също не е бавен Ugoos AM8. С една идея TCL (Android TV) е по бърз.
    Не съм усетил някакви сериозни бъгове във софтуера.

    Относно силиконов протектор за C805, Който писа по горе в темата hristoxm. (показаното на снимката, трябва да за 6-а серия 2022/2023 - RC902V FMR1)
    Все още няма кейс/протектор за за дистанционното му RC833 GUB1.
    Най близкото (като размери), което намерих (и ползвам в момента):
    Protective Cover Fit for Hisense TV EN2B27 EN2H27B EN2H27HS EN2H27D EN2A27 ER-31607R ER-22655HS RC3394408/01 Remote Controller
    Малко "шупи" в долната част на дистанционното. Но, е по добре от нищо.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #1759

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от drecolli Виж публикацията
    Темата на първа страница започва с това, че марката има проблеми със софтуера. Има ли подобрение от тогава или са останали на същото ниво? Как са като марка цялостно?
    След толкова години на пазара(от 2016 в САЩ), TCL все още нямат поддръжка за клиентите. Липсва на официалните им страници.
    В много форуми се оплакват от това, че никой не отговаря на телефона или ако се случи, им приказват общи приказки без конкретика - отбиват номера.
    Не знам, как стоят нещата със сервизната поддръжка.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,599
    #1760

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Ха-ха, C965 и P755X1 с Mediatek MT9653 (Pentonic 700)
    Този пост е редактиран от brotzki; 27-04-24 в 22:27.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1761

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    На вилата имам един от първите TCL на пазара и като го включа, зарежда цяла вечност. Вкъщи имам C805 и работи все едно е без операционна система-включва на момента.
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. VDL
    VDL е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    4
    #1762

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте! Тези дни инсталирах 98P745 и оправдава очакванията. С Pentonic 700 е, а операционната система върви гладко. На режим кино цветовете са доста близко до оптималните. Леко му липсва яркост, но по тестове е само около 430 нита, което е очаквано при ниската му цена. Звукът е чист, липсва му обем, но е доста мощен и вграденият субуфер се справя добре при гледане на филми и слушане на музика. Предвид, че го взех от румънците за 3002лв, абсолютно си заслужава парите.
    Този пост е редактиран от VDL; 30-04-24 в 16:16.
    AntrAcsA одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,062
    #1763

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от VDL Виж публикацията
    Здравейте! Тези дни инсталирах 98P745 и оправдава очакванията. С Pentonic 700 е, а операционната система върви гладко. На режим кино цветовете са доста близко до оптималните. Леко му липсва яркост, но по тестове е само около 430 нита, което е очаквано при ниската му цена. Звукът е чист, липсва му обем, но е доста мощен и вграденият субуфер се справя добре при гледане на филми и слушане на музика. Предвид, че го взех от румънците за 3002лв, абсолютно си заслужава парите. Подходящо ли е да го ъпдейтна със споменатата версия на софтуера V999 OTA (Test Version #2) или версия 7, която са качили вчера в същата тема в XDA?

    Супер да си го ползваш със здраве ! 98P745 e страхотен, успях да го видя на живо в един от технополисите, много е впечатляваш и цената му сега като цяло е ОК, имайки впредвид размера, дори го дават 144 хз и с HDMI 2.1 ?

  11. VDL
    VDL е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    4
    #1764

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Супер да си го ползваш със здраве ! 98P745 e страхотен, успях да го видя на живо в един от технополисите, много е впечатляваш и цената му сега като цяло е ОК, имайки впредвид размера, дори го дават 144 хз и с HDMI 2.1 ?
    Благодаря! Да води се подходящ за гейминг, като при FullHD може да поддържа дори 240Hz с латентност 2.8ms Добро впечатление ми направи, че е с Андроид 12 и 52ГБ свободно дисково пространство.
    AntrAcsA одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,599
    #1765

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Забелязъл съм, че в Емаг /гледал съм предимно инструменти/ доста от нещата, предлагани от румънски търговци, са по евтини от аналозите в България.
    Извън темата:

    От години взимам Жилет афтършейв от Емаг, обаче днес гледам има голямо разминаване. Същото име на продукта и с изписване на румънски. Явно е произведен за техните вериги. Течността е жълтеникава вместо прозрачна. На мирис също се различава. Явно заливат с ментета за ниската цена! Поне може да се върне.
    Този пост е редактиран от brotzki; 29-04-24 в 20:01.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,272
    #1766

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Аз от жилетките вече над 15 години не купувам нищо от никъде!
    Последно бях взел някакви самобръсначки Proglide или подобно име от гръцко. На висока цена от 25€, че тъкмо бяха ги пуснали
    Голям боклук! Едва по-късно разбрах, че марката е собственост на P&G и за козметика минах на Nivea Men.
    Ама и тях нещо ги скапаха от около 3-4 години. Поне тези, които са For Balkans, демек за задния европейски двор.
    CubanLinx одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #1767

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    brotzki и Gena_bs
    Има си подфорум Дъра-бъра за подобни неща.


  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,062
    #1768

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    brotzki и Gena_bs
    Има си подфорум Дъра-бъра за подобни неща.


    Може ли да му се вярва ? Какъв е този ? На няколко пъти казва че дълбочината на контраста и цветовете не можело да се различат от ОЛЕД... за мен е трудно за вярване. Само за година от 845 и 805 които са блуминг хелл до неразличим до OLED...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    50
    #1769

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Колеги моля Ви помагайте, TCL mini LED C805
    При ползване на приложението My Tuner free, за слушане на онлайн радиа. Ми извежда следното съобщение след 10 мин.
    Съвети
    Телевизора не е бил активен дълго време и автоматично ще премине в режим на готовност! След .. секунди
    Можете да изключите тази функция в настройки.

    Въпроса е ,че какво ли не направих, но не можах да изключа тази функция. Махнах всички еко функции. Направо се побърквам след 1 мин. Реално тв се изключва.... Нямаше да ме бърка ако само загасне екрана а радиото продължава да работи, но уви ....
    Моля Ви кажете ми как да го оправя.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,272
    #1770

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Някъде трябва да има настройка да се изключва тв след определени часове, ако не се натиска бутон на дистанционното му.
    Нямам идея как са кръстили тази настройка TCL.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе