Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18
Like Tree2Одобрявам

Помощ при избор на телевизор 55 инч.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    9
    #1

    Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Здравейте колеги,
    От няколко дни чета и гледам различни ревюта и описание на телевизори, ходих и няколко пъти да гледам по магазините какво предлагат, но в момента съм в една голяма каша и така и не мога да реша на кой модел и марка да се спра.
    Това което имам като изисквания са да бъде 55инча, основно ще се ползва за екран на компютър, бюджетът ми е около 2500лв.
    Хареса ми един стар модел с OLED екран LGEG910V, но е само FHD и тук във форума прочетох, че не е много добре да се ползва за монитор заради прегарянето на пискелите. Също има доста голям input lag, по кратък живот на екрана и тн.
    От друга страна видях един модел на Samsung UE-55KS7002UXXH на живо и много ми хареса картината.
    Та въпроса ми към вас ако имате бъджет от 2500лв. за 55инч телевизор на кой модел и марка бихте заложили и защо. Знам, че въпросът ми е много общ и неточен, но съм пред голяма дилема и вече цяла седмица не мога да си избера телевизор и ще съм благодарен на всяко компетентно мнение.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Лично аз също харесах този Самсунг , но модела е от миналата година и се търси по-изгодна цена.
    Имаче LG 55SJ850V , но го няма масово по големите Т-вериги магазини .

    Може и да се пробваш с този - предложение или този
    Този пост е редактиран от civica; 25-05-17 в 19:45.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    След доста четене и гледане се спрях окончателно на малко по-големия размер от 60инч и се колебая между тези два модела:
    LG 60UH8507
    SAMSUNG UE60KS7002
    Дайте съвет кой е по-добрият от тях и съответно защо.
    И още един въпрос, видях, че LG-то го има в румъския Емаг на цена около 2360лв, а в БГ е към 3000лв. Някой купувал ли си е от там и как стоят нещата с гаранцията, езика, доставката и тн.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Вече е въпрос на вкус , кой да е . Аз лично предпочитам ЛГ ,но при високия клас тв и Самсунга е вариант , особено този модел - истинска 10бит матрица , но от Шарп !
    Няма проблеми с Емаг .

    Сравнение
    Този пост е редактиран от civica; 26-05-17 в 00:37.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    9
    #5

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Благодаря ти за бързите отговори и аз клоня повече към ЛГ заради 3Д-то.
    А някой поръчвал ли е от румънския ЕМАГ и съответно как е най-добре да се оформят нещата с доставката? Видях, че Еконт предлагат такава услуга да закупят дадена стока от твое име в Румъния. Мислех си и за варианта лично да си взема Тв-то от офиса на някой куриер, но ми е малко мътно как да организирам нещата. Ще се радвам ако има хора с опит в този вид покупки от Румъния да споделят как са се случили при тях нещата.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Поръчва се по нормалния начин и се плаща при доставката от куриера до вратата ти! Други екстри не ти трябват . Няма нищо по-специално като организация - нормална поръчка от БГ е-магазин , въпреки че е в румънско .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,562
    #7

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Човека пита за доставка от РУМЪНСКИЯ Емаг, демек emag.ro не от emag.bg! Телевизора е на 2300 в първия!

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Демек ,аз съм неразбралия ? Като му се искат врътки да си ги прави ! Аз ако съм , отивам в румънско и ....

  11. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    9
    #9

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Колеги да Ви споделя какво направих.
    Купих LG 60UH8507 от един румънски сайт - казва се Evo Mag и цената беше 4999леи. По ниска дори и от Емаг румънския. А за цените в БГ няма да коментирам.
    Направо отидох с колата до там и го взех от склада. Общо 9часа и малко в двете посоки + тестване и товарене в колата. Имат доста големи наличности и всичко е запечатано. Пред мен го отвориха. Сега го монтирах и още нямам отзиви. Струва ми се доста приятен. След няколко дни ще напиша по подробно мнение.
    Исках да ви питам може ли да ми пратите някакъв линк към видео или интернет старница с описание за оптимални настройки да си го тунинговам екрана, че съм малко неориентирам още къде да търся.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #10

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    С гаранцията как е.

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Имало и разумни форумци . Гаранцията е в румънско , на колата и в магазина , ....

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    9
    #12

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    24м. месеца ми е гаранцията. Мисля да го пращам с Еконт ако евентуално има някакъв проблем за в бъдеще.
    Нищо не казахте за това от къде мога да си намеря настройките за оптимална калибрация на екрана.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #13

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    От Ютуб или специализирани за целта форуми. Пусни в търсачката и ....

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #14

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    vipboy одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    9
    #15

    Отговор: Помощ при избор на телевизор 55 инч.

    Благодаря. Ще ги пробвам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на телевизор
    От Dinko Nikolov Nikolov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 05-05-16, 14:11
  2. Помощ при избор на 40' телевизор.
    От Milkoy във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 25-10-15, 16:46
  3. помощ при избор на телевизор
    От gogo66 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 26-07-12, 15:03
  4. Помощ при избор на телевизор!
    От atb1 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-02-12, 17:06
  5. Помощ за избор на телевизор
    От zaks във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 22-09-11, 21:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе