Страница 11 от 61 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 913
Like Tree122Одобрявам

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #151

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    най умоляващо ти препоръчвам да не си собственик на тая бангия,сериите хд са едни от най гадните телевизори на сони съществували някога.това че си го набарал предполагам евтино някаде и хоп дай да го вземем
    XD серията е една от възможно най-сполучливите серии на Сони,може само да си мечтаеш за такъв телевизор....
    presledvach одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    7
    #152
    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    XD серията е една от възможно най-сполучливите серии на Сони,може само да си мечтаеш за такъв телевизор....
    И аз се надявам да остана доволен. Не ме бърка андроида дали е бърз или бавен, по важна е картината, а не можах да намеря по-добра 43-ка от този модел. LG и Samsung предлагат само някакви 50-60 херцови матрици от този размер и просто Sony-то беше единствения ми избор. Новите модели гледам ще ги пускат с MVA матрици и стартова цена от 1099 евро за 43 инча си е смешно за мен
    iveto и presledvach харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #153

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от FLAC Виж публикацията
    И аз се надявам да остана доволен. Не ме бърка андроида дали е бърз или бавен, по важна е картината, а не можах да намеря по-добра 43-ка от този модел. LG и Samsung предлагат само някакви 50-60 херцови матрици от този размер и просто Sony-то беше единствения ми избор. Новите модели гледам ще ги пускат с MVA матрици и стартова цена от 1099 евро за 43 инча си е смешно за мен
    Във форума се навъдиха всякакви капацитети, които нито притежават дадена техника нито поне са се заигравали с нея и ръсят глупости от сорта на ”върха е” или ”пълен боклук”, иначе конкретното Сони си е много хубаво и май в тези размери не останаха 100херцови.

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    7
    #154
    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Във форума се навъдиха всякакви капацитети, които нито притежават дадена техника нито поне са се заигравали с нея и ръсят глупости от сорта на ”върха е” или ”пълен боклук”, иначе конкретното Сони си е много хубаво и май в тези размери не останаха 100херцови.

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
    Точно. 2017 година моделите (8077,8005) които предлагат 43 инча са с 50-60 херца матрица. А реално заместителя на този XD8305 за 2018 гледам е XF8505 който ще излеце на цена на един по-голям OLED...

  6. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #155

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    XD серията е една от възможно най-сполучливите серии на Сони,може само да си мечтаеш за такъв телевизор....
    муции,когато батко ти се е занимавал с тая тематика ти си бил-а на баща си в ергенските гащиа и като ви гледам повечето... тука сте такива лаици и толкова халхабер си нямате представа от тая тематика че ми става мъчно. и освен копиране на разни технически параметри които не дават реално никаква представа какво реално може един телевизор друго не правите.
    Този пост е редактиран от sniper; 19-03-18 в 00:31.
    Genadi80 одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    7
    #156

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    муции,когато батко ти се е занимавал с тая тематика ти си бил-а на баща си в ергенските гащиа и като ви гледам повечето... тука сте такива лаици и толкова халхабер си нямате представа от тая тематика че ми става мъчно. и освен копиране на разни технически параметри които не дават реално никаква представа какво реално може един телевизор друго не правите.
    Защо си редактира мнението, а не остави цялата простотия която написа а муци? Не знаеш човека на колко години е, ама пускаш коментари от сорта на ''ти си бил-а на баща си в ергенските гащи''... Като имаш толкова много пари, и можеш да си купиш всеки един телевизор, вземи първо си купи буквар и се научи да пишеш малко по грамотно. ''тука сте такива лаици и толкова халхабер си нямате представа от тая тематика че ми става мъчно'' ти си абсолютно същия, типичния български хейтър, който автоматично се ражда във всяка една тема във всеки един форум. Затова хората ги е ''страх'' да задават въпроси, защото има такива ''лаици'' като теб дето живота им е ФОРУМА! Get A Life

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #157

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Не му обръщайте никакво внимание на Sniper-a. Навлезе скоро в този форум в няколко теми за климатици и ТВ с подобен "език", "изразяване" и маниери. Навсякъде в интернет пространството се срещат подобни екземпляри - сравнително прости и неграмотни, невъзпитани, груби и крайни в изказа си, но за сметка на това с огромно самочувствие (най-често породено от определени финансови възможности). Раздават акъл и квалификации от позиция на крайна инстанция. Единствено пълно игнориране е начина на отношение към такива хора. С тях нормална дискусия не е възможна, защото освен обиди друго не може да се очаква.
    nassko1, iveto, С.Мезинов и 2 други харесват това.

  10. Member Аватара на dzver
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    194
    #158
    Цитат Първоначално публикувано от slaitt Виж публикацията
    Някой който е с w80c и е ъпдейтнал до андроид 7 ще може ли да сподели как се държи телевизора и дали работи по-бързо или бавно
    Ъпдейтнах го преди няколко дена. Дали е по-бърз ... не знам, преди като го включа и първите минути лагваше по менютата, сега е добре и това го няма. Основното меню с настройките е променено и е по-зле според мен. PiP не ме вълнува и не съм пробвал. Задължително трябва да се дадат фабрични настройки след ъпдейта, поне при мен се омаза тотално, рестарти, картина и т.н., но пък ако всичко е ок може и да не се правят. Аз не бях правил никога фабрични. Мързеше ме главно заради приложенията и настройките, особено на коди. Но пък преди фабричните се сетих и копирах вътрешно хранилище->андроид->дата и обб, после ги върнах и всичко си работи добре, поне повечето. Добре е всичко наново да се направи, но мързел, какво да се прави :-)
    Иначе какво да очакваме от rom за телевизор, който съдържа dial service, nfc, contacts и т.н. глупости. Те това не са изчистили ... Все пак очаквах повече промени в leanback launcher, повече настройки и т.н. ама няма нищо такова. Даже лончера на орео бил и по-зле.
    Този пост е редактиран от dzver; 19-03-18 в 07:35.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #159

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Ами за сега работи добре без връщане на завдси настройки, може би защото преди съм го ресетвал поне два пъти.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    26
    #160

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Относно стоковия видео плеър:
    Добре го оплюваме, но силно ме съмнява, че KODI, Аrchos, VLC и др. възпоизвеждат 4К файл в резолюция 2160p. Почти съм сигурен, че те са в секция Application, а не в Application (video), както са стоковия плеър, Youtube и Netflix. Application (video), възпроизвеждат в резолюция 2160p, а приложенията които се разпознават само като Application са ограничени до 1080p ot Аndroid.Ако греша, някой да ме поправи.

  13. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #161

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от FLAC Виж публикацията
    Точно. 2017 година моделите (8077,8005) които предлагат 43 инча са с 50-60 херца матрица. А реално заместителя на този XD8305 за 2018 гледам е XF8505 който ще излеце на цена на един по-голям OLED...
    слънчицее,плямпаш глупост след глупост и проявяваш тотална не компетентностсериите XD са модели от 2016 година,а техен наследник са сериите XE от 2017 година.та що се однася до въпросните хд телевизори,това са телевизори с изключително лошо черно,лош контраст,много лош детайл,измити цветове,не особенно добра реакция на телевизионен сигнал и т. н.,при по високия клас хд 93 поради кофти оптимизиран процесор се наблюдаваше изключително голямо нагорещяване на задния панел(буквално ти гореше ръката като го пипнеш) при малко по висока резолюция,както и доста големи изкривявания на цели панел(екран) на телевизора които са не допостими за подобен клас телевизори.и в крайна сметка,всички технота се чудеха как да ги пробутат на половин цена на края за да се отарвът от тях,като от базова цена около 4 бона и нещо за 55 инча примерно му свалиха цената на около 2 бона и пак нямаше идиоти които да го вземат
    п.с--пак казвам,мога да ви изнеса цели беседи на тема телевизори(тъй като ми е нещо като хоби,силно казано,но все пак)(давам си сметка че звучи надменно но е факт,какво да направя),базирани на стотици и стотици изчетени материали от десетки и десетки форуми на различни потребители на самите телевизори по света,на стотиците изгледани тестови клипчета на редица професионални сайтове,както и прочетени съответно мненията им за тях,лично гледане на стотици телевизори от различни марки и модели и т.н.И тука разни... дилетанти да ми разправят за телевизори,при положение,че аз когато съм се интересувал от дадения телевизор,повечето от вас... въобще не са и подозирали че съществува такова животноили да обяснявам на баба Гинка от Гинци че дадения телевизор е пълен боклук и не си заслужава парите,а тя да ми обяснява че телевизора си е много убав и че си и харесва и да си гледам работата,е нема смисал баце да се хабя,щом и харесва да го взима дорде не е свършил
    Този пост е редактиран от sniper; 19-03-18 в 12:45.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #162

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Грешиш. Коди няма драма с 4К възпроизвеждане. Само GUI-то е локнато на FHD резолюция.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    26
    #163

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Грешиш. Коди няма драма с 4К възпроизвеждане. Само GUI-то е локнато на FHD резолюция.
    Възможно е . Да, GUI-то е локнато на 1080p за по "мазно" навигиране. Все се каня да пусна една тестова 4к снимка или клип през всичките плеъри, но така и не съм стигнал до там. А останалите плеъри на 1080p ли са?
    Преди няколко месеца като инсталирах VLC забелязах, че е в APP (video). След това го махнах и като го инсталирах наскоро, вече беше в APP.
    Относно VLC, може ли някой да даде съвет как да оправя насичането на филма, когато излизат субтитрите. Има едно накъсване при възпроизвеждане на някои файлове.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #164

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Какъв кодек ползваш? ХД+ или софтуерен рендъринг?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    26
    #165

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Мисля, че и при двете опции имаше насичане, въпреки, че според мен на XD+ не би трябвало да има проблем. Телевизорът е XE8596.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 61 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе