Страница 12 от 61 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 913
Like Tree122Одобрявам

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #166

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Става и готино ако има вградени субтитри, или си сложил 2 варианта за външни

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
    Пробвах и с външни субтитри на латиница - пак са се така и не работят настройките - явно само за вградени ... трябва да видя дали имам нещо с кирилски вградени дали бачкат различните настройки.
    Ползвам (когато ми се наложи) Арчос-а - там и субтитрите са по-хубави, и върви всичко (4К също) .
    Не съм му правил тоя път връщане на заводски, че нещо ме мързи да правя всички настройки пак - само изчистих кеша и изключих от захранване - общо взето е добре и без особена разлика с 6.0 - само дето менюто вече е с картина ..., което си е много по-добър вариант де.

    Можеха най-накрая да добавят "списък с канали" или поне да може да прехвърляме страниците в ЕПГ-то ..., както е на всички (или поне на повечето) останали марки тв...
    п.п. Между другото скоро не бях му пускал HDR клип/филм и сега като пробвах ... направо няма база за сравнение с 50ЕХ780 ... Ако не ме домързи ще направя снимки на "нормален" 4К с много черно (някой рекламен клип на ЛГ ОЛЕД) как е на тъмно при IPS edgeLED (49X83/49CX740) и VA edgeLED с локално (50EX780) и directLED без локално (50MU6102) .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #167

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    слънчицее,плямпаш глупост след глупост и проявяваш тотална не компетентностсериите XD са модели от 2016 година,а техен наследник са сериите XE от 2017 година.та що се однася до въпросните хд телевизори,това са телевизори с изключително лошо черно,лош контраст,много лош детайл,измити цветове,не особенно добра реакция на телевизионен сигнал и т. н.,при по високия клас хд 93 поради кофти оптимизиран процесор се наблюдаваше изключително голямо нагорещяване на задния панел(буквално ти гореше ръката като го пипнеш) при малко по висока резолюция,както и доста големи изкривявания на цели панел(екран) на телевизора които са не допостими за подобен клас телевизори.и в крайна сметка,всички технота се чудеха как да ги пробутат на половин цена на края за да се отарвът от тях,като от базова цена около 4 бона и нещо за 55 инча примерно му свалиха цената на около 2 бона и пак нямаше идиоти които да го вземат
    п.с--пак казвам,мога да ви изнеса цели беседи на тема телевизори(тъй като ми е нещо като хоби,силно казано,но все пак)(давам си сметка че звучи надменно но е факт,какво да направя),базирани на стотици и стотици изчетени материали от десетки и десетки форуми на различни потребители на самите телевизори по света,на стотиците изгледани тестови клипчета на редица професионални сайтове,както и прочетени съответно мненията им за тях,лично гледане на стотици телевизори от различни марки и модели и т.н.И тука разни... дилетанти да ми разправят за телевизори,при положение,че аз когато съм се интересувал от дадения телевизор,повечето от вас... въобще не са и подозирали че съществува такова животноили да обяснявам на баба Гинка от Гинци че дадения телевизор е пълен боклук и не си заслужава парите,а тя да ми обяснява че телевизора си е много убав и че си и харесва и да си гледам работата,е нема смисал баце да се хабя,щом и харесва да го взима дорде не е свършил
    Я...Civica май отново се е завърнал..,да видим до кога ще се задържи тук...аз му давам максимум една седмица...ако искате,може и да се обзаложим кога модератора ще му цъкне едно банерче..ей така от сърце...
    presledvach одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    7
    #168

    Отговор: SONY телевизори 2018

    ТВ-то е при мен (XD8305) и след направена калибровка останах без думи! Искам да попитам вградения плеър на ТВ-то дали би прочело вградените PGS субтитри във M2TS файла (демек оригинален Blu-ray)
    presledvach одобрява това.

  5. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #169

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от FLAC Виж публикацията
    ТВ-то е при мен (XD8305) и след направена калибровка останах без думи! Искам да попитам вградения плеър на ТВ-то дали би прочело вградените PGS субтитри във M2TS файла (демек оригинален Blu-ray)
    много ти е нисък критерия бе душа,бас ловя че и баба Пена комшийката ше го хареса по същия начин,викаш--ми то кат не съм виждал друго,кво да кажа

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    7
    #170

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    много ти е нисък критерия бе душа,бас ловя че и баба Пена комшийката ше го хареса по същия начин,викаш--ми то кат не съм виждал друго,кво да кажа
    Get A Life!
    tony34al, iveto и presledvach харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #171

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте , оглеждам се за нов тв , та се чудя м/у тези :
    LCD TV SONY UHD KD-55XE8096 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    LCD TV SONY UHD KD-55XE8596 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    Ще гледам само тв с каммодул и плейстейшън и не ме интересуват интернет 3д, 4к и т.н.Само добра картина.Та в тази посока оправдано ли е повече пари /250-350/ за по-скъпият?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #172

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    Здравейте , оглеждам се за нов тв , та се чудя м/у тези :
    LCD TV SONY UHD KD-55XE8096 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    LCD TV SONY UHD KD-55XE8596 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    Ще гледам само тв с каммодул и плейстейшън и не ме интересуват интернет 3д, 4к и т.н.Само добра картина.Та в тази посока оправдано ли е повече пари /250-350/ за по-скъпият?
    Оправдано е донякъде (мисля, че съм го виждал и на цени под 2000лв) - 100хц панел си е за предпочитане , особено при по-големи размери.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    София, България
    Мнения
    91
    #173

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Виж цените при унгарците са намалени https://edigital.bg/tv-audio-razvlec...%5Blimit%5D=24

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    42
    #174

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте!Нужна ми е помощ.Преди малко изтеглих актуализацията на флашка,но не мога да подкарам да стартира обновяването.Файла трябва ли да се разархивира?

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #175

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от ganev91 Виж публикацията
    Здравейте!Нужна ми е помощ.Преди малко изтеглих актуализацията на флашка,но не мога да подкарам да стартира обновяването.Файла трябва ли да се разархивира?
    Да, файла се разархивира и тогава тръгва...в сайта на Сони всичко е обяснено много подробно...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    42
    #176

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Благодаря!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #177

    Отговор: SONY телевизори 2018

    При моето Sony KDL-43W756C,нищо че е 2015,Android 7.0 Nougat,върви много добре.
    Ето линк към официалният сайтhttps://www.sony.co.uk/electronics/s...loads/00015061

  16. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #178

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Преди два дни си купих Sony KD-43XE8005 ... не знам предполагам не съм направил точните настройки на картината .. телевизорът не предава по добре от старият Самсунг /6100/ закупен преди 6 години.Някъде из нета няма ли препоръчителни настройки .....Сонито дори е 8серия ... каквото и да означава това.Дугият тв който също мислех да взема беше - SAMSUNG UE-40MU6472 ...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    София, България
    Мнения
    91
    #179

    Отговор: SONY телевизори 2018


  18. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #180

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Преди два дни си купих Sony KD-43XE8005 ... не знам предполагам не съм направил точните настройки на картината .. телевизорът не предава по добре от старият Самсунг /6100/ закупен преди 6 години.Някъде из нета няма ли препоръчителни настройки .....Сонито дори е 8серия ... каквото и да означава това.Дугият тв който също мислех да взема беше - SAMSUNG UE-40MU6472 ...
    Нашите телевизиий не излъчват в 4К.Пусни си някой клип в 4К от Youtube на телевизора и ще видиш за какво става на въпрос.Или си свали 4К филм от нета и го пусни на тв-то.

    Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 61 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе