Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 87
Like Tree31Одобрявам

Samsung 55Q6F (2017)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,548
    #16

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Другят комп е с I5 и пак неще. Трябва ми за снимки под 4К. Няма какво видео да гледам.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #17

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Отдавна не ползвам компютър свързан към тв - виж в настройките на видеокартата.
    В тв преименувай входа на "РС" и ако имаш в настройки-общи-диспечер на външни у-ва-HDMI UHD Color го включи .
    brotzki одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,548
    #18

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    След промяна от PC на Bluray , вече имам контрол над картината. Неприятното е, че при всяко пускане на лаптопа трябва да се избира ръчно bluray. Много неудобно. Пълно разочарование е картината 120hz. Минах от Панасоник 37' на Samsung 55' и определено сбърках. Единствен плюс е някак дълбочината на картината поради големината на екрана. 4К качеството от сателитните канали също е компромисно, въпреки много добрия сигнал.
    Някакви специалисти ще ми обясняват как се гледало 55' от два метра. Ми то направо "шуми" HD-то, клонящо на SD. За да гледаш ясна картина минимум 3-4 метра.
    Включвам външно устройство и започва едно мислене, разпознаване цяла минута. Досадно чакане.

    С каква програма се редактират каналите?
    Този пост е редактиран от brotzki; 23-05-19 в 20:43.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,548
    #19

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Някой има ли престава защо не чете XVID филми от флашка?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #20

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Някои стари формати почнаха да им спират поддръжката от няколко години - пишеше си кои формати чете.
    Divx/xvid не съм свалял сигурно от 10 години ...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,548
    #21

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Eгати излагацията с неподържането на кодеците от Тизен. Как подържа шльокавицата mp3, която не съм ползвал от 20 години. Отново трябва да се ползва компа за френските класики.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,548
    #22

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Някой има ли следните проблеми с общо забавяне на работата, губене на рутер настройките, което води до често вадене не щепсела от контакта? При всяко включване на външно устройство, изписва досадното разпознаване и чакане. Как се маха това?
    Този пост е редактиран от brotzki; 08-06-19 в 14:20.

  10. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    996
    #23

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Убеждавам се, че самсунг с всяка година стават по-недобре... като гледам какви отзиви се пишат в тази тема... При мен лично 2014 модел работи по-добре и по-незабиващо от 2015 модел.
    brotzki одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #24

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Някой има ли следните проблеми с общо забавяне на работата, губене на рутер настройките, което води до често вадене не щепсела от контакта? При всяко включване на външно устройство, изписва досадното разпознаване и чакане. Как се маха това?
    Нищо подобно няма при мен с доста по-нисък клас от предната година - малко са им слабички антените , но рутера е на 2м и не съм имал никога проблеми със свързване и губене на настройки откакто съм го пуснал преди вече две години.
    И определено ОС е най-добрата и работи най-бързо в сравнение с Андроид-а при Сони-то ми и ОС на Пансониците ми, която също няма проблеми , но е малко по-бавна от Tizen-a

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,387
    #25

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Някой има ли следните проблеми с общо забавяне на работата, губене на рутер настройките, което води до често вадене не щепсела от контакта? При всяко включване на външно устройство, изписва досадното разпознаване и чакане. Как се маха това?
    Върни му заводските и си го вържи с LAN кабел за рутера.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,349
    #26

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Eгати излагацията с неподържането на кодеците от Тизен. Как подържа шльокавицата mp3, която не съм ползвал от 20 години. Отново трябва да се ползва компа за френските класики.
    https://developer.samsung.com/tv/dev...specifications

    https://developer.samsung.com/tv/design/media-player
    https://developer.samsung.com/tv/dev...specifications

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,548
    #27

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)


    Подържат форматя, които въобще не съм чувал и подкарвал, а в същото време не подържа най-разпространените X/DivX.Дори подържат rmvb


    С 5 закачени устройства на рутера, само Q6 се разкача. Случва се след гледане на тубата. Може би нещо много кеш му идва. Ще се гледа тубата през лаптопа. Друго досадно чакането при първоначалното включване от дистанционното. Трябва да изчакаш 5-10 секунди да "загрее", за да започне дистанционно да действа. Иначе щракаш бутоните без резултатно. Още не мога да свикна с показването първо на ИМЕНАТА НА ПРЕДАВАНИЯТА и с по-малки букви на самите програми. Няма възможност да се разменят. Другото е невъзможността инфо бара да се премести от горно в долно положение.

    Реално какво дава Тизен? Десетина програми и нищо друго. На андроид е друга бира.


    За лан кабел нямам намерения да дупча стени или врати. И с ресет няма да се решат нещата. Този проблем се появи с първите пускания.Явно е сериен дефект, въпреки актуализацията.



    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    И определено ОС е най-добрата и работи най-бързо в сравнение с Андроид-а при Сони-то ми и ОС на Пансониците ми, която също няма проблеми , но е малко по-бавна от Tizen-a
    Има ли значение бързината, когато няма един плеар в стора, който да подкара М3U или ace stream. Слагах ОТТ работещ само с адрес.
    Този пост е редактиран от brotzki; 08-06-19 в 23:27.

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,387
    #28

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Никога преди да направиш възможните проби не може да дадеш окончателно мнение, личен опит.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,548
    #29

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Никога преди да направиш възможните проби не може да дадеш окончателно мнение, личен опит.
    Проби на кое?

  18. Banned
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    364
    #30

    Отговор: Samsung 55Q6F (2017)

    А я го продавай, кво ше се мъчиш. Явно Самсунг не са били наясно с твойте нужди..Някой ще го вземе докато е пресен още

    Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
    VanDan, hadean и sony 1 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Smart Remote 2017
    От KraaaS във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-04-19, 12:12
  2. LG телевизори 2017
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 329
    Последно: 01-01-18, 06:52
  3. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 06:34
  4. Евровизия 2017
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 16-05-17, 18:42
  5. Хай-тех джаджи за 2017
    От civica във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 2
    Последно: 26-04-17, 04:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе