Страница 58 от 58 ПърваПърва ... 848565758
Резултати от 856 до 867 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    7
    #856

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Собственик съм на Сони Х8505C. Желая да инсталирам Popcorn time. Google store не ми го дава. Като го сваля на външен диск ES Explorer не ми го чете. Моля помогнете ми.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #857

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от любител Виж публикацията
    Собственик съм на Сони Х8505C. Желая да инсталирам Popcorn time. Google store не ми го дава. Като го сваля на външен диск ES Explorer не ми го чете. Моля помогнете ми.

    Виж пост 319 на Kayso от темата за Сони........и си приготви клавиатура с тъчпад или с мишка

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    38
    #858

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от gogo2015 Виж публикацията
    A и жeнaтa иcĸa дa мoгa дa и пoдĸлючa бeзжични cлyшaлĸи ĸъм тeлeвизopa зa дa cи глeдa cepиaлитe бeз дa пpeчи.
    Ако добавиш още малко пари и се набуташ със Sony kdl 55X8505C (2800лв),той има директен изход за слушалки.Ако още не си ги купил гледай да са със стерео жак.Ако не ти се дават много пари може да се набуташ със Sony kdl 55W809C (1900лв),той също има директен изход за слушалки.Първото Сони е с висока разделителна способност UHD(3840x2160),а второто е FullHD(1920x1080).Аз предпочитам първото,защото го гледам от 1м разстояние ,пикселите са по-малки и не ме дразнят.От 3м няма значение ,кой от двата ще избереш.Сонитата са с операционна система Андроид ,която още не е усъвършенствана и може да ти правят разни номера,но пък за мен са добър избор.Недей бърза да купуваш,иди в магазина и ги огледай,ако трябва няколко пъти,за да не стане така,че освен жената и телевизора да ти пречи.
    iveto одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    17
    #859

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ако Сонито е UHD модела трябва да започва с KD

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #860

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Nikolay35 Виж публикацията
    Аз предпочитам първото,защото го гледам от 1м разстояние ,пикселите са по-малки и не ме дразнят.
    Мм, 55" от 1м.!?

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    93
    #861

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Незнам кво гледаш на тоя 55" tv от 1м ама ако пуснеш който и да е hd канал ат родните ни доставчици ще останеш без очи!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    38
    #862

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от plmko1 Виж публикацията
    Ако Сонито е UHD модела трябва да започва с KD
    Понеже съм любител на моделите от преди няколко години и по навик съм объркал .Прав си plmko1!

    Цитат Първоначално публикувано от sa6o_p Виж публикацията
    Незнам кво гледаш на тоя 55" tv от 1м ама ако пуснеш който и да е hd канал ат родните ни доставчици ще останеш без очи!
    Ползвам го като монитор на компютъра.Пускам някой рок концерт и все едно съм там .Естествено давам режим на картината"ярък" и след около 1час наистина "оставам без очи".
    На Нова Година пожелавам на всички любители на Сони да получат по един 55'' телевизор-LED,а догодина-OLED .
    stoianmitkov одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #863

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Някой успял ли е да направи хард ресет на KDL-50W809C от дистанционното?
    Ползвах Това ама не ми се получи.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    3
    #864

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте, специални благодарности към hristoslav2, който ми помогна много за избора на телевизор. Собственик съм на сони 50W809C. Форума е супер, прочетох много компетентни мнения и получих допълнителни сведения, като например за последният ъпдейт. Интересно ако не беше форума как щях да разбера за новата софтуерна версия. За телевизора мога да кажа само хубави неща, картината е супер, звука добър. След ъпдейта продължава картината от време на време да насича на БТВ, също така има двойно превключване при смяната на канали от guide. 3D изображението е направо супер възхитен съм от качеството. Имам само проблем със субтитрите при филмите, може би не правя нещо както трябва ползвам външен хард и видео приложението към телевизора. Искам да попитам и за функцията Motonflowq дали е автоматична никъде не намирам опции за плавно изображение и т.н. На action menu на дистанционното има опцията картина изключена при натискане за промяна се показва черен екран тоест изключва се картината. Предполагам Motonflowq функцията е автоматична за този модел. И не на последно ми се сбъдна мечтата да имам телевизор SONY. Продължавайте в същият дух , страхотни сте

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #865

    Re: Отговор: SONY телевизори 2015

    Това не е за дистанционното, а за джойстика на гърба на телевизора? Да не би това да бъркаш?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    14
    #866

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте кажете ми има ли програма за лап топ като Wifi Display Helper ?,огледален образ да предава.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #867

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Честита Нова Година.
    Да пренесем дискусията в новата тема:

    SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 58 от 58 ПърваПърва ... 848565758

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе