Страница 17 от 19 ПърваПърва ... 71516171819 ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 285
Like Tree30Одобрявам

Мнение за SONY KDL-50W809C?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #241

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    И от мен едно благодаря имаш Наско!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #242

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте,

    имам два важни въпроса:

    1. Колегите, които имат 55-инчовия модел W805/7/9 и са със стойки за стена - какви стойки препоръчвате? Аз го бях сложил на стационарна такава, но реших да си взема такава с две рамена. Просто искам при нужда да се гледа от кухнята да излиза напред леко и да се завърта също леко в едната посока. Дали, защото попаднах на некачествена през един сайт или просто, защото е с ограничение на тежестта, но телевизорът пада надолу леко и седи крив...колкото и да стягам все се килва леко надолу...всъщност колко тежи въпросния модел телевизор?

    2. Фен съм на киното и при възможност се старая да свалям торенти с много добро качество. Кой е най-добрият вариант за гледане на филми, които да са с максимално добра картина? В момента работя с флашка, обмислям вариант да си взема външен харддиск 2 ТБ. Пробвах с Коди, но качеството отстъпва, дори бих казал, че отстъпва много. Иначе за звук - имам саундбар на Сони, много добре се представя, свързах си го с HDMI кабел и автоматично се включва и изключва при пускането на телевизора.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #243

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Антони, по точка едно не ми е много ясно каква стойка си взимал, моята е стационарна за 10 лв от кауфланд я купих намалена За да не си усложняваш живота купи на жена ти за кухнята едно 22 инчово телевизорче и си решаваш проблемите със стойките
    Точка две обаче е доста спорна - използваш Quasar в комбинация с добавката за субтитри от субсунакс/субсабз , и Quasar Burst , това са ти нещата нужни за да гледаш висококачествени филми. Нужно е също да имаш и голяма флашка закачена към телевизора, понеже висококачествените филми са с голям размер, и няма да ти стига паметта за това. Аз използвам добавките Exodus/Covenant за да гледам сериали, а Quasar използвам когато пускам на хлапето детски с бгаудио от замунда основно... И не съм имал проблеми с качеството досега
    eleena одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #244

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Привет,

    благодаря за подробната информация.
    Исках да попитам това приложение Quasar в самото Kodi ли се сваля като приложение или? Питам, защото не ми се вижда логично, ако трябва да се ползва и флашка, както е препоръчано.

  6. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #245

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Флашката е за кеша.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #246

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Я ми обаснете това за флашката , че ни ми е ясно , нещо настройва ли се ТВ то кеша да е на флашката.

  8.  
     
  9. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #247

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    nassko1 одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #248

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Благодаря

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    17
    #249

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Не ми стана ясно как да дам права на хард диска да записва. Благодаря предварително

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #250

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от tshishkov Виж публикацията
    Не ми стана ясно как да дам права на хард диска да записва. Благодаря предварително
    Приятел,ама ти сериозно ли?......

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    17
    #251

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    През менюто на телевизора съм го направил, но като тръгна да записвам някой файл на диска и ми дава, че няма права за запис

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    17
    #252

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Приятел,ама ти сериозно ли?......
    Да през менюто на телевизора съм го направил, но като тръгна да записвам някой файл и ми дава, че няма права

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #253

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от tshishkov Виж публикацията
    Да през менюто на телевизора съм го направил, но като тръгна да записвам някой файл и ми дава, че няма права
    На дистанционното натискаш бутона HELP>Как да използвате своя телевизор>Записване на телевизионни програми....там е описано много подробно как става записа....

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    17
    #254

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Не става въпрос за записване на ТВ програма, а за файлове. Искам с тотал командер да направя папка и не ми разрешава. Същото е и с File Explorer. Поздрави

  18. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #255

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Телевизора си форматира и криптира хард диска по негов си начин...на така подготвения диск можеш да записваш само телевизионни програми и нищо друго...за да качваш файлове,например снимки от телефон или фотоапарат,ти трябва или друг хард диск,флашка и т.н. ,или да разделиш хард диска на дялове,като изрично укажеш на кой дял да записва телевизионни програми,т.е. да бъде регистриран от телевизора, и на кой да качваш файлове...при така зададения първоначално от теб въпрос,останах с впечатлението че не си успял да регистрираш харда към телевизора....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 19 ПърваПърва ... 71516171819 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 22:09
  2. мнение и отзиви за dslr sony a33
    От todorie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-10, 22:04
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 12:07
  4. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 16:49
  5. Мнение за DVD recorder Sony RDR-GX350
    От wert7544 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 22-01-08, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе