Страница 60 от 110 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1644
Like Tree328Одобрявам

SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #886

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    И аз да попитам за DTS аудио дали декодира xxW80xC серията?
    Аз пробвах само с DTS 7.1 на 43W809C, и нямах време много за тестове в магазина. Или не съм го чул звука на 50% или наистина не го възпроизвежда. Но на екрана не изведе никакво съобщение за неподдържан кодек или нещо от сорта.
    Да поддържа „DTS“ но зависи кой плеяр използваш за “MX“иска допълнително кодеци фабричния чете всичко но няма опция за големина на суптитрите аз използвам „KODI“ до сега не ми се е случвало да не мога да пусна нещо.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #887

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Благодаря и на двамата!
    Въпросът ми беше за фабричния плеер. Нямам време и желание да се занимавам с инсталации и настройки.
    Ако успея, че тествам подробно.

    LG и Samsung четат практически всичко. Имат си и техните недомислици, ама те не ме дразнят толкова.
    Като например идиотското сортиране на каналите при xxLF65xV, липсата на подреждане LCN (Logical Channel Numbering) и захранване на антенния вход за активна антена.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 06-06-16 в 22:28.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #888

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Gena_bs
    Dolby Digital Plus et DTS
    Gamme Sony LED 2015 - line-up - LCD Compare
    Нали тук във форума, се пишеше че само от 8-ма серия нататък се поддържа?

  5. dcc
    dcc е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    3
    #889

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте! След няколко часа ровене из форума, не успях да намеря нищо за модела на Сони на който съм се спрял, така че, ако съм пропуснал нещо се извинявам предварително. Модела е Sony KD - 55X8005C SONY KD-55X8005CBAEP - Технoмаркет - онлайн магазин
    Ясно ми е, че за тази сума телевизорът не е от най-висок клас, но ако някой може да ми каже плюсовете и минусите и дали според вас си заслужава.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #890

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от dcc Виж публикацията
    Здравейте! След няколко часа ровене из форума, не успях да намеря нищо за модела на Сони на който съм се спрял, така че, ако съм пропуснал нещо се извинявам предварително. Модела е Sony KD - 55X8005C SONY KD-55X8005CBAEP - Технoмаркет - онлайн магазин
    Ясно ми е, че за тази сума телевизорът не е от най-висок клас, но ако някой може да ми каже плюсовете и минусите и дали според вас си заслужава.

    Заслужава си...скачай смело.....

  7. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #891

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Ако не се лъжа е IPS и може да не ти допадне картината. За това 1-во отиди в магазина и го разцъкай хубаво. Спри му демо режима на картината и го тествай с видео с висока детайлност, бързи сцени. Един футболен мач с висока резолюция върши идеална работа. Обаче в магазина няма да можеш да видиш ясно, че е IPS. Просто, трябва да е на тъмно.

  8.  
     
  9. dcc
    dcc е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    3
    #892

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Ако не се лъжа е IPS и може да не ти допадне картината. За това 1-во отиди в магазина и го разцъкай хубаво. Спри му демо режима на картината и го тествай с видео с висока детайлност, бързи сцени. Един футболен мач с висока резолюция върши идеална работа. Обаче в магазина няма да можеш да видиш ясно, че е IPS. Просто, трябва да е на тъмно.
    Благодаря за съветите! Бях чел в един форум, че 49-инчовият е с IPS, докато 55 е с VA. Трябва ли да ме притеснява факта, че е само 200Hz и това, че е Android?

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #893

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Не,не трябва нищо да те притеснява...това е чудесен 4к телевизор на прилична цена,има страхотна картина,а това че е с Андроид го прави още по-атрактивен...

  11. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #894

    Отговор: SONY телевизори 2016

    За мен 55w808 е по добър макар и не 4к.

  12. dcc
    dcc е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    3
    #895

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    За мен 55w808 е по добър макар и не 4к.
    И мен ме насочиха към този модел на Sony. А каква е разликата между 55w808 и 55w805?!
    Това е модела който мисля да взема утре - https://zora.bg/sony/kdl55w805cbaep-android/28382

  13. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #896

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Никаква хардуерна разлика. На единия стойката е светла на другия черна...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    13
    #897

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте, прибирам се гледам телевизора ( 43W805C ) светодиода мига червено. Включвам го тръгва си без проблем, но тръгва сякаш съм го рестартирал със светещите точки и надписа Android. Да почвам ли да се притеснявам или е рано все още.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #898

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от dcc Виж публикацията
    Здравейте! След няколко часа ровене из форума, не успях да намеря нищо за модела на Сони на който съм се спрял, така че, ако съм пропуснал нещо се извинявам предварително. Модела е Sony KD - 55X8005C SONY KD-55X8005CBAEP - Технoмаркет - онлайн магазин
    Ясно ми е, че за тази сума телевизорът не е от най-висок клас, но ако някой може да ми каже плюсовете и минусите и дали според вас си заслужава.
    Това е неговият американски аналог
    Sony X810C Review (XBR55X810C, XBR65X810C)

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    19
    #899

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте колеги, със телевизор 43w809c с последния фъмуеар и цифрова кабелна телевизия без външно устройство съм, а ползвам тунера на телевизора и пробвам настройките от този сайт Sony W800C LED TV Calibration Settings, но нещо не ме радва качеството на картината. При 19 яркост ми се струва тъмничко, а и като са изключени регулирането на черното и живите цветове картината става някак " плоска и цветовете са все едно измити " , като включа живите цветове пък понякога цветовете ставан нереални. Дали проблема не е в моята бройка понеже всички колеги много харесват качеството на картината. Някой колега със същия модел може ли да сподели с какви настройки гледа телевизия. И другото което ми прави впечатление е че като изключа телевизора от дистанционното и не го ползвам няколко часа самите настройки на картината са леко променени ( малко по светла е картината ) и като вляза в менюто настройки на картината и сменя цветната температура на някоя друга и пак върна старата вече е това което съм бил настроил, а не ( малко по светла ). Благодаря ви за съдействието по разрешаването на моя казус, надявам се да съм бил ясен, а да не съм ви объркал повече.

    Хубав ден на всички !

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #900

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Имаш ЛС.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 60 от 110 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе