Страница 23 от 110 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1641
Like Tree328Одобрявам

SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #331

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Danyela Виж публикацията
    Да, направила съм последния ъпдейт. Най-отчетливо се забелязва на BTV HD и BTV Action HD, забелязва се и на другите HD канали, но значително по-рядко. Кабелният оператор е местна кабелна телевизия за Асеновград и Пловдив.
    Мда - абсолютно същото оплакване четох...Явно проблема е в кабелният ти оператор. Някакъв срив в битрейта. Обади им се, да дойдат и замерят сигнала на тези програми.
    Добре е също така да заснемеш проблема и да им го демонстрираш.

    Начало - DCCorporation
    или
    ТВ САТ КОМ - Кабелна телевизия
    ?

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на martinov83
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    22
    #332

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте, нормално ли е на 50W808C все още да не съм получил новата версия на софтуера? Като проверя за актуализации ми изписва, че използвам най-новата версия, а това не е така.

  4. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #333
    Цитат Първоначално публикувано от martinov83 Виж публикацията
    Здравейте, нормално ли е на 50W808C все още да не съм получил новата версия на софтуера? Като проверя за актуализации ми изписва, че използвам най-новата версия, а това не е така.
    Рестартирай го, или от контакта или 10секунди power бутона след това провери пак . Ако не стане може с флашка.

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #334

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Възможно е да я получиш по-късно. Просто я свали от сайта на Сони. Sony Support

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #335

    Отговор: SONY телевизори 2016

    [QUOTE=hristoslav2;761943]Привет
    2. Забележете, че изписаният в центъра процесор е същият, като миналогодишният, а както вече научихме в модели 2016 е поставен новият модел на Mediatek MT5596
    MediaTek shows world’s first Android TV 6.0

    Не, процесора за миналата година е MediaTek -> MT5890 (2 X ARM Cortex-A17), въпреки че бяха казали че ще ползват MT5595 първоначално. Тази година го водят
    ARM 4 X Cortex-A53 ако пак не го изменят нещо. Скоростта трябва да е идентична понеже а53 ядрото е почти 2 пъти по-слабо от а17, но е 4тири ядрен, освен ако не са го супер клокнали което много ме съмнява. (good work sony ) X1 и X-reality са си медиатеци с пренабити щампи на сони плюс преработващ енджин на сони. Само дето на втория още не съм се светнал кои модел медиатек ползват, голяма тайна им е явно . Дано другата година да боднат едно А57 или А72, че тия сегашните процесори са си слаба работа.
    Този пост е редактиран от augata; 26-02-16 в 05:23.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    17
    #336

    Отговор: SONY телевизори 2016

    martinov83 аз го имах същия проблем ,просто от сайта на Сони си изтегли новата версия и с флашка...Всичко е описано подробно, направих си ъпдейта без проблем

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #337

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Ъпдейт,вече правя само и единствено с флашка.....
    podredko одобрява това.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    3
    #338

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Мда - абсолютно същото оплакване четох...Явно проблема е в кабелният ти оператор. Някакъв срив в битрейта. Обади им се, да дойдат и замерят сигнала на тези програми.
    Добре е също така да заснемеш проблема и да им го демонстрираш.

    Начало - DCCorporation
    или
    ТВ САТ КОМ - Кабелна телевизия
    ?

    Благодаря за съветите. Ще ги извикам в най-скоро време.
    ТВ САТ КОМ

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #339

    Отговор: SONY телевизори 2016

    [QUOTE=augata;762082]
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Привет
    2. Забележете, че изписаният в центъра процесор е същият, като миналогодишният, а както вече научихме в модели 2016 е поставен новият модел на Mediatek MT5596
    MediaTek shows world’s first Android TV 6.0

    Не, процесора за миналата година е MediaTek -> MT5890 (2 X ARM Cortex-A17), въпреки че бяха казали че ще ползват MT5595 първоначално. Тази година го водят
    ARM 4 X Cortex-A53 ако пак не го изменят нещо. Скоростта трябва да е идентична понеже а53 ядрото е почти 2 пъти по-слабо от а17, но е 4тири ядрен, освен ако не са го супер клокнали което много ме съмнява. (good work sony ) X1 и X-reality са си медиатеци с пренабити щампи на сони плюс преработващ енджин на сони. Само дето на втория още не съм се светнал кои модел медиатек ползват, голяма тайна им е явно . Дано другата година да боднат едно А57 или А72, че тия сегашните процесори са си слаба работа.
    E аз в поста не съм писал за старият, а само споменал че е различен.

    Ето миналогодишните
    Sony 2015 - X900C, X910C, X930C, X940C, X850C, X830C - Page 75 - AVS Forum | Home Theater Discussions And Reviews



    ето го и филипс с андроид 2015
    http://www.fullhd.gr/images/philips-...-fullhd.gr.jpg
    http://www.fullhd.gr/media/k2/items/...df095676_L.jpg

    Сега чакам собственици на новите Сони 2016 да тестват с Bencmark
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    39
    #340

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте! Чел съм, че някои от Вас имат клавиатура Logitech K400, която ползват на сонитата с андроид. Днес в маркета ги гледах, че някои са с кирилица, а други само с латиница. А са останали само с латиница. Никой от консултантите не можа да ми даде информация. Ще помоля Вас да ми кажете, поддържат ли фонетик, както обикновено става на компютъра, и как се минава на фонетичната или нямат такава опция?

  13. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #341

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Принципно телевизора си поддържа фонетична подредба на клавиатурата, но трябва да се смени ръчно. Не знам дали може като на РС да се сменя с комбинация от клавиши. Аз също се чудех дали може, но така и не пробвах.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #342

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Колеги ако направя ъпдейт на файрмуер през usb след ъпдейта настройките ще си останат ли или трябва да ги правя на ново. И нормално ли е на kdl-43w807c на сайта ми дава най-нова версия 3.317 а на тв съм с 3.179 и ми казва, че съм с актуален софтуер.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #343

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Днес не се сдържах и се изкуших от хубавата цена от 2239лв за модел 55Х8505С и издирих една запечатка и я закупих.Мислих да чакам и новите модели ама.......
    podredko одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #344

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от lmihalski Виж публикацията
    Колеги ако направя ъпдейт на файрмуер през usb след ъпдейта настройките ще си останат ли или трябва да ги правя на ново. И нормално ли е на kdl-43w807c на сайта ми дава най-нова версия 3.317 а на тв съм с 3.179 и ми казва, че съм с актуален софтуер.

    1. Настройките ще ти се запазят след ъпдейта...няма проблем
    2. Казва ти че си с актуален софтуер,защото се опитваш да го обновиш през интернет...докато го пуснат в "ефир"минават доста дни....затова,си го изтегли от сайта на Сони,и си го инсталирай чрез флашка....така е най-сигурно..там е обяснено много подробно как точно се прави...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Принципно телевизора си поддържа фонетична подредба на клавиатурата, но трябва да се смени ръчно. Не знам дали може като на РС да се сменя с комбинация от клавиши. Аз също се чудех дали може, но така и не пробвах.

    Няма фонетика,има само Латиница и БДС...превключва се от менюто на телевизора..ако някой е открил начин да се сменя както е на компютъра..нека бъде любезен да сподели...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    10
    #345

    Отговор: SONY телевизори 2016

    След много четене на форума и ревюта най-накрая се реших и си взех един 55W808C. Избрах го пред LG 49UF850V и се надявам, че съм направил правилния избор...
    Обаче имам някакъв проблем с приемника на цифровата телевизия - подава сигнала на 640х480, а пък на стария телевизор си е Full HD. Включвах го на различни HDMI портове, но резултата си е същия. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 110 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе