Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By iveto

Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    2
    #1

    Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Здравейте , може ли да ми обясните как да си пусна 3D режима на телевизора? Или аз не правя нещо както трябва или имам проблем нещо с твто или със очилата Та проблема ми е следния- тегля си си 3d филм или директно за да пробвам пускам клип от youtube , активирам режима 3d едно до друго, едно под друго в зависимост от режима или както се казва там на клипа , включвам очилата при което светлинният индикатор на тях започва да премига зелено -жълто и след една минута се изключва сам , а от 3D картина и помен няма. Моля някой да ми помогне , или да ме насочи към даден сервиз в Гр. Пловдив защото имам 3D телевизор , а дефакто нямам Ще съм много благодарен !

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Цитат Първоначално публикувано от velikov Виж публикацията
    Здравейте , може ли да ми обясните как да си пусна 3D режима на телевизора? Или аз не правя нещо както трябва или имам проблем нещо с твто или със очилата Та проблема ми е следния- тегля си си 3d филм или директно за да пробвам пускам клип от youtube , активирам режима 3d едно до друго, едно под друго в зависимост от режима или както се казва там на клипа , включвам очилата при което светлинният индикатор на тях започва да премига зелено -жълто и след една минута се изключва сам , а от 3D картина и помен няма. Моля някой да ми помогне , или да ме насочи към даден сервиз в Гр. Пловдив защото имам 3D телевизор , а дефакто нямам Ще съм много благодарен !
    За да тръгнат 3д очилата,телевизора трябва да ги регистрира,ако не си включил блутута от менюто му,това никога няма да стане....

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Намерих го , не беше включен , вече всичко е наред ! Благодаря много !!!

  5. Junior Member Аватара на ironick
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #4

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Привет.
    Гледам, че тук сте зачекнали 3d плея.. да попитам и аз нещо тогава.
    С KDL55 W808C съм. Какъв е варианта да си плейна 3d филм през локалната LAN?
    Шернал съм папка на домашното PC в която са ми филмите(които не са 3d) и нямам проблем да си ги гледам през Кодито на телевизора.. прави си библиотека и всичко както му е реда.
    Teлевизора си плейва и 3d oт флашка чрез вградения плеър. Но вградения не ми дава опция да прочета нещо от LAN-a, а само неща които са локално на тв-то или флашка.
    Плеърите, които ми броузват шернатата папка - през Kodi или MX, VLC, Archos... автоматично правят функцията 3d на tv-то да ми отсъства от Action menu-то.
    3d-то на Кодито нищо не прави.
    Ще съм благодарен на всяка идея, която да ми спести безумното записване по флашки. PC - tv с HDMI кабел също не ми е опция.
    Поздрави!

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #5

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Значи,плеярите които ти броузват шернатите папки.не ти показват 3д-то на телевизора..т.е. не можеш да активираш 3д-то по никакъв начин...така ли?..

  7. Junior Member Аватара на ironick
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #6

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Точно! Изчезва тази опция в менюто на TV-тo и не мога да активирам 3d режима.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #7

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Свали си на смартфона приложението Sony Tv Side View,на него има отделен бутон 3Д ,и по този начин пробвай да активираш 3Д-то на телевизора.....за друго не се сещам

  10. Junior Member Аватара на ironick
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    12
    #8

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    10х! Ще пробвам. Мисля си да опитам и нещо чрез BubbleUPnP, защото само с DLNA "сервиране" не съм пробвал, за друго не сещам. Явно 3d-то "не харесва" плейване през мрежата, макар, че 3d-то през ютубето си бачка перфектно. Ако си сложа локално HDD на тв-то, мога ли да го тъпча с банани директно от външния нет през тв-то?

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #9

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    Мисля че можеш,пробвал съм го много отдавна с u-torrent и по спомен май ставаше...само му задаваш директорията къде да се сваля филма и това е...ама пак казвам,беше отдавна и не ми се губят подробностите,но нищо не ти пречи да опиташ..
    ironick одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    16
    #10

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    да попитам тук.Не успях да гледам 3D телевизия с коди,менюто просто не е активно,потърсих в настройките на кодито но не намерих някакво ограничение.Иначе през мрежата или от харда няма проблем но SKY 3D не мога да я гледам

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #11

    Отговор: Sony KDL-50W829B проблем при активиране на 3D

    За да е активно 3д менюто телевизора трябва да засече , че работи видео, а той отчита , че работи програма (коди) . В този случай менюто за 3д изчезва. Варианти - TV & Video Side View приложението за телефон http://info.tvsideview.sony.net/en_ww/. В неговото дистанционно има директен бутон 3д, който заобикаля Action menu . Другия вариант е да си купиш дистанционно с бутон -
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с активиране на USB на LG 32LD320
    От Dido Gospodinov във форум LG телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 06-11-16, 16:56
  2. Помощ за проблем с SONY TV LCD KDL-32EX500 и SONY DVD REC AT100
    От asmil във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-10, 12:07
  3. активиране на Win XP Home SP2 - kak?
    От obshtinska_mishka във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 09-06-06, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе