Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 106 до 109 от общо 109
Like Tree17Одобрявам

Мнение преди покупка на телевизор Сони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #106

    Отговор: Мнение преди покупка на телевизор Сони

    Аз имам един въпрос: какво е това HDMA и фишка?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    6
    #107

    Отговор: Мнение преди покупка на телевизор Сони

    Извинявам се за неволната грешка (вече е редактирана) и макар да знам,че ме бъзикъш , ще ти отговоря, че аз (и много други хора) наричаме фишка – миниатюрно USB устройство монтирано директно на USB буксата (такива като блутуут, уаерлес, флаш-памет и др.)

  4. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #108

    Отговор: Мнение преди покупка на телевизор Сони

    Извинявай, ама за пръв път чувам да се нарича "флашката" " фишка".. по принцип фишка е руска дума и означава друго. Колкото до въпроса ти,мисля, че няма такава програма.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    4
    #109

    Отговор: Мнение преди покупка на телевизор Сони

    Колеги,има ли тук собственици на Panasonic TX-40FS403E или Sony KDL40WE660BAEP,които да споделят как са откъм цветопредаване,реакция на матрицата,като представяне в гейминг,мултимедия ? Ще се ползва основно като монитор ,поради което смятам,че 40" (ще се гледа от 1.5м-2м) е достатъчно...Гледах и LG LED TV 43LK5000 ,но 43" мисля,че ми идват в повече,а и ме съмнява,че матрицата на последния е по-лоша като цяло.Отделно,че бюрото ми е широко 80см,поради което стойката на LG LED TV 43LK5000 няма да се вмести,а да давам и пари за ново бюро-не е много като опция .За Panasonic TX-40FS403E не намерих никакви надеждни ревюта в нета,дори и от чужбина,за Sony KDL40WE660BAEP срещнах както позитивни,така и негативни мнения,което ме оставя със смесени чувства.Освен като монитор към РС,ще има и вързана конзола PS4 Pro ,но това ще му е основното предназначения- smart опциите не ме интересуват толкова и остават на заден план. Голямо значение отдавам на картината - цветове,реакция,качество матрица,стабилност на операционна система,качество на сглобката,входове.Веднъж вече се опарих с турски SHARP s Vestel сглобка и затова съм силно резервиран към LG LED TV 43LK5000/3LK5900PLA 43",макар че преобладават хвалбите за тях ?

    Не искам категорично 4К тв,предпочитам да бъде Full HD по ред причини...вероятно сега ще ме засипят с огън и жупел,но наистина не искам 4К,още повече че ще се ползва като монитор ,а и цените на последните добри такива са големи - двата посочени Panasonic TX-40FS403E и Sony KDL40WE660BAEP са с много близки цени и дори си надскачам възможностите при тях,но ще опитам да се напъна.В най-лошия вариант ми остава LG LED TV 43LK5000 като компромисен вариант,без да очаквам чудеса . Донякъде причината за тази миграция от монитор към тв че,че очите ми се натоварват силно при ситния текст и висока резолюция,след час-два почва да ме боли и главата и правя чести почивки.Не ламтя за голям диагонал,смарт екстри или оскъпяващи екстри,просто картината,матрицата и сглобката да са надеждни.Ако наистина от двата Panasonic TX-40FS403E и Sony KDL40WE660BAEP,последния е по-добрия такъв,ще се постарая да отделя някакво време и да го потърся за преглед на място,колкото и да е трудно при мен ?
    Този пост е редактиран от DeepShadow; 23-01-19 в 16:20.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Подобни теми

  1. Мнение за модел преди покупката му
    От mtvachev във форум Климатици Haier
    Отговори: 2
    Последно: 11-09-16, 10:25
  2. LG Sirius D09CM -мнение преди покупка
    От hienata76 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 58
    Последно: 07-07-16, 11:58
  3. Проблем с проекторен телевизор СОНИ kf 50 sx 300
    От Georgi Kuzmanoff във форум Проектори и екрани
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-14, 12:44
  4. Питане преди покупка на ресийвър
    От AZankov във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 18-04-11, 00:10
  5. Кой LED телевизор между Сони и LG?
    От LEGAL във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 24-02-11, 20:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе