Страница 24 от 75 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 1112
Like Tree240Одобрявам

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    49
    #346

    Отговор: SONY телевизори 2017

    на 55xd9305 изобщо не ми се нрави новия ъпдейт. Инсталирах го, след това фулл ресет и т.н.
    1-во гайда е супер бавен, трябва му година да се ъпдейтне.
    2- vlc плеъра няма икона (тъпо, с предишния имаше)
    3- съобщения за грашка unfortunately, HueyModule has stopped няколко пъти дневно, намерих го въпросното huey... затрих му кеша и дейтата, но пак излзиа това съощение.
    4- същото съобщение но за андроид маркета... и той по 2-3 пъти дневно спира.

    като цяло имам чувството, че е малко по тромав от преди.
    ще се радвам някой с такъв модел да каже дали и при него има такива проблеми.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #347

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от slaitt Виж публикацията
    То и с Es file explorera вече не може да изтрива от флашката.

    Както вече писах по-рано нито може да се пише нито изтрива
    Репорт-нато е вече на Сони, повече инфо за бъговете може да следите тази тема :
    https://community.sony.co.uk/t5/andr...s/td-p/2040020

    Cannot grant 'write' permissions on USB Drives

    Problem:
    Since the Marshmallow update, people are complaining that they can no longer write to USB drives that are connected to the TV. There seems to be no way to grant write permissions on attached USB drives.

    Thread:
    https://community.sony.co.uk/t5/android-tv/writing-on-usb-disks-impossible-on-marshmallow/m-p/229857...

    Updates:
    25-02-2016 - Issue was reported to Sony, any updates received will be posted back




  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    76
    #348

    Отговор: SONY телевизори 2017

    50W809C - като цяло положителен ъпдейт, с някои забележки. Таймера за автоматично включване стартира тв-то на с програмата на която е изключен, а не с тази зададена с таймера. Коди-то се ъпдейтна автоматично до последната си версия, съответно заби и трябваше преинсталиране(с нова настройка на всичко). Явно някъде по настройките на Андроида има опция за автоматично обновяване, която е включена по подразбиране. Обаче пък за първи път Коди-то успя да подкара 3д филми - само някои релийзи де. Дължи се или на новата версия на Андроида, или на новото Коди 17(до вчера бях с 15).

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #349
    Цитат Първоначално публикувано от neznaiko Виж публикацията
    50W809C - като цяло положителен ъпдейт, с някои забележки. Таймера за автоматично включване стартира тв-то на с програмата на която е изключен, а не с тази зададена с таймера. Коди-то се ъпдейтна автоматично до последната си версия, съответно заби и трябваше преинсталиране(с нова настройка на всичко). Явно някъде по настройките на Андроида има опция за автоматично обновяване, която е включена по подразбиране. Обаче пък за първи път Коди-то успя да подкара 3д филми - само някои релийзи де. Дължи се или на новата версия на Андроида, или на новото Коди 17(до вчера бях с 15).
    Как успя да подкараш 3д филм с коди? Преди с андроид 5 успявах да отворя настойките за 3д но сега след ъпдейта на андроида не иска да се отварят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    76
    #350

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от slaitt Виж публикацията
    Как успя да подкараш 3д филм с коди? Преди с андроид 5 успявах да отворя настойките за 3д но сега след ъпдейта на андроида не иска да се отварят.
    Ами пуска си автоматично 3д режима ако разпознае филма като 3д(имам качени 10-тина филма на външен хард, да кажем половината тръгват, другата половина - не, виждат се двете половинки). Само съм задал от настройките да пуска автоматично 3д режима:
    20170228_155310.jpg

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    39
    #351

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравейте! И на мен коди ми се ъпдейтва автоматично до в.17 вече няколко пъти. Връщам в.16, забранявам уж автоматичното обновяване (дали не го правя както трябва?), но след няколко часа, след поредното включване на телевизора и подкарване на коди си тръгва в.17 и съответно забива. Някой успял ли е да се пребори с това?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #352

    Отговор: SONY телевизори 2017

    jonin, какво ще рече връщам на 16.Нали напълно го деинсталираш.Да не би да забраняваш ъпдейтите на добавките , не на коди.

  10. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #353

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Ъпдейта на Коди се забранява от настройките на гугъл плея- спира се автоматичната актуализация..

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    39
    #354

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Благодаря на nassko1 и eleena!
    Деинсталирам 17 и от флашка инсталирам 16.
    Забранявах на коди да прави проверки за наличие на нови версии на самото коди, както и в случай, че намери да не ъпдейтва автоматично, но не се получаваше.
    Сега спрях актуализациите от гугъл плея. Няма персонално за коди, а е за всички приложения. Дано да стане.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #355

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от zlatacho Виж публикацията
    Аз вече съм от групичката с мигащия диод в зелено/оранжево. Производство 08.2016
    След като регистрирах оплакването си на сайта за поддръжка на Sony, вчера ми звъннаха да се опитаме заедно ръчно да пуснем ъпдейт наново, но от флашка. Не се получи, защото трябваше да следвам инструкциите на екрана
    Казаха, че ще ми се обадят днес; действително ми звъннаха, извиниха се, че не могат да помогнат по телефона и че трябва да го занеса в оторизирания сервиз на Sony

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #356

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от zlatacho Виж публикацията
    Не се получи, защото трябваше да следвам инструкциите на екрана


    Ще го префлашнат на място и би трябвало бързо да стане, но си е неприятно ... добре, че не е някой голям 60" и на горе ...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от svetlio1; 28-02-17 в 21:06.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #357

    Отговор: SONY телевизори 2017

    От инфото във форума на community.sony.co.uk префлашването надали ще има ефект, ще ви държа в течение...

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #358

    Отговор: SONY телевизори 2017

    На едните им гърмят телефоните, на други телевизорите, накъде върви света.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #359

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от neznaiko Виж публикацията
    Ами пуска си автоматично 3д режима ако разпознае филма като 3д(имам качени 10-тина филма на външен хард, да кажем половината тръгват, другата половина - не, виждат се двете половинки). Само съм задал от настройките да пуска автоматично 3д режима:
    20170228_155310.jpg
    Това с 3Д-то от външни плеъри, не работеше и при старата версия на коди и андроида, даже да включиш 3Д режима с бърз бутон (на дистанционното от апликейшъна на сони има такъв) пак не сработваше. Ставаше автоматично на някой филми, изследвах защо и се оказа, че има схема при именуването на видеофайла (или таговете му) и ако е коректно включва автоматично, ако не е ... не включва. Не задълбах да видя каква е точно схемата.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #360

    Отговор: SONY телевизори 2017

    3D бутона работеше с андроид 5 без значение от версията на kodi.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 75 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе