Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 34
Like Tree4Одобрявам

Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #1

    Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Здравейте, свалих филм от Zelka magnet video с Коди и той се е записал във вътрешната памет на телевизора, та въпроса ми е как се изтрива от там.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #2

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Ами през файловият менажер на телевизора и върху файла задържаш бутона за "Ок" (потвърждаването) и го задържаш докато не се появят опциите за изтриване. Ако ползваш Kodi вътре в него си има файлов менажер.
    sony 1 и Vladi1981 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #3

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    С Es File Explorer го изчистих.

    Мерси

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #4

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Аз гледам с Коди и после директно приложението за замунда и от там с куазар, при което ги държи само в кеш вариант филмите и след изглеждането ги трие автоматично (това подлежи на настройка). Зелката не съм я пробвал, но мисля, че пак става.
    sony 1 одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #5

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Свалям от Zelka Magnet Video, Аrena.BG с Quasar и го гледам с KODI като теб и всички филми ги намерих когато потвърдя записването им в папка Torent на Quasar оттам вече с задържане на бутона (OK) на дистанц. върху даден филм се отваря меню и може да се изтрива.
    Всяко приложение което ползва Quasar за сваляне на файлове отиват в неговата папка Torent .
    При мен обаче не тръгва Zamunda Magnet Video и ми изписва ЕXPECTED STRING OF BUFFER с EXODUS, Quasar, ARENA.BG Zelka Magnet Video нямам проблеми.

    А другото което не ми се получава с KODI е да увелича паметта на телевизора за да гледам по големи файлове, имам една флашка 16гб. памет слагам я в телевизора форматирам я, свалям някакъв филм запълвам паметта на телевизора и дотам, не искат да се прехвърлят файловете на флашката

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #6

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Пробвай да посочиш хранилището на Куазара да е в другата памет (има си настройка). Аз за момента не успявам да гледам големи филми, защото нямам допълнителна памет, но след като дойде харда и го вържа ще пробвам. Мисля, че като се изчака да буферира ще си върви и 4к филм.
    Аз съм с Ковенанс, а не с Екзодус, което си е пак едно и също според мен.
    Замундата ми върви на всякъде и на 2-та лаптопа, телефон, таблет, нямал съм проблеми и не мога да те насоча къде да търсиш.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #7

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Като посоча външна памет в Download path и Library path (not fat 32)единственото което става е да ползва паметта на тв.

    Доколкото четох по разни форуми май няма да стане с допълнителна външна памет да се гледат филми по големи от паметта на телевизора https://github.com/scakemyer/plugin....sar/issues/884

    Ако някой знае нека да сподели как става увеличаването на вътрешната памет на телевизора с USB или външен твърд диск за гледане на 4к филми .
    Този пост е редактиран от sony 1; 29-03-18 в 12:22.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #8

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Като посоча външна памет в Download path и Library path (not fat 32)единственото което става е да ползва паметта на тв.
    Кофти, аз се надявах от там да стане. Реално няма как да се разшири по друг начин паметта на телевизора, освен през УСБ.
    Друго, което се сещам е, да се прехвърли цялото КОДИ на външната памет и така да ползва нея, защото явно само локалната памет му е зададена, но пак няма гаранция. Пробвай, ако не ти е проблем.
    https://www.youtube.com/watch?v=VJj7lijDtgQ

  11. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #9

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Препоръчайте ми най-добрата торент програма за Android, която да инсталирам на телевизора. Идеята ми е чрез нея директно да свалям торенти (филми) на външен HDD инсталиран на телевизора като външна памет. Убедих се, че няма как чрез DLNA изградена мрежа да гледам филми с големина над 60GB свалени на лаптопа и стримвани през домашната мрежа на телевизора въпреки, че ползвам 5Ghz мрежа. За плеър на телевизора ползвам Kodi.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #10

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80


  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #11

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от С.Мезинов Виж публикацията
    Кофти, аз се надявах от там да стане. Реално няма как да се разшири по друг начин паметта на телевизора, освен през УСБ.
    Друго, което се сещам е, да се прехвърли цялото КОДИ на външната памет и така да ползва нея, защото явно само локалната памет му е зададена, но пак няма гаранция. Пробвай, ако не ти е проблем.
    https://www.youtube.com/watch?v=VJj7lijDtgQ
    Хм... интересно което и приложение да опитам да преместя на USB не става a e форматирано като хранилище, като натисна върху (Използвано Хранилище) опцията остава неактивна а не както е в клипа да покаже избор на място

    На новоинсталирани приложения опцията е активна и работи, направих опит с Es File Explorer явно при заварени приложения не работи преместването.
    Накратко казано първо трябва да се форматира флашката в телевизора след това наново да се изтегли KODI и да се активира сичко в него

    И така не става.
    Този пост е редактиран от sony 1; 29-03-18 в 14:45.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #12

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Хм... интересно което и приложение да опитам да преместя на USB не става a e форматирано като хранилище, като натисна върху (Използвано Хранилище) опцията остава неактивна а не както е в клипа да покаже избор на място

    На новоинсталирани приложения опцията е активна и работи, направих опит с Es File Explorer явно при заварени приложения не работи преместването.
    Накратко казано първо трябва да се форматира флашката в телевизора след това наново да се изтегли KODI и да се активира сичко в него

    И така не става.
    https://howtomediacenter.com/en/inst...ar-kodi-addon/

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #13

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    https://howtomediacenter.com/en/inst...ar-kodi-addon/

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk
    Виж това ще помогне ли

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #14

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Виж това ще помогне ли

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk
    Търся начин ако има де, да увелича паметта на тв с външно USB за гледане на големи файлове.

  18. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #15

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Защо от телевизора в google play не откривам първите две приложения от предложените. Изобщо приложение за сваляне на торенти в маркета за директно сваляне от телевизора са недостъпни. Явно трябва да се качи торент програма и инсталира с .apk файл. Дайте сигурен и чист файл ня някоя добра програма с която да свалям торенти от Интернет.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SD карта памет. Коя е подходяща за SONY XPERIA Z3+?
    От Dr. във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 03-09-16, 10:21
  2. Боя за вътрешната част на Микровълнова LG
    От JKanchev във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 06-07-13, 20:26
  3. Проблем с вътрешната платка на Panasonic CS/CU G95KE
    От vanyo_83 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-12, 21:04
  4. Samsung AQV - проблем с вътрешната платка
    От vanini във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 12
    Последно: 02-11-09, 19:01
  5. Отговори: 12
    Последно: 07-07-04, 16:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе