Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

SONY KD-55XE8505 Проблем с HDMI ARC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #16

    Отговор: SONY KD-55XE8505 Проблем с HDMI ARC

    Колко пъти да напиша и ДД и ДТС имам през оптика или не правиш нещо както трябва или ти е повредено Онкиото.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    13
    #17
    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Колко пъти да напиша и ДД и ДТС имам през оптика или не правиш нещо както трябва или ти е повредено Онкиото.
    С три ресийвъра съм пробвал и не съм успявал да подкарам ДД и ДТС през оптика, а Онкиото е на три дена, както и да е. Питахте ползваш ли Плекс на телевизора и минавали

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Колко пъти да напиша и ДД и ДТС имам през оптика или не правиш нещо както трябва или ти е повредено Онкиото.
    С три ресийвъра съм пробвал и не съм успявал да подкарам ДД и ДТС през оптика, а Онкиото е на три дена, както и да е. Питахте ползваш ли Плекс на телевизора и минавали ли многоканално аудио през оптиката, когато гледаш през плекса?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #18

    Отговор: SONY KD-55XE8505 Проблем с HDMI ARC

    Не ,не ползвам Плекс.Но е различно не мога -да пусна звук през Плекс и не мога да пусна звук от Тв.Вграденият плеър вади ли звук по оптиката.С новата политика на Сони ДТС през външни приложение става все по трудно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    13
    #19
    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Не ,не ползвам Плекс.Но е различно не мога -да пусна звук през Плекс и не мога да пусна звук от Тв.Вграденият плеър вади ли звук по оптиката.С новата политика на Сони ДТС през външни приложение става все по трудно.

    Плекса през оптика вади само PCM 2.0, а през HDMI преминава вече ДД и ДТС.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #20

    Отговор: SONY KD-55XE8505 Проблем с HDMI ARC

    През оптиката излиза многоканален само с вградения плеър и след доста настройки в Коди и пак е избирателно там. Положението е такова, коментирано е в друга тема. Нямам на идея какъв или къде е проблема, но решението за многоканален звук от приложения различни от вградения плеър е ХДМИ.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #21

    Отговор: SONY KD-55XE8505 Проблем с HDMI ARC

    Къде е коментирано това, защото проблема е с ДТС и няма разлика по ХДМИ и оптика.ДД си минава с всяко приложение.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #22

    Отговор: SONY KD-55XE8505 Проблем с HDMI ARC

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Къде е коментирано това, защото проблема е с ДТС и няма разлика по ХДМИ и оптика.ДД си минава с всяко приложение.
    Не се сещам в коя тема точно, но пак се заформи такава дискусия. За ДТС ставаше въпрос, грешката е моя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. AV receiver Sony to TV Sony - HDMI problem
    От tipman във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-06-14, 14:41
  2. Въпрос относно HDMI- входове на SONY kdl-47w805a
    От vaskonay във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 19-03-14, 20:19
  3. SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI
    От dokros във форум Sony телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 06-01-12, 13:32
  4. Отговори: 3
    Последно: 23-09-08, 21:14
  5. Отговори: 9
    Последно: 22-08-07, 11:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе