Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 43

Саундбар LGSJ2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #16

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    https://m.emag.bg/soundbar-sony-htct.../pd/DRGJMDBBM/
    Поръчах това, защото в зората ми пускаха този и sony ht-rt3 и второто макар и 600в. по книга и 5.1 ми се стори по слабо. Но може да си въобразявам.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    16
    #17

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Здревй колега.
    Аз имъх такъв и го върнах. Изглежда много добре, има силен бас, силни средни и никакви високи. Другото което не успях да настроя е разминаване на звука и картината. Моето мнение е че не си заслужава парите.
    На негово място взех sony xf9000 ,който след дву седмично ползване покрива всички мои критерии.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #18

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Цитат Първоначално публикувано от kirilbg Виж публикацията
    Здревй колега.
    Аз имъх такъв и го върнах. Изглежда много добре, има силен бас, силни средни и никакви високи. Другото което не успях да настроя е разминаване на звука и картината. Моето мнение е че не си заслужава парите.
    На негово място взех sony xf9000 ,който след дву седмично ползване покрива всички мои критерии.
    Ти явно много разбираш от звуци. Аз не разбирам и мисля че ще ми допадне.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  5. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #19

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Това разминаване на звук и картина не може ли да се оправи от телевизора?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #20

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Цитат Първоначално публикувано от kirilbg Виж публикацията
    Здревй колега.
    Аз имъх такъв и го върнах. Изглежда много добре, има силен бас, силни средни и никакви високи. Другото което не успях да настроя е разминаване на звука и картината. Моето мнение е че не си заслужава парите.
    На негово място взех sony xf9000 ,който след дву седмично ползване покрива всички мои критерии.
    Доволен ли си . В смисъл усещаш ли разлика, до толкова че да си заслужава двойната цена.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    16
    #21

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    За мен има голяма разлика, повече настрйки , по добър звук и по голяма подръжка на кодеци. За двойната цена не знам дали си струва, но със саундбарите е така, следващия модел е двойно на моя. 500 лв е подходяща цена но в момента струва 700 лв. След година може и да стигне тази цена.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #22

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Цитат Първоначално публикувано от kirilbg Виж публикацията
    За мен има голяма разлика, повече настрйки , по добър звук и по голяма подръжка на кодеци. За двойната цена не знам дали си струва, но със саундбарите е така, следващия модел е двойно на моя. 500 лв е подходяща цена но в момента струва 700 лв. След година може и да стигне тази цена.
    Съгласен съм. Взех го днес и ще връщам 290-ката. Xf9000 е в пъти по добър. Свири много добре, с много настройки и много добре се разбира с телевизора.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    16
    #23

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Днес реших да послушам малко музика. Останах изумен как просвирва flac 192khz/24bit. Само флашката трябва да е под fat иначе не я чете. Честито колега със здраве да го ползваш.
    П.п. Не разбирам много от звуци, но разликата в звука е голяма, личи си по добрите компоненти. Предполагам че тези с 5 и повече говорителя в бара ще е още по голяма. Но човек се простира колкото са му възможностите.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    48
    #24

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    https://www.lg.com/in/home-entertainment/lg-SH5 - Имам това , ползвам го с HDMI ARC вход на тв , пробвах с Bluetooth Но не съм доволен , със HDMI е идеален , мисля и с оптика да пробвам , Soundbar-a е страхотен. Адски чист звук дори при усилен до края бар !

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от kirilbg Виж публикацията
    Днес реших да послушам малко музика. Останах изумен как просвирва flac 192khz/24bit. Само флашката трябва да е под fat иначе не я чете. Честито колега със здраве да го ползваш.
    П.п. Не разбирам много от звуци, но разликата в звука е голяма, личи си по добрите компоненти. Предполагам че тези с 5 и повече говорителя в бара ще е още по голяма. Но човек се простира колкото са му възможностите.
    От къде теглиш .flac Музикални файлове ? безплатно има ли ги някъде , защото се замислям от Mp3 да мина на flac

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    4
    #25

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Това разминаване го има и при мен с друг саундбар и не намирам начин как да го оправя. Ако някой има идеи, моля да сподели.

    Телевизора е Sony KD-49XD8005, а саундбара Sony HT-CT180. Забелязал съм, че колкото по-дълго време работят, толкова по-голямо става разминаването. Ако ги изключиш и включиш се оправя, но пак има някакви милисекунди разминаване.

    Без значение какво гледаш - ТВ, филм, HD, SD...винаги го има. Пробвах различни аудио настройки на телевизора, изключвах някакви уж аудио подобрители, пробвах аналоговия и цифровия вход...все едно и също. Ако пусна звука през говорителите на телевизора, всичко е наред.
    Този пост е редактиран от pablo2; 29-12-18 в 11:46.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #26

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Цитат Първоначално публикувано от Erosso Виж публикацията
    От къде теглиш .flac Музикални файлове ? безплатно има ли ги някъде , защото се замислям от Mp3 да мина на flac
    от тук след регистрация: https://rutracker.org/forum/index.php?c=8

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #27

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    pablo2

    Aз съм с оптичен кабел на саундбара от подписа и няма проблеми

    Самия саундбар няма ли някаква настройка за синхронизация ?
    Този пост е редактиран от sony 1; 29-12-18 в 12:04.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    16
    #28

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Аз с Sony HT-CT290 не успях даго синхронизирам по никакъв начин дори и с оптиката, пак се получаваше разминаване.
    Тв то е 49Xf8577.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #29

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    За да има разминаване в звука,значи устройствата не са синхронизирани,разгледайте добре SYNC MENU на телевизора,и ако има такова и на съответния саундбар.Използвайте качествени кабели,не такива от 5 лв. с доставката,и всичко ше бъде наред…

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #30

    Отговор: Саундбар LGSJ2



    Саундбар и качествено слушане на музика нещо са ми несъвместими понятия ...

    ... извинявам се за офтопика

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ при избор на домашно кино или саундбар
    От gopeto_86 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 105
    Последно: 09-02-19, 11:47
  2. Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2
    От Boni1839 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 16-06-18, 19:31
  3. Проблем със саундбар lg las751m
    От fenix във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-18, 10:58
  4. Саундбар Плюс Колони...
    От ivan840521 във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 01-01-18, 15:34
  5. Саундбар за ТВ
    От vladik във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-11-17, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе