Страница 32 от 75 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1119

SONY телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #466

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Преди да се изказваш кардинално за нещо което не е масово потърси къде е проблема защото не ти е за първи път.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #467

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Защо вместо да си отправят лични нападки не сигнализирате за проблема съпорта на Сони - няма идеални неща, но ако има бъг и никой не ги уведоми как се очаква да се оправи и откъде евентуално те могат да знаят за точно тази ситуация, при която се получава?

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #468

    Отговор: SONY телевизори 2019

    https://android-developers.googleblo...id-q-beta.html
    Нови аудио и видео кодеци Android Q въвежда поддръжка на AV1 с отворен видеокодек. Това позволява на медийните доставчици да излъчват висококачествено видеосъдържание за устройства с Android, използвайки по-малка честотна лента. В допълнение, Android Q поддържа аудио кодиране с помощта на Opus, оптимизиран кодек за стрийминг на аудио и музика и HDR10 + за видео с висок динамичен обхват на устройства, които го използват.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-03-19 в 21:41.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #469

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Това с предния канал си е бъг, би трябвало след рестарт да се оправи. Има няколко начина да си пуснеш телевизията, от бутона тв, от бутона за инпутите (хдми1,2,ав и т.н.) от бутона дискавър и там имаш ... избрани, телевизия, цифрова телевизия, радио ... е като се прояви бъга ги бърка тези, дали е тв или цифрова тв ... връща на някой от другите списъци. На мен ми е бял кахър, рядко ползвам, рядко ми се случва, но вероятно за някой е дразнещо. Има хора които са с тв приемници и няма как да знаят за бъга.

    Какво заядохте цените на сони, не са ли същите при лг и самсунг в съответния клас? Не намесвайте и телефоните, те умряха щото не са адекватни на пазара, но забелязвам агонията продължава.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #470

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Замряха не само защото не са адекватни на пазара, ами защото не са адекватни и спрямо съотношението цена/качество.
    При ТВ-тата са сила, ясно, но ценовата им политика е същата, затова и по market share са след самсунг и лг.
    И не, не са същите. За справка може да сравним премиум тв-та на лг и сони т.е. оледите. В средния и бюджетен ценови клас нещата също не са в полза на сони.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #471

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от SteFanoV29 Виж публикацията
    Замряха не само защото не са адекватни на пазара, ами защото не са адекватни и спрямо съотношението цена/качество.
    При ТВ-тата са сила, ясно, но ценовата им политика е същата, затова и по market share са след самсунг и лг.
    И не, не са същите. За справка може да сравним премиум тв-та на лг и сони т.е. оледите. В средния и бюджетен ценови клас нещата също не са в полза на сони.
    Кое не е в полза Сони.Искаш да продават на цената на ЛЖ.Друг ще поиска ЛЖ да продават на цената на Вестел.Ми няма да стане.Всеки купувач има избор.Едни ги вълнува картината, други смарта .
    За всеки влак си има пътници.Не ти харесва Сони купуваш ЛЖ, радваш му се и се кефиш че другите са се прекарали и са платили 20 процента надценка за бранда .

    Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    София, България
    Мнения
    91
    #472

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Аз пък съм доволен от Sony и за момента нямам от какво да се оплача, за мен е най-нажно картината, всичко останало са подробности.

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #473

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Както се казва който разбира Сони избира.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #474

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Кое не е в полза Сони.Искаш да продават на цената на ЛЖ.Друг ще поиска ЛЖ да продават на цената на Вестел.Ми няма да стане.Всеки купувач има избор.Едни ги вълнува картината, други смарта .
    За всеки влак си има пътници.Не ти харесва Сони купуваш ЛЖ, радваш му се и се кефиш че другите са се прекарали и са платили 20 процента надценка за бранда .

    Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk
    Всичко не е в полза на сони, не знам кое не разбра. Надценката им е по-голяма.
    Съотношението цена/качество при тях не е задоволително, точно затова и са след самсунг и лг по продажби и печалби.
    Но да, за всеки влак си има пътници.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #475

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Бъркаш, Смасунг и ЛГ са производители на матрици и камара компоненти. Сони в случая са само асемблатори. Няма как да имат по-висока печалба от първите

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #476

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от SteFanoV29 Виж публикацията
    Всичко не е в полза на сони, не знам кое не разбра. Надценката им е по-голяма.
    Съотношението цена/качество при тях не е задоволително, точно затова и са след самсунг и лг по продажби и печалби.
    Но да, за всеки влак си има пътници.
    Ако случайно си учил икономика и за теб това са факторите за постигане на пазарен дял преговори материала.
    И как така хем надценките им са по големи хем печалбата по малка.Лукойл веднага ще те вземат за пресаташе щото и те така обесняват.
    И ако можеш да ми обясниш как се измерва съотошението цена качество ще черпя бира .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #477

    Отговор: SONY телевизори 2019


  16. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #478

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Бъркаш, Смасунг и ЛГ са производители на матрици и камара компоненти. Сони в случая са само асемблатори. Няма как да имат по-висока печалба от първите
    Аз не говоря мащабно за тях като корпорации, а съответно за бизнеса им с продажба на телевизори.

    nassko1, май-май друг трябва не само да преговаря, ами направо наново да започне.
    С по-голяма надценка Сони имат по-голям марж на печалба, да, ама като правят по-малко продажби от Сам и ЛГ какво ли значи това? Хмм? Със сигурност не е изравняване, ако мислиш да ми отговориш това, защото разликите не са малки.
    Колкото до това как се измерва, наистина ли? Сравняваш това, което получаваш и колко плащаш за него. Измерването се прави чрез сравнения. Value for money, google it.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #479

    Отговор: SONY телевизори 2019

    И кой е по евтиният Самсунг който има по добра картина от 9серия на Сони , да знам за всеки случай.
    Пазарната логика е такава че купувача получава това което плаща ни повече ни по малко.Ако в дадена конюнктура попаднеш на продукт който налагат на пазара, за кратко си на делавера и наистина получаваш повече з а парите си .Пример са хауей и шаоми при телефоните.Ама бързо бързо вдигнаха цените.Самсунг и ЛЖ не са старт ъп компании и да получиш повече от тях не става.
    Голям спам се получи
    .Айде хубав ден и се кефи на Самсунг а и ЛЖ то прекарал си системата.

    Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk

  18. Novice Аватара на soulfly48
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    5
    #480

    Отговор: SONY телевизори 2019

    за Сони 55 инча,не ОЛЕД ,9-та серия-3800лв.,малко много ми се виждат....
    ама докато има балъци.ще има и тарикати....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 75 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11
  2. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 14:40
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 07:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе