Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree3Одобрявам

Sony BRAVIA 55AF9 - струва ли си ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #16

    Отговор: Sony BRAVIA 55AF9 - струва ли си ?


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    11
    #17

    Отговор: Sony BRAVIA 55AF9 - струва ли си ?

    Здравейте отново,

    Съмнявам се някой да го интересува, но все пак да споделя

    В крайна сметка взех АF9-ката. Звука наистина е брутален !!!

    Първия работен ден отидох след работа до Зора, където беше намален на 3К и ми казаха, че преди 2ч. са продали последния
    От там отидох директно в Технополис, но и там беше изчерпан. Пробвах се в Техномаркет и успяха да ми намерят една бройка, та реших да го взема.
    Не съжелявам. В момента гледам The Irishman и картината е наистина страхотна, но това, което отличава модела от останалите OLED-ове е звука. Поне според мен де. Без допълнителен саунд бар, според мен няма конкуренция този ТВ. Дори и AG9, който е по-нов ги пробвахме един до друг и баса на AF9 е по-плътен. Както и да е. Вероятно много хора няма да се съгласят с мен, но това са ми впечатленията.

    Искам да благодаря на всички, които се отзоваха, когато отворих темата и на @hristoslav2 , който беше доста учтив днес и ми отговори на ЛС в супер кратък срок, когато най-вероятно е бил на работа.

    Ако някой има съвети какви приложения да си изтегля, какви настройки да му задам и как да го съхранявам - добре дошли са.

    Това е за сега от мен

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    628
    #18

    Отговор: Sony BRAVIA 55AF9 - струва ли си ?

    първо го разработи!
    честито за покупката - искрено благородно ти завиждам!
    svet0slav одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    587
    #19

    Отговор: Sony BRAVIA 55AF9 - струва ли си ?

    Честито! Аз пак ще се повторя - не съм специалист и не разбирам. За сметка на това владея английски на високо ниво и от западните ревюта, които прочетох (а аз изчетох наистина МНОГО), модела е доста по-добър от ag9. Накратко - най-доброто от Сони към днешна дата. Аз взех af8, но 65". Разликата с af9 в този диагонал беше 2,5К лева и просто нямаше как да ги извадя (не съм сигурен и дали си струва за човек с ограничен бюджет). Другата опция беше и аз да взема 55" af9, но чесно казано не съжалявам грам и ако днес съм пред същата дилема пак ще направа този избор. Много бързо се свиква с големите диагонали. Предполагам 75" ще е върха, но там вече отиваме на съвсем други цифри, които са непосилни за масовият бг потребител. Разбира се, визирам само висок клас панели.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    11
    #20

    Отговор: Sony BRAVIA 55AF9 - струва ли си ?

    Има доста истина в това, което казва @CubanLinx.
    Преди 12-13г. взех един от първите Ambilight на Phillips и беше 37". Тогава ми се струваше неестествено голям, въпреки че хола не малък. Във времето съм минавал през 42", по-късно 47" и всички изглеждаха големи първия месец.
    След това ми изглеждат смешно малки . Сега е същото, баща ми и брат ми помогнаха с пренасянето и сглобяването и двамата казаха, че съм луд да взема толкова голям тв, но след месец вероятно няма да ми прави впечатление и сигурно ще мисля за новите 65" Sony-та, които предстои да изкарат след няколко седмици

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Sony Bravia KDL-32WD757 или Sony Bravia KDL-32WD759
    От asmil във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-18, 22:23
  2. Sony Bravia KDL-43W756C
    От marryjane във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-16, 15:38
  3. Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?
    От skumov във форум Sony телевизори
    Отговори: 41
    Последно: 27-04-12, 19:05
  4. LCD LED Sony Bravia
    От vania91991 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-11, 15:50
  5. Sony Bravia
    От Anteri във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 01-09-10, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе