Резултати от 1 до 7 от общо 7

Software update

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    4
    #1

    Software update

    Преди по-малко от месец автоматично ми се update-на ТВ-то и от тогава имам проблем с инсталацията на apps ,които до този момент не са ми правили проблем ,въпреки че не са инсталирани от телевизионния google play,а изтеглени като apk файлове.Има ли решение на проблема?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #2

    Отговор: Software update

    Модел на телевизора ?
    След ъпдейт се препоръчва връщане на заводските настройки....

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Software update

    Вече го направих,но без резултат.Ползвам ES file manager и след привидно исталиране на app от SD картата, по никакъв начин не остава иконка и трябва всеки път след инсталация веднага да ползвам приложението ,защото после се губи.Преди също така ,приложения гъвкави по отношение към ориентацията на екрана,сега след инсталация застават в положение ,което не позволяват въвеждане на username и password. SONY BRAVIA KD-43XE8077

  5. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #4

    Отговор: Software update

    Това е така, когато приложението не е пакетирано за Android TV, няма икона и не излиза заради това в списъка. По различен начин се пакетира APK-то за Android TV. Апликацията може да я стартираш от общия списък, който се намира в настройките (settings -> apps). Виж дали няма вариант на апликацията за Android TV специфично. Ако кажеш за коя апликация става въпрос, може някой да знае дали има или не версия.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Software update

    Добре знам последствията от ползването на apps "неподходящи"за телевизора.Преди update-а също не ми се показваха иконите след инсталация на "home screen-а",но след прилаганата процедура от теб си намирах желаното app ,стартирах си го и бях щаслив.Ама сега-НЕ,нито като "TILE",нито влизайки през менюто.Пълна греда,само в момента на инсталация имам достъп,и като го затворя пак трябва инсталация.Това е по-малкия проблем,по-големия е ,че не се адаптира резолюцията на екрана спрямо ориентацията му(това не е таблет и да си го въртя както искам!!!).В следствие ,на което полета изискващи USER NAME&PASSWORD не могат да бъдат попълнени,ТВ не разпознава курсур и екранна клавиатура.Примерни програми са:google chrome и vavacomtogo

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #6

    Отговор: Software update

    Инсталирай това и като го отвориш трябва да ти се показват аповете.
    https://play.google.com/store/apps/d...er&hl=bg&gl=US
    Това го инсталирай за да ти поддържа аповете изправени и да се логваш в тях.
    https://apkpure.com/control-screen-r...eenorientation

    Ако продължават проблемите му направи хард ресет на телевизора.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Software update

    Благодаря и дълбок поклон за второто приложение,въпреки че пак има проблеми.Стъпка по стъпка се надявам да се оправи всичко

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. FAX Software
    От Cvetanov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 17-11-04, 22:20
  2. ... GSM SOFTWARE
    От Mara във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-10-04, 22:21
  3. Software
    От MAKAPOB във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 12-06-04, 18:34
  4. Software za A50
    От geroq във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-04, 14:40
  5. software?
    От blue във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-03, 10:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе