Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 106 до 115 от общо 115
Like Tree43Одобрявам

Sony XR 65A83K - настройки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #106

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Има Коди бг форум,провери там.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #107

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Цитат Първоначално публикувано от JKanchev Виж публикацията
    Етапи много. "Паживьом - увидим" - няма нужда от напрежение. В колегиални спорове само се ражда истина, дълголетие и спокоен технологичен живот[emoji106].
    Хубав ден!
    Къде видя "напрежение" и "спор". Това са обикновени вещи и неща от бита. Лично мен нещата от тази тема не ме вълнуват. А и въобще не харесвам спорове по форуми. Просто ми се ъпдейтна Коди до в.20 преди няколко дни. Четях една друга тема за подобен Сони модел за някакъв проблем с изключване и се сетих и за тази тема и да ти напиша да пробваш ако не си видял. Сега съжалявам, че въобще повдигнах въпроса отново. Аз с каквото можех се опитах да помогна.
    Но ако някога успееш ще ми е приятно да прочета за подробностите.

  4. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #108

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Цитат Първоначално публикувано от JKanchev Виж публикацията
    Да,следя ги нещата.

    И при мен излезе, че има ъпдейт до v20, но се въздържах за да проверя дали работи със "Добавката на Мартин - Мар33". Като прочетох мисля, че всичко е наред с добавката и версията, но все пак Моля някой ползвател да потвърди?
    При мен уж всичко си е по старому. Аз ползвам четирите торент сайта, двата сайта за онлайн филми и Sport HD за спорт на живо.
    Нямам инфо за други добавки, които ти може би ползваш.
    JKanchev одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    17
    #109

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Здравейте колеги, на сони ХР-66а83к - къде е Гугъл стор, понеже не го откривам и някой знае ли как мога да осъществя безжична връзка между лаптопа и телевизора?

  6. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #110

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Стоянов Виж публикацията
    Здравейте колеги, на сони ХР-66а83к - къде е Гугъл стор, понеже не го откривам и някой знае ли как мога да осъществя безжична връзка между лаптопа и телевизора?
    Настройки-Приложения-всички приложения-системни-приложения-много надолу-е те там е . След като го стартираш отива на горе. Свали си лаунчер, по-удобно е. Хром браузър е най-лесно за пц-тв.

    ПП Имам предвид да шерненш дисплея на лаптопа на ТВ. Ако е за файлове, някой от файловите мениджъри в магазина и от там .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    10
    #111
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Стоянов Виж публикацията
    Здравейте колеги, на сони ХР-66а83к - къде е Гугъл стор, понеже не го откривам и някой знае ли как мога да осъществя безжична връзка между лаптопа и телевизора?
    От бутона за входове може да добавиш плей стора за по-бърз достъп.
    JKanchev одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    17
    #112

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Благодаря, намерих го, а знаете ли как може да се прехвърли дисплея от лаптоп на телевизора безжично? Опитах с direct wi-fi и с блутут, но без успех. Гледах клипче, че с приложението Miracast wifi display уж става, но в гугъл стор-а на телевизора не ми излиза това приложение при търсене и пише, че не е налице за това устройство.

  10. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,028
    #113

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Стоянов Виж публикацията
    Благодаря, намерих го, а знаете ли как може да се прехвърли дисплея от лаптоп на телевизора безжично? Опитах с direct wi-fi и с блутут, но без успех. Гледах клипче, че с приложението Miracast wifi display уж става, но в гугъл стор-а на телевизора не ми излиза това приложение при търсене и пише, че не е налице за това устройство.

    Не мисля че е възможно с новите версии на андроид без Google Home но с какъв Windows си ?

    - - - - - - - - - -

    Да, не става работата както предполагах ! До сега никога не съм успявал да направя безжичен миракаст десктоп от windows към TV.

    По принцип трябва да се става по този начин :





    Въпреки че имам 4 телевизора в мрежата които поддържат кастинг, никой не излиза






    Да може да предаваш страница от браузъра примерно с Edge има опция за кастинг към ТВ или устройство в мрежата ви.




    Също така може да стрийвам YouTube от Windows към всеки телевизор в мрежата :





    АКО толкова държиш да стриймваш декстопа си , може да опиташ със Steam Link приложението !?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    17
    #114

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Идеята ми беше за да не се занимавам с hdmi кабел, ако има начин да прехвърля от лаптопа екрана (моят брат го прави с лаптоп и телевизор самсунг без проблем) и евентуално да свържа джойстици към лаптопа и децата да играят, вместо да купувам плейстейшън, но ще го помисля още малко дали няма взема все пак и като цяло пък май ще е най-добре да купя направо втори телевизор, защото този ни е единственият и ако се ползва и за игри сигурно ще стане проблем вкъщи :D

  12. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,028
    #115

    Отговор: Sony XR 65A83K - настройки

    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Стоянов Виж публикацията
    Идеята ми беше за да не се занимавам с hdmi кабел, ако има начин да прехвърля от лаптопа екрана (моят брат го прави с лаптоп и телевизор самсунг без проблем) и евентуално да свържа джойстици към лаптопа и децата да играят, вместо да купувам плейстейшън, но ще го помисля още малко дали няма взема все пак и като цяло пък май ще е най-добре да купя направо втори телевизор, защото този ни е единственият и ако се ползва и за игри сигурно ще стане проблем вкъщи :D

    Аз имам два Самсунга и не се получава може би защото нямам лаптоп а РС с WIFI донгът. НО сега пробвах и да със Steam Link става ! Той и за това служи де да играеш дистанционно игрите си от РС-то на телевизора без да се налага да свързваш кабели и т.н. , не е перфектно но все пак е нещо.


    Няма какво да бие кабела.. без значение колко ти е добър интернета или телевизора, няма как безжичния екран да е по добър от кабела, винаги ще има загуба на качество и кадри.

    Пробвах го на един MiBox Android TV и се получава. Трябва само ТВ-то да ти вързано в същата мрежа с РС-то и да имаш Инсталиран Стийм на РС-то и Steam Link на TV-то.

    Сори за качеството на видеото, уш беше със стабилизатор.. да ама .. не!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Подобни теми

  1. Настройки за SONY XR-55X92J
    От stoyanhristov във форум Sony телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 20-09-21, 09:35
  2. Настройки за телевизор Sony kd-43xg7096
    От panteroid във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-20, 16:33
  3. Въпрос: Ресийвър Sony настройки
    От UserBG1234 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 06-11-16, 16:33
  4. Настройки картина на SONY-KDL40CX520
    От valio.80 във форум Sony телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-03-12, 13:07
  5. Sony Experria Arc проблем с настройки
    От ops5 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 14-11-11, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе