Тази Bravia е ясно, че ще е добра, но и цената и ще е доста солена. Сигурен съм, че ще е по-скъпа от G6 и S99H, което автоматично ще постави модела на заден план при един евентуален избор на флагман. С оглед на факта, че това може би са последните телевизори на Sony, ще си заслужава човек да се бръкне, стига да е фен на марката.





За 1000 лв се прежалваш с китайската версия и недостатъците.
