Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 49 от общо 49
Like Tree4Одобрявам

Tcl c728

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат

Отговор: Tcl c728

Сагата продължава, Сръчко сервиз ми заявиха, че при тях няма проблеми. Попитах го кой е, представи се за отговорен си техник, (може и да се представил),който взе да ме разпитва за интернет връзки и подобие. Казах му че съм с 8 серия на Лг и куп смарт контакти, телефони и таблети и нямам проблеми с интернета.
    Попитах го: тествахте ли, незабавно включване и неща за които съм брал ядове. Ами при нас няма ядове.
    Смятам да сезирам КЗП, ако телевизора е с елементарни проблеми. Ако има пак проблеми, това ще е 4 я у път за ремонти.

2.  
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София

Не успях да махна тези "реклами"... идеи?
    43C721

4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005

Смени режима от магазин на у дома. Меню - Система - Среда. Предполагам че в това е проблема.

5. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат

Имам чувството, че форума се чете от малоумни или са такива. Бях се настроил за 935, бяхме се разбрали за протокол за замяна или каквото преценя. При последния протокол не са записали, че е с друга версия на Андроид, а че всичко е наред. Телевизора за момента е пушка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе