Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 63

Tcl c728

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #46

    Отговор: Tcl c728

    Сагата продължава, Сръчко сервиз ми заявиха, че при тях няма проблеми. Попитах го кой е, представи се за отговорен си техник, (може и да се представил),който взе да ме разпитва за интернет връзки и подобие. Казах му че съм с 8 серия на Лг и куп смарт контакти, телефони и таблети и нямам проблеми с интернета.
    Попитах го: тествахте ли, незабавно включване и неща за които съм брал ядове. Ами при нас няма ядове.
    Смятам да сезирам КЗП, ако телевизора е с елементарни проблеми. Ако има пак проблеми, това ще е 4 я у път за ремонти.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #47

    Отговор: Tcl c728

    Не успях да махна тези "реклами"... идеи?
    43C721

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #48

    Отговор: Tcl c728

    Смени режима от магазин на у дома. Меню - Система - Среда. Предполагам че в това е проблема.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #49

    Отговор: Tcl c728

    Имам чувството, че форума се чете от малоумни или са такива. Бях се настроил за 935, бяхме се разбрали за протокол за замяна или каквото преценя. При последния протокол не са записали, че е с друга версия на Андроид, а че всичко е наред. Телевизора за момента е пушка.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #50

    Отговор: Tcl c728

    Полския - Китаец отново се предаде, няма рестартирания, но интернета го няма , а на проверка на мрежата дава всичко е нормално с кабел от рутера до телевизора, а на wi-fi дава "ограничен" , този път ще настоявам за протокол за замяна или връщане на парите. Иначе уникална картина и звук, чак такъв карък, то пък бива. Мой приятел го навих и си взе модел 65С815 , ами много е доволен, малко след мен го закупи. Не вярвам като цяло да са толкова калпава сглобка и софтуер.

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #51

    Отговор: Tcl c728

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Полския - Китаец отново се предаде, няма рестартирания, но интернета го няма , а на проверка на мрежата дава всичко е нормално с кабел от рутера до телевизора, а на wi-fi дава "ограничен" , този път ще настоявам за протокол за замяна или връщане на парите. Иначе уникална картина и звук, чак такъв карък, то пък бива. Мой приятел го навих и си взе модел 65С815 , ами много е доволен, малко след мен го закупи. Не вярвам като цяло да са толкова калпава сглобка и софтуер.
    САМО предполагам, може и да прозвучи глупаво, но се случват такива неща ! Държа да го отбележа ! Никога не съм имал TCL и нямам и идея какъв интерфейс и менюта има но... възможно ли е да си вкарал и запаметил WIFI мрежата си с грешна парола ? Защото когато го направя на телефона или на РС-то ми , го изкарва така че... WIFI връзката е ограничена ! Опитай да я " забравиш " ' forget " и опитай да сканираш на ново за мрежата си и се увери че си въвел правилната парола.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    99
    #52

    Отговор: Tcl c728

    Щом има проблем и по кабел едва ли е от това

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #53

    Отговор: Tcl c728

    Днес звънях на КЗП, тръгнал съм още от началото грешно, като съм започнал аз да търся директно сервиз Сръчко трябвало е да се свържа с продавача (Техномаркет) и те да се занимават с всичко. Разговарях и с Техномаркет, бяха много отзивчиви . Най голямото безумие беше представителката на TCL България, думите и бяха ,че едва ли не просто ми е омръзнал телевизора и искам замяна, а ми беше обещан протокол от последния път, бил съм много нагъл като съм искал замяна, колегите и като го тествали телевизора, нито един път е нямал проблеми. Ами в единия протокол е написано, че е сменена дънна платка. Казвам и :Значи някой е направил далаверата, а вие ми обяснявате как при всяко идване в сервиза е нямало проблем, на кой да вярвам на протокола или на думите ви . И така приключих с разговора. Дано от Техномаркет да излязат разбрани, все тая надежда за малко човещина.

  11. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    16
    #54

    Отговор: Tcl c728

    Продължавай да ги натискаш . Надявам се всичко ще приключи в твоя полза. И ни дръж в течение,ако трябва все някак може да помогне някой. Успех ,и не се предавай

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #55

    Отговор: Tcl c728

    Изминалата събота 20.5.2023 имах уговорка да закарам телевизора във магазин Техномаркет в гр. Бургас този който е в една сграда с магазин Декатлон. Още при влизането ме посрещнаха, казах за какво съм в магазина, след около минута дойде един от управителите на магазина. Изкарахме телевизора, лично управителя го пробва, като преди това казах, какво не работи. Проблема се констатира за секунди, обратно в кашона и с предложение за замяна за съответната сума или ако харесам по скъп с доплащане. Попитах за TCL 65C845 ,казаха за другия месец, понеже не мога да си взема парите, взех ваучер за 1699 лева. Та след всичко лошо дойде и добро за мен.
    Искрени благодарности на Светломир Попов заместник управител на Техномаркет на булевард Транспортна 29 гр. Бургас.
    Поръчах от Емаг TCL 65C845, понеже от разговора вчера ми казаха, че го очакват края на юни на цена около 3200.
    Дано са се справили по добре TCL и имам късмет с този телевизор. Заключение: Има надежда, има все още человеци..

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #56

    Отговор: Tcl c728

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Изминалата събота 20.5.2023 имах уговорка да закарам телевизора във магазин Техномаркет в гр. Бургас този който е в една сграда с магазин Декатлон. Още при влизането ме посрещнаха, казах за какво съм в магазина, след около минута дойде един от управителите на магазина. Изкарахме телевизора, лично управителя го пробва, като преди това казах, какво не работи. Проблема се констатира за секунди, обратно в кашона и с предложение за замяна засъответната сума или ако харесам по скъп с доплащане. Попитах за TCL 65C845 ,казаха за другия месец, понеже не мога да си взема парите, взех ваучер за 1699 лева. Та след всичко лошо дойде и добро за мен.
    Искрени благодарности на Светломир Попов заместник управител на Техномаркет на булевард Транспортна 29 гр. Бургас.
    Поръчах от Емаг TCL 65C845, понеже от разговора вчера ми казаха, че го очакват края на юни на цена около 3200.
    Дано са се справили по добре TCL и имам късмет с този телевизор. Заключение: Има надежда, има все още человеци..
    Като вземеш 845-та, и успееш да го тестваш, пиши няколко реда за него че и аз съм му хвърлил око.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    22
    #57

    Отговор: Tcl c728

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Изминалата събота 20.5.2023 имах уговорка да закарам телевизора във магазин Техномаркет в гр. Бургас този който е в една сграда с магазин Декатлон. Още при влизането ме посрещнаха, казах за какво съм в магазина, след около минута дойде един от управителите на магазина. Изкарахме телевизора, лично управителя го пробва, като преди това казах, какво не работи. Проблема се констатира за секунди, обратно в кашона и с предложение за замяна за съответната сума или ако харесам по скъп с доплащане. Попитах за TCL 65C845 ,казаха за другия месец, понеже не мога да си взема парите, взех ваучер за 1699 лева. Та след всичко лошо дойде и добро за мен.
    Искрени благодарности на Светломир Попов заместник управител на Техномаркет на булевард Транспортна 29 гр. Бургас.
    Поръчах от Емаг TCL 65C845, понеже от разговора вчера ми казаха, че го очакват края на юни на цена около 3200.
    Дано са се справили по добре TCL и имам късмет с този телевизор. Заключение: Има надежда, има все още человеци..
    https://www.emag.ro/televizor-tcl-mi.../pd/DY73Z8MBM/ - Същият модел в Румъния е наличен и на цена 1880 лв. за 55", 2120 лв. за 65"..над 1000 лв. не е разлика, която лесно да преглътнеш.
    Този пост е редактиран от Rumzeiss; 25-05-23 в 16:25.

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #58

    Отговор: Tcl c728

    Цитат Първоначално публикувано от Rumzeiss Виж публикацията
    https://www.emag.ro/televizor-tcl-mi.../pd/DY73Z8MBM/ - Същият модел в Румъния е наличен и на цена 1880 лв. за 55", 2120 лв. за 65"..над 1000 лв. не е разлика, която лесно да преглътнеш.

    Цените и тук се пооправиха, да първоначално докато САМО еМАГ ги предлагаше цените бяха с около 1000 лв по високи, за всеки размер, но от две седмици вече не е така!

    Не знам дали си в течение но за 55 " е 1950 лв, за 65" е 2499 лв, 75" 2960 лв (по едно време го бяха пуснали за 2599 лв. ).

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #59

    Отговор: Tcl c728

    Момчета, правете си кефа. Живота е кратък. А сметките на мишки като не повечето хора дето сме тук, никога не излизат. Знам, че ме цакат,е и ,какво да направя или какво предлагате . Всички знаем, че сме от е.аната страна. Знам с колите е така с дрехи, маратонки, храна, е и. Телевизора ще го получа или утре или вдругиден. Ще пиша разбира се, но ще е поне 3, 4 дена след пускането му, за да имам някакво наблюдение.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #60

    Отговор: Tcl c728

    От събота телевизора работи. Днес отказа светлинната индикация, когато е изключен телевизора, нали има настройка за няколко режима на светлината индикация, поразцъках ги, не се оправи, рестартирах го, изключих му захранването едно също. Иначе когато се натисне бутон примигва. Чак ме е страх, предния и той така започна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе