Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #16

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    Като изчетох темата за този САМ модул май най-добре е аз да си го монтирам !!!
    Умно решение , е ако беше си го и купил - още по добре .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #17

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    Оф какво да питам като още ми е пълна "мъгла" нека да ми се поразяснят още малко нещата за да задам правилно въпросите Още не са ми сложили и САМ модула -вече 5 дена минаха ! Като изчетох темата за този САМ модул май най-добре е аз да си го монтирам !!!
    Макси,тия изедници от ''близу'' искат 20 лв за монтаж на CAMа,да им качиш сандъците с инструменти до апартамента и по 5 лв на месец за "поддръжка".Ако това чудо е 60 лв в технотата-прецакал си се,брате-дреми и чакай да се сетят да дойдат и да ти го сложат отзад.

  4. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #18

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Е уж казаха че струва 19,90 и аз толкова платих за този САМ модул - това трябва да е цената с монтажа , повече нищо не давам ! До утре става една седмица и ще ходя да питам какво става !Ако не ми го дадат ще си разваляме отношенията

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #19

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Да се включа относно КАМ модула, няма такава държава като нашата
    Отидох в офиса на Близу и ги питам, колко ще ми струва КАМ модула - викат - 20лв.
    Отварям сайта и гледам, че ако си подновиш договора(както е в моя случай) ти го дават безплатно( за ползване).
    Питам служителката ако си подновя договора при вас (на крака съм отишъл) и взема КАМ модул - 20лв., ако направя онлайн заявка за промяна - безплатно! Тя се смее и вика, така е ама не всичко могат да ползват интернет, демек пак е направено да прецакат потребителя.

    п.с Сега прочитам за тази такса 5лв. на месец за поддръжка, ако наистина има такова нещо хич няма да подновявам.

    p.s.s Сега говорих по телефона с близу, няма такава такса от 5лв. на месец за поддръжка. Ако има проблем звъниш по тел-а на тях, ако тогава не стане викат "техници". Ако умишлено не ти правят мизерии да викаш техници всеки месец, няма как да ти взимат по 5лв.

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #20

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Би казал че това е за притеснение
    Сега се загледах в кутийката на Модула и видях, че пише DVB/MPEG 2 не е ли малко старичък
    Телевизора ми поддържа MPEG 4, но дали така като модула е MPEG 2 няма да може да хваща всички HD канали или двете неща ще се препокрият

    Виждам, че хващам HD, но не се знае дали ще мога да хвана всички, ако някой върви на MPEG 4.
    това е от форума на Близу

  7. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #21

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    До днес точно една седмица откак съм платил ,преподписал договора и чакам да дойдат да ми донесат САМ модул ама още ги няма а колкото до онлайн заявката ми обясниха ,че модула пак се плащал 19,90лв. само че на техниците когато дойдат да го монтират,ако въобще дойдат

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #22

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    До днес точно една седмица откак съм платил ,преподписал договора и чакам да дойдат да ми донесат САМ модул ама още ги няма а колкото до онлайн заявката ми обясниха ,че модула пак се плащал 19,90лв. само че на техниците когато дойдат да го монтират,ако въобще дойдат
    Във вашият град, Мсат няма ли?

  10. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #23

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Най-после след 15 дни чакане дойдода и ми донесоха САМ модула ! Техника искаше да включим телевизора и тогава да мушне модула за да види дали ще го „захапе“естествено аз взех модула уж да видя как се слага и го сложих в слота като телевизора беше изключен от контакта ! После включих телевизора и започна да си настройва каналите ! Сега са много разбъркани и примерно БТВ ми е на 68 ! Има ли начин да си ги преподредя както на мен ми е удобно ??? Иначе има мнооого голяма разлика в картината от преди но още не е както картината в магазина Някак си изглежда "постна" "бледа" незнам как да го обясня цветовете са някак бледи не са "живи" ?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #24

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    Някак си изглежда "постна" "бледа" незнам как да го обясня цветовете са някак бледи не са "живи" ?
    Слагаш на "Динамик" и цветовете оживяват Използвай режим "Кино", там са по-реални цветовете.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #25

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Трябваше да го пребараш тоя момък да ги подреди.Прочети първа страница за Тошиба,мисля,че е описано https://forum.setcombg.com/index.php/topic,50634.0.html .Пробвай сега всички настройки и колор мастери на автомат/включени,ако не ще да живне,гледай през бутилка ракия-значително подобрява визията (поне женската).

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #26

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    Иначе има мнооого голяма разлика в картината от преди но още не е както картината в магазина
    Е няма как да е като в магазина , ако в магазина пуснат кабелна - то никой няма да си купи телевизор
    Пускат HD клипчета да ти размътят мозъка но както каза колегата - ракийката може и да подобри качеството и отдалечаването от телевизора също .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #27

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Е то с ракийка всичко се оправя ето и насстройките на картината и звука в момента -



  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #28

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Тоя "Динамичен" ще ти избоде очите Това е възможно най-нереалната картина!
    Пак ти казвам дай го на "Кино"!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #29

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    А тоя колор мастер защо не го включи(не че знам кво прави)?Пък и тези големи снимки със светкавица-събрахме комповете в махалата да ги разпънем и видим.

  18. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #30

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Снимките ги направих по-големи за да се вижда по -добре ! Нямам "кино" като опция има - динамично , холивуд1 ,холивуд 2 и някакво autovew. !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PHILIPS 7509 помощ при настройка
    От Desi Lusi във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 14-04-15, 15:59
  2. Помощ при настройка на ARC (TV->5.1)
    От Vancuver във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 07-09-13, 12:52
  3. Помощ за настройка на JAMO sub 300 СУБУФЕР
    От toto_vd във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-13, 22:27
  4. Отговори: 6
    Последно: 10-12-09, 10:34
  5. Помощ за настройка на phpMyAdmin
    От Nicky във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 29-10-06, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе