Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 37

Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #1

    Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Купих си горепосочения телевизор телевизор , и го свързах с приемника на Близу посредсвом скард буксите ! Картината е отврат , направо се отчаях ! Ако това му е качеството направо още отре да ходя и да го връщам в магазина докато не е станало късно ! Моля Ви за съвети как да настроя телевизора ако въобще подлежи на настройка !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #2

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Вържи го с HDMi.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #3

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Като начало за гледане през скарт
    - ако е пълен скарт кабел ,задай му да подава RGB сигнал /на СТБ/
    - използвай режим "стандарт" за настр. на картината на тв и намали остротата

  5. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #4

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Благодаря ! Сега ще пробвам ! По принцип имам ли шанс да гледам качесвена картина на този телевизор без да се набутвам с HD приемници и тн. ! Малее видях се в чудо мамка му ! Незнаете какво преживявам Мислех си че премествам скард букста и се наслаждавам на картината ! Вярвате ли ми че след 10-тата мин. бях откачил и щях да го мятам през терасата ,добре че жената ме спря ! Бях ги прежалил 1000лв. Ах в какво приключение се вкарах !!!! А този HDMI кабел къде да го вкарам като приемника няма такъв изход ???
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1338501240[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Като начало за гледане през скарт
    - ако е пълен скарт кабел ,задай му да подава RGB сигнал /на СТБ/
    - използвай режим "стандарт" за настр. на картината на тв и намали остротата
    Благодаря ! Пълен трябва да е , от приемника излиза скард и в телевизора влиза скард ! А това в настройките ли да го търся RGB !

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #5

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Отиваш утре в офис на БулсатЯ да ти сменят СТБ с HD такъв /ако имат/ - ZHD200 - плащаш и още 2 лв за ХД пакет /ако си на премиум/ и положението е временно спасено.

  7. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #6

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Аз съм на Blizoo нямам Булсат !!! А мога ли да върна телевизора в магазина , да си ми върнат парите и повече няма да помисля за тези плоски телевизори !
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1338496145[/time]_________________________________________________

    Намерих го това RGB и сега е значително по-добре ,абе направо си е добре ! Утре ще ида до Близу да видя как стоят нещата с HD приемниците !

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #7

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Щом си на Близу си вземаш СА модул и си гледаш с тунера на ТВ .

  10. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #8

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Благодаря за съветите ! Само би ли ми обяснил малко по-подробно какво прдтставлява този СА модул за да знам за какво да питам като ида !
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1338526823[/time]_________________________________________________

    Имам още един може би глупав въпрос - защо всеки път когато включа телевизора картината е свита от двете страни 4:3 и трябва всеки път да го настройвам !!!

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #9

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    СА е декодера , в който поставяш картата от оператора - голямата дупка отстрани на ТВ. За картината си оправи настройките в Предпочитения-Настройки дисплей-Авто формат-вкл. и Разтегля 4:3-вкл.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #10

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    Благодаря за съветите ! Само би ли ми обяснил малко по-подробно какво прдтставлява този СА модул за да знам за какво да питам като ида !
    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,42823.0.html

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #11

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Що ти е виновен телевизорът?!Проблема е в кабелния или предекранния оператор,за 1000 лв 40ска с екстри-кво по-добре,но не очаквай ТВто да е като тези по 3 бона.
    Между другото си изключи автоматичните настройки,че става мармалад.
    Тия тъпоъгълници са писали на 100езика,но не са пуснали на БГ упътване,а уж трябва по изисквания да има и БГ,и ние от село кво правим...?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #12

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Вярно май те е било много яд след като ни обърка и нас
    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    Булсат със скард букса !
    Близу е пак по добре , ами ако беше Булсат ?
    Не се занимавай с приемници от Близу защото не си абонат на ХД пакет и ще ти искат 60 кинта грешно дадени пари , отивай в технополис и си купи един модул и си е вечно твой http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NAX-CAM-%5E%5E
    Има и оферта от близачите но не бих се възползвал http://www.blizoo.bg/bundles.html

  16. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #13

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Пичове,3 дни нямах нет и чак сега се включвам Преподписах договора си с Близу и взех този СА модул и сега ги чакам да дойдат да го монтират.Какво има толкова за монтиране незнам ! Уж ще трябва да имам и 14 НД канала пък ще видим! Относно настройките на телевизора ,почти всичко съм сложил на автоматичен режим ,но ще ги променя,а има доста настройки, чието име не ми говори нищо !

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #14

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Ми питай.С питане може и до Цариград или до комшийката да стигнеш.

  18. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #15

    Re:Помощ за настройка на Toshiba 40TL933

    Оф какво да питам като още ми е пълна "мъгла" нека да ми се поразяснят още малко нещата за да задам правилно въпросите Още не са ми сложили и САМ модула -вече 5 дена минаха ! Като изчетох темата за този САМ модул май най-добре е аз да си го монтирам !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PHILIPS 7509 помощ при настройка
    От Desi Lusi във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 14-04-15, 15:59
  2. Помощ при настройка на ARC (TV->5.1)
    От Vancuver във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 07-09-13, 12:52
  3. Помощ за настройка на JAMO sub 300 СУБУФЕР
    От toto_vd във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-13, 22:27
  4. Отговори: 6
    Последно: 10-12-09, 10:34
  5. Помощ за настройка на phpMyAdmin
    От Nicky във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 29-10-06, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе