Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17
Like Tree7Одобрявам

Впечатления от Toshiba 40RL938

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    1
    #16

    Re: Отговор: Впечатления от Toshiba 40RL938

    Здравейте на всички!!!!! Нов съм във форума и наскоро си закупих от така рекламираните Тошиби- 40TL938/G !!! Но имам проблеми като колегата в по-горните постове-с преобразуването и запаметяването на форматите на даден канал!! След като го променя например от 4:3 на 16:9 или на широк,свеж или филмов,след това ме връща отново на стария формат(4:3)!!! Как мога да го запаметя за да е постоянно????:D Също така включих и WI-FI -то и сега не мога да го изключа и сега е активно постоянно на екрана!!!!! Благодаря предварително на отзовалите се!!!!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #17

    Отговор: Впечатления от Toshiba 40RL938

    Колега, темата е за RL модела! Иначе изображението за налична мрежа изчезва ако си на кабел или пък не си се свързал примерно. За запеметяването на размера на картината е нужно само да дадеш ОК на избраното от теб. Имаше в меню настройки нещо като разпъване на 4:3 и автоматично оразмеряване.

    Днес взех телевизора от сервиза! "Радина" е името и бях прочел много лоши отзиви за него та чак се уплаших ама както става винаги първо го занесох и после видях в нета. Мислех че е сервиз на К&K, а то се оказа обикновен сервиз, но с договор към тях явно. Бяха много коректни, получих днес SMS и отидох да го взема. Сега се кефя на големият дисплей че временно бях на 20" си стар монитор. Бяха писали че е ъпгрейд на софтуера и като го взех още си работеше в сервиза и беше топъл, явно са го тествали дълго. Хубавото е че ги няма старите проблеми освен премигването на старата програма, когато превключвам към нова, но това май си е така. Лошото е че не записах версията на старият софт и да сравнявня с новият, ама здраве да е.
    Лека вечер!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. Toshiba RAS 402 EDR / Toshiba RAS 402 GDR / Toshiba RAS 402 GDRH
    От rukar във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-14, 21:56
  3. Toshiba 40TL938 - Toshiba Places !!!!! Help
    От kireto69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-14, 19:02
  4. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  5. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 14:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе