Страница 5 от 41 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 609
Like Tree11Одобрявам

Toshiba LCD телевизори 2014/ презентация и FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #61

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    zieek

    Не знам, но погледни в тези сервизни менюта на Финлукс, Хитачи, Тошиба, Филипс, Скайуорт
    Free service mode and option download
    Внимавай какво правиш!! Всичко е на ваша отговорност.
    Как влезе в сервизното меню и на кой модел?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    13
    #62

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Ще си взимам втора ръка телевизор и съм загледал Toshiba 32SL733 -> 2010 година, 100Hz, 178 ъгъл на виждане, 6 ms. Обаче има и едно LG 32LE4500, пак 2010, но 50Hz, 178 ъгъл, но 3 ms. И накрая Philips 32PFL5605, 2010 година, 100Hz, 176 ъгъл, 2 ms. Та леко се колебая Вие като експерти какво бихте взели? Аз ги нареждам, Toshiba, Philips, LG. Но пък Philips-а е Direct LED, а другите 2 са Edge LED... Уф знам ли

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #63

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Филипсът е 50Hz



    http://av.watch.impress.co.jp/docs/n...25_616511.html
    http://www.toshiba.co.jp/regza/lineup/z8/index_j.html
    http://av.watch.impress.co.jp/docs/s...07_621474.html
    http://att.jdbbs.com/forum/201309/29...p6pb2kme97.jpg

    на снимката се вижда разрез на дифузъора и локалната подсветка отзад
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-11-13 в 18:57.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    14
    #64

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Днес се запасих с тестови видео и изображения и установих, че TOSHIBA 50L7335DG не струва!
    Аз се насочвам към плазма PANASONIC TX-P50ST60E .

    Иначе високите серии на самсунг и сони са добре, но 4000 лв за 42" не ми е по джоба

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #65

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Цитат Първоначално публикувано от loudnes Виж публикацията
    Днес се запасих с тестови видео и изображения и установих, че TOSHIBA 50L7335DG не струва!
    Ето ти тест на модела от Дарко (на сърбо-хърватски)
    Recenzija: Toshiba 50L7335DG (L7 serija) 3D LED LCD Smart TV | HD Televizija - HDTV eZine

    Google Преводач

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    13
    #66

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Ааа, щом Philips-a e 50 Hz, то тогава взимам Toshiba-та Мерси за коментара

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #67

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Цитат Първоначално публикувано от wolfman78 Виж публикацията
    Ааа, щом Philips-a e 50 Hz, то тогава взимам Toshiba-та Мерси за коментара
    Не бързай толкова с решението си. Виж ги на място и си поиграй с дистанционните им - разгледай менютата, настройките. Виж чия картина повече ще ти допадне и тогава вземай.

  10. Junior Member Аватара на troll4o
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    83
    #68

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Какви файлови системи чете от флашка/външен диск Тошибата FAT32 exFAT NTFS ? Конкретен модел 40L1333 ( от намалението в Карфур)

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #69

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Цитат Първоначално публикувано от troll4o Виж публикацията
    Какви файлови системи чете от флашка/външен диск Тошибата FAT32 exFAT NTFS ? Конкретен модел 40L1333 ( от намалението в Карфур)
    Système de fichiers supporté par le port USB : FAT 32
    TOSHIBA 40L1333DG - 102 cm (40L1333), fiche technique, prix et avis consommateurs

  12. Junior Member Аватара на troll4o
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    83
    #70

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Благодаря за отговора, Темите за Тошиба са много полезни и качествено оформени. При FAT32 има ограничение за размера на файловете 4 GB, има ли някаква магия да може да се качи FullHD 1080p филм на така форматирана флашка?
    Пробвах с TDK 1 GB форматирана в NTFS и записана от SET_TOP_BOX -a файловете са с разширение TS прочете ги без проблем вградения плеър. По странното е че 16 GB no_name флашка се инати и не иска да се форматира в NTFS за да пробвам по голям файл.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #71

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Цитат Първоначално публикувано от troll4o Виж публикацията
    При FAT32 има ограничение за размера на файловете 4 GB, има ли някаква магия да може да се качи FullHD 1080p филм на така форматирана флашка? .
    В краен случай с програма като Boilsoft video spliter,например,можеш да го делнеш на 2 или повече части по-малки от 4 Гб.Не знам как се справя със субтитри обаче подобна програма.
    Цитат Първоначално публикувано от troll4o Виж публикацията
    По странното е че 16 GB no_name флашка се инати и не иска да се форматира в NTFS за да пробвам по голям файл.
    Да не е от тези които продават в Карфур и форума на Калдата пропищя от тях?

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на troll4o
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    83
    #72

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Именно за същата флашка става въпрос... Явно е голямо менте. В exFAT се форматира без проблем и се качват файлове от по 8 гб чете ги после PC с windows 7 но exFAT не се поддържа от повечето устройства....

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    35
    #73

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    zieek

    Не знам, но погледни в тези сервизни менюта на Финлукс, Хитачи, Тошиба, Филипс, Скайуорт
    Free service mode and option download
    Внимавай какво правиш!! Всичко е на ваша отговорност.
    Как влезе в сервизното меню и на кой модел?

    Благодаря ти hristoslav,но не я открих тази настройка MOID.Телевизора е 46wl768 на който след ъпдейт картината се промени и се наложи влизане в сервизното меню и коригиране на настройките на основните цветове,че се бяха променили.Настройките ми ги даде приятел със същия телевизор ,но не ъпдейтван.Оказа се ,че при моя тв с Firmware 17.24.3.12 има настройка MOID, а в тв на приятелчето с 17.24.3.07 няма.Да използвам случая и да попитам примерно ако се направи сравнение на вече поостарелия 46WL768 с някой актуален сходен телевизор към момента на пазара ,да кажем със Самсунг 46F6500 има ли голяма разлика.Интересува ме сравнението за картината и 3D-то,не интернет функциите,там е ясно.Питам и за друго мнение ,че имам една оферта да ми го купят моя и евентуално да взема по нов ако си заслужава.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #74

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    zieek
    Не пипай повече настройките на цветовете в сервизното меню! За да ги променят със фирмуер значи е имало защо - някаква компенсация заради друг параметър.

    MOID е някаква идентификация на картина

    С едно изречение - не съм фен на Тошиба. Не ми харесва системата за интерполация на кадри и страничните ефекти от нея, менюто, ограничените възможности за настройка,бавното мащабиране на картината.

    Разлика между WL768 и F6400
    Toshiba 46WL768/ 46WL768B/ 40WL768 (WL768) 3D LED LCD TV Review
    Samsung UE40F6400 (F6400) Review
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-11-13 в 19:57.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    35
    #75

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения / част 4

    Настройките в сервизното след ъпдейта се промениха заради неправилен начин на ъпдейт от моя страна,преди обновяването не нулирах тв към фабричните му настройки.След споменатите корекции картината на тв стана отново онази картина заради която го купих преди 3 години.Благодаря ти и за ревютата,но ми се искаше да измъкна твое лично мнение ако разбира се имаш преки впечатления от двата телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 41 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. Toshiba RAS 402 EDR / Toshiba RAS 402 GDR / Toshiba RAS 402 GDRH
    От rukar във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-14, 21:56
  3. Toshiba 40TL938 - Toshiba Places !!!!! Help
    От kireto69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-14, 19:02
  4. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 14:12
  5. Нова серия LED телевизори на Toshiba работят без ток
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-10, 15:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе