Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос относно телевизор Тошиба 40L7335D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #1

    Въпрос относно телевизор Тошиба 40L7335D

    Здравейте колеги,от 5месеца съм собственник на този телевизор,но съм разочарован от странния мирис на бакелит,който излъчва въпреки и непрекъсната му работа не се измирисва.Направих рекламация в гаранционния сервиз ,но от там ми отогвориха,че този модел така си миришел и нямало проблем да има някакви нагрявания на платките някой от Вас сблъсквал ли се е с този проблем? Вторият ми въпрос е USB-то му поддържа ли новия формат NTSF?Просто не мога да гледам 3Д или НД филми с размер над 4гб.в упътването пише,че разпознава само FAT-16 FAT-32.Може ли след ъпдейтване на софтуера да започне да чете новия формат? Питам,защото не ми се дават още 200лв.за плеър при положение,че съм дал 900лв. за тв? Благодаря Ви предварително за отговорите!

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: Въпрос относно телевизор Тошиба 40L7335D

    Сам си написал, че си дал 900лв за ТВ, а не за плеър. Не можеш да очакваш от него да е пълноценен плеър, пералня или тостер... това си е телевизор.
    Според мен е абсурд да се добави с нов фирмуер поддръжката, която искаш, просто си купи плеър или си вързвай лаптоп към телевизора...

    По отношение на миризмата на бакелит... след като 5 месеца мирише и нищо не е изпушило, склонен съм да се съглася с казаното от сервиза, че този модел така си мирише.
    В крайна сметка, имаш 24 месеца гараниця, ако стане нещо, ще бъде отремонтирано, а дотогава... ще мирише, не виждам какво можеш да направиш по въпроса...
    ПП - Купи си ароматизатор, който да убива дразнещата те миризма

  4. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Въпрос относно телевизор Тошиба 40L7335D

    Уважаеми г-н Администратор,извинявай но това е малко несериозен отговор от твоя страна.1. Един приятел си купи тв.Нео 3Д за 500лв. и той чете новия формат на USB NTSF може да си гледа 3д и HD филми от флашка и не мирише.А относно миризмата от самия телевизор тя е дразнеща и може би вредна,а ароматизатор си използвам и въпреки това пак се усеща.2.Аз искам да се допитам дали има някой друг ,който се е сблъскал с този проблем,а що се отнася до цената за мен това са много пари и наистина имам по-големи очаквания за този ТВ съпоставен,като марка с НЕО-то.3. Ако парите са проблем за теб и си на мое място да дадеш толкова пари и да ти се умирисва целия апартамент едва ли ще разсъждаваш така.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #4

    Отговор: Въпрос относно телевизор Тошиба 40L7335D

    моя не мирише! Сигурно са "забравили" вътре нещо миризливо дето се нагрява...
    Иначе чете NTFS, но има проблеми със субтитрите! От време на време излизат странни символи.
    При мене обаче има по-сериозен проблем: разсинхронизация между образа и звука при използване на тунера!
    По някога почти съвпада понакога се разбягва много забележително.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #5

    Отговор: Въпрос относно телевизор Тошиба 40L7335D

    Благодаря за отговора колега,не не са забравили нищо защото по думите на сервиза няма нагряване явно нещо значи самият телевизор си е такъв и ще искам да ми го сменят с друг.Имам малко дете и много се притеснявам да не му влиае лошо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 01-09-16, 19:01
  2. Продавам LCD телевизор Тошиба 46 инча XV733
    От shapala във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-14, 18:22
  3. Въпрос за видеокарта на Тошиба-Сателит P100-347
    От djany_111 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 04-06-12, 08:56
  4. Въпрос за Тошиба RAS137SKV/SAV-E
    От txtotko във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 28
    Последно: 07-02-12, 20:37
  5. относно телевизор UNIVERSUN-DESIGN
    От hinio във форум Други телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-11, 16:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе