Резултати от 1 до 4 от общо 4

Dial-up сървър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    4
    #1

    Dial-up сървър

    Здравейте,



    Искам да си направя нещо като dial-up сървър на моята машина, която е с WinXP Proffesional за връзка и обмен на файлове между приятели. И единствения проблем който срещам е при вградената в windows възможност т.нар. Incoming Connections. Проблема идва от там, че искам модема ми да отговаря на първо позвъняване а не на трето, защото телефонната централа не е цифрова и времената м/у отделните позвънявания е по-дълго и модема не отговаря въобще. Има ли възможност да се промени тази стойност или бихте ми препоръчали някоя по-добра програма която да управлява идващите връзки (най-голямото изискване ми е IP-то на сървъра, тоест моето да е статично при всяка връзка!)

  2.  
     
  3. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #2

    Dial-up сървър

    \HKEY_LOCALMACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\RasMan\ParametersТук се добавя ключ: NumberOfRings от тип DWORD със стойност броя на позвъняванията.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    69
    #3

    Dial-up сървър

    IP-то ти ще си е статично - такова, каквото си го зададеш в TCP/IP Settings на Dial In Connection-a [8D]

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    4
    #4

    Dial-up сървър

    Blagodaria Vi mnogo )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NAS сървър или PC файлов сървър?
    От shreker във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-02-09, 18:48
  2. Dial-UP - как?
    От Io във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 07-05-07, 14:53
  3. въпрос за dial - up
    От nniki във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 21-12-03, 12:53
  4. dial-up главоболия
    От Xenter във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 17-11-03, 01:35
  5. Dial-up help
    От PROKOBA във форум Мрежи
    Отговори: 21
    Последно: 02-07-02, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе