Резултати от 1 до 5 от общо 5

Hard disk проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #1

    Hard disk проблем

    Значи направих една голяма глупост и ако има някаква програма която може да го оправи ще съм ви много благодарен да ми я кажете.



    Значи докато resize-вах Д-то с партишън меджик 7 на около 20% като беше рестартирах компа (не ме питайте защо ) та вмомента всички файлове са си на мястото нище не се е изтрило - в windows-а показва че Д-то ми е 35гб а по принцип беше 100гб - тоест само 35гб са реално действащите файлове другите файлове са си на мястото но не могат да се стартират и не могат да се трият.



    Имах много важна информация която ми се затри всякаква помощ ще ми е от полза.



    пс.Опитах с ПМ7 пак да resize-на Д-то спира на около 20% ,скандиск-а и той стига до толкова дефрагментирането също




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Hard disk проблем

    Кофти работа - трудно ще стане

    пробвай да изтриеш партишана , да го създадеш наново и после да ги възстановиш

    ама гаранция за успех - едва 5 %

  4. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #3

    Hard disk проблем

    Значи препоръчвам да си прехвърлиш файловете на някъв друг хард, да си напраиш едно Fdisk-че да си сложиш ОС-то наново и да си прехвърлиш обратно файловете, така е най-сигурно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    60
    #4

    Hard disk проблем

    <font face="Times New Roman">Има шанс да си върнеш информацията дето ти е ценна. Може да пробвап да си закачиш диска на дру компютър и да сканираш с програмка за възтановяване на файлове. Може да пробваш с EasyRecovery Pro. Тя е доста добра програма за връстане на загубени фаилове може да пробваш с различни опции. До колкото си спомням имаше опция да сканире всеки сектор. Може да има и по добри такива програми. Ако успееш да си върнеш данните после най добре си изтрий дяловете с PM и си раздели харда на ново. </font id="Times New Roman">

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #5

    Hard disk проблем

    Winternals DISK Commander 2000/XP version - malko e trudno da go otkrie6 no 6te ti vuzstanovi informaciayata





    Uspeh

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с разпознаване на hard disk от медия плеър!
    От asiurib във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-14, 11:06
  2. Настолен компютър - проблем ( hard disk )
    От striking във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 14-07-11, 20:32
  3. Шум от hard disk-a
    От DragooNART във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 26-05-06, 22:43
  4. Форматиране на Hard Disk?
    От heat_ във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 04-09-03, 16:38
  5. XP na malyk hard disk?
    От blue във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 02-12-01, 01:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе