Резултати от 1 до 5 от общо 5

WinXP-autodial ПРОБЛЕМ!!! HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    6
    #1

    WinXP-autodial ПРОБЛЕМ!!! HELP

    Та значи проблема е следния:

    ПЦ-то е с диапл-уп връзка и външен модем (ако има значение). Пускам ПЦ-то (ОС-WinXP), оставям го да зареди без да пипам нищо и след това автоматично си влиза в интернет. Цъкам му Cancel и то пак иска да влиза в нета и така няколко пъти. След неопределено време (или като се поиска интернет) пак така.

    Какво съм направил: След малко ръчкане разбрах, че ПЦ-то иска да влиза автоматично с Диал-уп връзката, с която е влизано за последен път. Смених името на коненцията и отворих броузера офлайн и му написах някъв сайт да отваря се показа екран и ме пита дали искам да набъра автоматично или не. Аз мъ цъкам НЕ! Но после при следващото влизане с преименуваната конекция след излизането от нета пак става така. Сканирам съм ПЦ-то за вируси и трояни с Нортъна и Ad-aware и всичко съмнително е изчистено.

    Цъкнал в Control panel -> Internet options -> Connections -> Never Dial a connection.

    Помагайтеееее, че не ми се форматира.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    71
    #2

    WinXP-autodial ПРОБЛЕМ!!! HELP

    Ако не е късно пробваи

    Ad-aware ili spybot след саответниат update на базата

    Можеш да ги намериш на dockera.data.bg

    Предполагам си си качил без да искаш някои автоматичен даилер.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #3

    WinXP-autodial ПРОБЛЕМ!!! HELP

    Изклюяи линията от модема и като ти го направи пак влез в task menager и срещу твоя user претърси за съмнителни services намери я с финд изтрий после прожери сам ос част от името данеби да има архивно копие някаде после прерови и регистри.



    ПС леко да не делнеш нещо което трябва ot system. local services



    <font color="purple">Mod EDIT Slero: Ти сега като си прочетеш мнението, разбираш ли си го ? На мен определено ми е трудно !</font id="purple">

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #4

    WinXP-autodial ПРОБЛЕМ!!! HELP

    Значи, според мен проблема не е в никакъв вирус или SPY агент, просто Windows XP по Default му е зададено винаги когато трябва връзка с интернет да изкарва промпт за Автоматично набиране.



    Като ти изкара това съобщение, разгледай прозореца, някъде трябва да има отметка или настройка евентуално повече Windows да не набира автоматично.



    Тази настройка може да отмениш и от настройките на самия модем в Device manager-a. Това е!!!



    Аз като минах на XP и на мен ми бе6е много досадно винаги за щяло и нещяло да иска да набира.......



    Успех!!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    141
    #5

    WinXP-autodial ПРОБЛЕМ!!! HELP

    Може и да не е това, но на мен преди време този номер ми го направи Нерото - докато разбера, че има една опция (като стартираш Nero StartSmart горе в ляво на надписа Nero цъкаш един път с левия бутон) Automaticly check for updates, при пускане на РС-то веднага искаше да влиза в нета. Като я изключих въпроса се реши.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Лек проблем с Winxp + win98 ??? HELP !!!
    От maximus_bg във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-09, 20:30
  2. Проблем с WinXP
    От rockboy във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 27-06-06, 00:49
  3. Проблем WinXp
    От Pit във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-12-05, 09:53
  4. Проблем с WinXP SP2
    От blue_ във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 02-10-04, 23:00
  5. winXP и Ser_Pack_1--->Проблем
    От Resident във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 03-03-03, 23:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе