Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с инсталиране на приложения в XP SP1!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    67
    #1

    Проблем с инсталиране на приложения в XP SP1!

    Имам странен проблем и немога да разбера от какво се получава!



    Вкъщи имам XP SP1a на много добра масшина с 512MB RAM DDR333 - при започване на инсталация на приложение разпакетирането ж пуржите 5-10 сек на инсталиращия фаил замръзват за около 10 мин. и после си се инсталират нормално!

    <font color="red">Деинсталирането става пак толкоз бавно!</font id="red">

    Искам да спомена че този проблем го имам от известно време и на PC-то ми в службата което няма нищто общо с PC-то вкъщи като хардуерна конфигурация но е почти същото като параметри и мощност!



    Едното PC е с CPU AMD Athlon XP Palomino 1800+ а другото е с Р4 2Ghz ! - Същият проблем го забелязвам и на още 2-ма познати на PC-тата които пък нямат нищо общо с инсталираниа софтуер като при мене!



    Антивирусните програми са различни въобще всичко! ... (в началолто си помислих че може да е от тях но... !??!?)



    Значи остава някои от пачовете на M$ да сбозва цялата работа - просто друга идея нямам!?? Ако някой го е срещал този проблем ще се радвам ако сподели?!








  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #2

    Проблем с инсталиране на приложения в XP SP1!

    Да не ти грее прафесора???

  4. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #3

    Проблем с инсталиране на приложения в XP SP1!

    При мен имаше подобен случай. Чудех се дали е софтуеърен или хард. Върнах системата с няколко дни назад (не знам дали при теб това е вариянт) и се оправи и повече не се появи.

    Тук приятел казва да провериш рам и харда - кешове и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 19-04-11, 01:03
  2. Отговори: 5
    Последно: 22-01-07, 18:55
  3. Отговори: 1
    Последно: 27-01-06, 15:26
  4. Проблем с 16 bit приложения
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-01-05, 17:21
  5. Проблем с 3D приложения
    От PaSte AWay във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 29-07-03, 01:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе