Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36

Win XP SP2 Final - впечатления ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на zayo bayo
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    207
    #16

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    От няколко дни съм с него и засега някакъв проблем не е възникнал.С предишните не финални версии имах проблем със стената но тази заработи от раз.Ъпдейтва се нормално без проблеми.Инсталацията ми е върху сп1 без никакви други ъпдейти.За сега повтарям няма никакъв проблем. Ако ви интересъва СН:VFWGM-3GRYG-QB43V-MVP84-XB3G9

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #17

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    А принципно, когато се инсталира нов Вин, трябва ли да се слага първо СП1 или направо СП2 ?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #18

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Направо СП2

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #19

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами,аз го качих върху Windows със SP1 и всички ъпдейти(инсталирани с AutoPatcher).Нямам никакви проблеми...дори имам чувството,че системата върви по-бързо и е по-стабилна.



    <div align="right">Originally posted by Caesar*-*13/08/2004*:* 07:31:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абсолютно и аз. PCто дори тръгна по добре. По бързо тръгва, по бързо се шътдаунва. Никакви проблеми. Всичко е на 6!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #20

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    АЗ съм много довелен от SP2. Свалих си вграден официален в WinXP pro. Това което ме грабна в граденият firewall. При редица тестове показа същите, както ако бях инсталнал Sygate personal firewall. Чекнах го на 2 престижни сайта (scan.sygate.com и https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2). Другите firewalls се дъниха, все отворени портове, да не говорим за онлайн на symantec, kойто даже с NIS2004 ми каза: Имаш проблеми вземи си NIS2004 ха ха. Четох още че много програми спирали да работят под SP2. При мен няма такова нещо, не че ползвам много, но нито 1 не ми е спряла, за разлика под Win2003 Office97, пълна несъвместимост. Колкото за бутване и гасене, при положение че машинката ми е вързана постоянно в нет, искам да съм сигурен когато съм онлайн, а за другите неща ще намеря допълнителна минутка

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    10
    #21

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Специално за SP2 форматирах и после го сложих върху чист XP с вграден SP1 и всичко си идеално. Щом вие казвате, че стената е добра... това е много хубаво ), но аз имам един малък проблем с нея. Просто когато ми е пусната и всички други от мрежата чакат около 1 минута, за да влязат в някои шернат хард. Ако пък я изключа, оня досаден baloon се включва и ми напомня, че компа може да е изложен на риск... все едно не знам Но като цяло ми е идеален джамека, май просто за да си го сложиш SP2 трябво да го сложиш на чист джамек без ъпдеити !?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #22

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Аз засега не съм го теглил осхте. Не мисля и да го тегля скоро, след като про4етох противооре4ивите мнения по - горе.

    след като си сменя процесора с доста по - губав и мощен, може и да помисля да го слагам, ама засега не. Аз и упдейтите съм мъ забранил, та няма как да се упдейтва и по собствено желание.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #23

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Като изключим, че експлорера понякога при отваряне на мрежов ресурс се самоорестартира, засега нямам лоши впечатления от СП 2 и автоматичните ъпдейти. Даже имам чувството, че зарежда значително по - бързо десктопа и трея при старт. Инак бутването и преди си ми беше бавно. Ако това, което каза Доко въобще може да е признак, сива лента нямах, но не ми пречи, а червейчето си минаваше 9 пъти - и сега си минава толкоз(преди бях само СП 1 + всички секюрити ъпдейти).

    А, и имам чувството, че иконите в старт менюто станаха малко по - грозни Е, може и така да ми се струва.

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    1
    #24

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Здрасти,

    не знам как е при вас, обаче при мен май има проблем с SP2 ..

    Не мога да инсталирам разни неща (значи върви си инсталацията, качва всичко, прави шоrткъти и изведнъж като стигне до Registering product и Publishing product information изведнъж инсталаторът изкарва съобщение Installation was interrupted и край - отначало..) Освен това имам и проблеми с деинсталиране на разни програми..

    Отделно ПеЦе-то взе да върви като ЗАЗ - то моето не че е 'Мерцедес", ама поне за запазена "Астра" може да мине )))))

    И като взех предвид всички тези неща, изведнъж се сетих, че преди около месец си качих някакъв SP2 release candidate еди-кой-си номер..Май-май точно оттогава започнаха проблемите, иначе от ЕксПи-то съм доволен..

    Та така - ако някой има нещо да сподели,ще се радвам....


  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #25

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Ето официален списък от MicroSoft на програми които НЕ работят със SP2:

    http://support.microsoft.com/default...t=windowsxpsp2



    Лично аз съм доволен от SP2. Само че, НЕ го инсталирах върху работещия Windows със SP1, а взех чист инсталационен Win XP Pro и вградих сервизния пакет в него. След това го инсталирах на чисто (формат на системния дял). Windows-a остана стабилен дори и след инсталирането на "тонове "софтуер [] - към компа има включена доста периферия (2 принтера, единия е USB, 1 скенер, фотоапарат на USB, ТВ тунер "Пинейкъл" PCI с дистанционно на COM порта, WEB камера USB, 2 звукови карти - едната е "Creative - 5+1"PCI, другата - вградена, 2 мрежови карти обслужващи различни мрежи). Забавяне при стартиране или изключване не се забелязва.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #26

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Абе на мен ми се струва ,че той е направен така, че пускате автоматичните му ъпдейти и нямате ядове.

    Може би е малко рисковано, но пък това е начина - иначе и да вземете да четете информации за всеки ъпдейт поотделно, Майкрософт няма да напишат лоши неща за тях...

    Те не че не работят тея програми, а имат някои недоизкусурени нещица. Пак, ако е само това - добре! Не са толкоз много, ако и да имам 1-2 от тях.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #27

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Още не съм го сложил, защото и у дома и в офиса не мога да си позволя да губя време за ( евентуални ) преинсталации, колкото до неработещите програми... бих казал че и аз ще преживея без 2 или 3...

  16. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #28

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Абе списъка с програмите дето не се сработват с SP 2 е доста дълъг че да го пренебрегнеш. Аз лично нямам намерение скоро да го слагам. Пък може и въобще да не го сложа.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #29

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Въпросните програми не че не работят, ами просто файъруола не ги пуска автоматично. Толкова ли е сложно да се прочете текста над списъка?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #30

    Win XP SP2 Final - впечатления ?



    Eто малко инфо за прехваления SP 2:



    Microsoft stated that most of the problems are associated with the new built-in Windows firewall, where users must approve programs that attempt to make Internet connections. However, some programs use data pages that the firewall automatically blocks, as they are common attack routes for hackers. A work-around is built into the firewall software, as well as the ability for advanced users to simply turn it off.





    The games affected by Service Pack 2 are as follows:





    Age of Empires II: Age of Kings

    Chess Advantage III: Lego Chess

    Combat Flight Simulator 3

    Command & Conquer: Generals

    Command & Conquer: Generals Zero Hour

    Command & Conquer: Red Alert 2

    Conflict: Desert Storm

    Dead Man's Hand

    Earth & Beyond

    Elite Forces Vietnam: Special Assignment 2

    Freedom Force

    Max Payne 2: The Fall of Max Payne

    Medieval Total War

    Midnight Outlaw: Illegal Street Drag

    Moto Racer

    NASCAR Racing 2003

    NBA Live 2000

    Need for Speed: Hot Pursuit 2

    Roller Coaster Factory

    Scrabble

    Serious Sam: The Second Encounter

    SimCity 4

    Star Trek: Starfleet Command III

    Star Wars: Knights of the Old Republic

    Starcraft

    Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield

    Tribes 2

    Unreal II

    Unreal Tournament 2003

    Unreal Tournament Game of the Year Edition

    Warcraft III: Reign of Chaos Collector's Edition


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Firefox 1.5.0.9 & 2.0.0.1 Final
    От Lyolyo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-06, 14:38
  2. Final Fantasy
    От Pesho13 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 09-11-05, 11:39
  3. final fantasy 7...
    От petkov във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 22-12-02, 22:31
  4. WINXP SP1 FINAL
    От afterburner във форум Windows
    Отговори: 22
    Последно: 26-09-02, 00:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе