Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 36

Win XP SP2 Final - впечатления ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #1

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Аз го инсталирах и засега не съм забелязал проблеми при ежедневната си работа. Но никога не е късно [:D] Споделете как е при вас - инсталирахте ли го, доволни ли сте или вече съжалявате за това (и защо), или нямате намерение да експериментирате в скоро време ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    значи... поне при мен... страшно се забави стартирането и спирането на windows-а...



    при стартирането - появи се "сивата зареждаща лента", преди я нямах... поне бързо минава...

    след това "червейчето" под надписа WindowsXP ми върти 4 пъти, преди 2 пъти минаваше...

    после ми седи на черен екрн около 10 секунди, чак след това се появява синия с welcome...



    при спирането седи доста време на Windows is now shutting down...



    добре че карам на S3 (STR, Suspend to RAM), иначе щях да полудея... [:D]



    други промени/проблеми за сега (2-3 дена) нямам... []

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Нямам намерение да експериментирам "скоро" с него. Това "Release" от "устата" на Майкрософт не ми звучи никак убедително :-)



    Засега ще си карам със SP1, закърпен до последно, върши си ми идеална работа за всичко и не виждам причина да го сменям...






  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #4

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    При мен след инсталацията на SP2 няма разлика....засега

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Докато разработчиците от Майкрософт се радват на новото си отроче - SP2 за Windows XP, всеки по света се чуди дали трябва да препачне системата си или не.

    -----

    Този въпрос не е подминал дори и IBM, в чиято корпоративна Интранет мрежа се появи съобщение, озаглавено "Да пачна или не" ("To Patch, or not to patch"). Засега "Синият Гигант" се въздържа от инсталирането на дългоочаквания сервизен пакет на своите машини, тъй като "възникват проблеми със съвместимостта".

    --------

    За повече информация се обърнете към:

    go.microsoft.com/fwlink/?linkid=26347

    http://www.microsoft.com/windowsxp/sp2/default.mspx

    -----------

    copy/past


  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #6

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Инсталирах го и системата ми ботва ужасно бавно!!!

    За разлика от предишния SP2 с този мога да правя Windows Update.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #7

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    и при мен както и при kafka и Dockera зареждането на win-a се забави ужасно, но само че...... не съм качвал сп2 !! със сп1 съм и това се получи май след като се инсталира поредния автоматичен ъпдейт!

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #8

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">и при мен както и при kafka и Dockera зареждането на win-a се забави ужасно, но само че...... не съм качвал сп2 !! със сп1 съм и това се получи май след като се инсталира поредния автоматичен ъпдейт!



    <div align="right">Originally posted by bucho*-*12/08/2004*:* 09:59:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Последния е за новата дефиниция на МyDOM!?

    Oт нещо друго ще е бавния рестрт??->

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #9

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    А'ве някой слагал ли го е на чист Windows? Тези странични явления са от конфликтите на update-тите.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    9
    #10

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    male noviq sp2 e bozaaaa[xx(]

    [!]след като си го сложих и на следващия ден ми поиска да си актевирам windows-a а аз си го бях актевирал преди да си инсталирам sp2 , и най-годното е че не искаше дори да зарежда windowsa та дори и safe mode не искаше да се пуска



    [:P]все се появява готиния прозорец които иска да га активирам

    и накрая се наложе да си преинсталирам windows-a[V]

    []



    ако някой знае защо ми е станало така нека да каже че да знам какво да правя с другия ПС

    благодаря предваретелно!!!

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #11

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Последния е за новата дефиниция на МyDOM!?

    Oт нещо друго ще е бавния рестрт??->



    <div align="right">Originally posted by kafka - 12/08/2004 : 08:04:59</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    не съм сигурен дали беше след последния [:I] , но програми не съм качвал и затова съм останал с такова впечетление


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #12

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Ами,аз го качих върху Windows със SP1 и всички ъпдейти(инсталирани с AutoPatcher).Нямам никакви проблеми...дори имам чувството,че системата върви по-бързо и е по-стабилна.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #13

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Напълно съм доволен от СП2. Точно като Caesar имам чувството, че системите и в къщи и на работа вървят по-добре. Тия проблеми с активации и тем подобни не ги ли оправихте вече? Иначе даже и стената му разгледах и са напреднали хората по въпроса. Имам вече познати, които са махнали другите стени са останали само на вградената. Доволни са и от Рор-up блокерите на IE. Приказките на тези, които се оплакват ми напомнят на времената след излизането на СП1. А пък сега всеки го счита за задължителен. Същото е и със СП2.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #14

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Чесно казано не усетих разлика. Май машината пали и гасне по-бавно, ама аз така и така я гася веднъж седмично, та не ми е правило впечатление.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    62
    #15

    Win XP SP2 Final - впечатления ?

    Напълно съм съгласен с @Caesar и @VanDan.Качих го върху SP1 с повечето ъпдейти,няма проблеми,работи стабилно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Firefox 1.5.0.9 & 2.0.0.1 Final
    От Lyolyo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-06, 14:38
  2. Final Fantasy
    От Pesho13 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 09-11-05, 11:39
  3. final fantasy 7...
    От petkov във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 22-12-02, 22:31
  4. WINXP SP1 FINAL
    От afterburner във форум Windows
    Отговори: 22
    Последно: 26-09-02, 00:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе